23 sausio 11, Trečiadienis 10:33

Jauniesiems Klaipėdos krepšininkams - nugalėtojų taurė

Klaipėdoje vykusiame „Klaipėda Cup“ vaikų krepšinio turnyre, kuriame varžėsi Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos jaunieji krepšininkai, triumfavo Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai.

2012 metais gimę Aivaro Preikšaičio treniruojami klaipėdiečiai rezultatu 62:34 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinius, vėliau rezultatu 51:24 nukovė Šiaulių KM „Saulė“ atstovus ir galiausiai rezultatu 66:43 nugalėjo Kauno „NKA-Agave“ ekipą.

Minėta Kauno ekipa liko antra, trečiąją vietą iškovojo Vilniaus KM atstovai, ketvirti liko šiauliečiai.

Taip pat vyko ir baudų bei tritaškių metiko konkursai. Čia puikiai pasirodė ir abiejuose konkursuose triumfavo Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinis Vilius Vekteris.

„Kiekvienos rungtynės jauniesiems mūsų mokyklos auklėtiniams - neįkainojama patirtis, o jei dar pavyksta laimėti - dvigubas džiaugsmas. Taip ugdomas čempioniškas charakteris“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

SNAIPERIS. Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovas Vilius Vekteris (viduryje) pademonstravo snaiperio savybes - triumfavo tiek baudų metimo, tiek tritaškių konkursuose. Klaipėdos krepšinio mokyklos nuotr.

SNAIPERIS. Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovas Vilius Vekteris (viduryje) pademonstravo snaiperio savybes - triumfavo tiek baudų metimo, tiek tritaškių konkursuose. Klaipėdos krepšinio mokyklos nuotr.

Daugiau šioje kategorijoje:
« Liepa 2024 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31