Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 48

13 sausio 23, Trečiadienis 19:51

Akmenės ekipa išplėšė pergalę prieš Klaipėdos KM (1995 m.)

Šiandien (2013.01.23) įvykusiose rungtynėse: Klaipėdos KM - Akmenės SC, svečiai išplėšė pergalę prieš Klaipėdiškius (56:66). Pirmieji du kėliniai nebuvo sėkmingi aikštės šeimininkams, tačiau trečiajame kėlinyje Klaipėdiškiai sumažino 14 taškų skirtumą iki 3 tšk., tačiau toliau pratęsti sėkmingas atakas darėsi vis sunkiau. Akmenės komanda pasinaudojo šia progą ir pelnė tris tritaškius iš eilės. Nors ketvirtasis kėlinys buvo apyligis, tačiau to nepakako jog Klaipėdos Krepšinio mokykla laimėtų. (10:17; 12:16; 21:19; 13:14)

Rezultatyviausi KKM žaidėjai: E. H. Puklevičius - 27 tšk., J. Jakas - 11 tšk., D. Daubaris - 8 tšk., vienintelį tritaškį Klaipėdos komandoje pataikė E. Rudys.

Svečių gretose daugiausiai pasižymėjo: V. Kečiuška - 15 tšk. ir K. Klovas - 13 tšk.