Treniruočių grafikai

2017-18-metai (Arminas Leliūnas, tel.nr. 860521367)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 18.00 Žaliakalnio gimn.
Antradienis 18.00 Žaliakalnio gimn.
Penktadienis 18.15 Puodžių-10

 2016-17 metai (Arminas Leliūnas, tel.nr. 860521367)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 19.00 Žaliakalnio gimn.
Antradienis 19.00 Žaliakalnio gimn.
Penktadienis 18.15 Puodžių-10

2016-17-18 metai (treneris Andrius Majauskis, 860231529)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 18.30 Gedminų-3
Trečiadienis 18.30 Gedminų-3
Ketvirtadienis 18.30 Gedminų-3

 2018 metai (treneris Tadas Petravičius, tel.nr. 860630188)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 18.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Trečiadienis 18.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Penktadienis 18.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)

 2016-17 metai (treneris Tadas Petravičius, tel.nr. 860630188)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 19.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Trečiadienis 19.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Penktadienis 19.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)

 2014-2015 metai (treneris Mindaugas Stašys, tel. Nr. 867326704)

DIENA LAIKAS

 

VIETA

Pirmadienis 17.00 Puodžių – 10
Antradienis 17.00 Puodžių - 10
Penktadienis 17.15 Janonio - 15

 2015 metai I komanda (treneris Aivaras Preikšaitis, tel.nr. 863612846)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 17.30 Gedminų-3
Trečiadienis 17.30 Gedminų-3
Penktadienis 18.15 Gedminų-3

2015 metai II komanda (treneris Aivaras Preikšaitis, tel.nr. 863612846)

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 17.15 Gedminų-3
Trečiadienis 17.30 Gedminų-3
Penktadienis 17.15 Gedminų-3

2014-2015 metai (treneris Rolandas Kasparavičius, tel. nr. 867393936)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 17.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Antradienis 16.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Trečiadienis 17.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Ketvirtadienis 17.00 Laukininkų-30

 2014 metai (treneris Aivaras Preikšaitis, tel.nr. 863612846)

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 18.15 Gedminų-3
Ketvirtadienis 18.30 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Penktadienis 19.15 Gedminų-3
Šeštadienis   Gedminų-3

 2014 metai (treneris Andrius Majauskis, tel. nr. 860231529)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 19.30 Gedminų-3
Trečiadienis 19.30 Gedminų-3
Ketvirtadienis 17.30 Gedminų-3
Šeštadienis 10.00 Gedminų-3

 2013 metai (treneris Aivaras Preikšaitis, tel.nr. 863612846)

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 16.00 Gedminų-3
Ketvirtadienis 17.15 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Penktadienis 16.15 Gedminų-3
Šeštadienis   Gedminų-3.

 2012 metai (treneris Aivaras Preikšaitis, tel.nr. 863612846)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 16.15 Gedminų-3
Trečiadienis 16.15 Gedminų-3
Ketvirtadienis 16.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Šeštadienis   Gedminų-3

 2012-2013 metai (treneris Rolandas Kasparavičius, tel. nr. 867393936)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 18.10 Laukininkų-30
Antradienis 17.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Trečiadienis 18.10 Laukininkų-30
Ketvirtadienis 17.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)

 2011(Arminas Leliūnas, tel.nr. 860521367) 

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 20.00 Gedminų-3
Ketvirtadienis 19.00 Puodžių-10
Penktadienis 17.00 Puodžių-10
Šeštadienis 14.00 Gedminų-3

 2010-2011 (Arminas Leliūnas, tel.nr. 860521367)

DIENA LAIKAS VIETA
     
Trečiadienis 19.00 Puodžių-10
Penktadienis 16.00 Puodžių-10
Šeštadienis 15.00 Gedminų-3

 2010 metai (treneris Mindaugas Stašys, tel. Nr. 867326704)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 16.00 Puodžių-10
Ketvirtadienis 16.00 Janonio-15
Penktadienis 15.15 Janonio-15
Šeštadienis 10.00 Puodžių-10

2009 metai I (treneris Andrius Majauskis, 860231529)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 17.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Antradienis 17.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Penktadienis 17.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Šeštadienis 12.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)

 2009 metai II (treneris Andrius Majauskis, 860231529)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 16.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Trečiadienis 16.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Šeštadienis 11.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)

2008 metai (treneris Mindaugas Stašys, tel. Nr. 867326704)

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 16.00 Puodžių-10
Ketvirtadienis 17.00 Janonio-15
Penktadienis 16.15 Janonio-15
Šeštadienis 11.00 Puodžių-10

2007 metai (treneris Andrius Majauskis, 860231529)

DIENA LAIKAS VIETA
Antradienis 18.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Ketvirtadienis 19.30 Gedminų-3
Penktadienis 18.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Šeštadienis 13.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)

 2005-2006 metai (Rolandas Kasparavičius, tel. nr. 867393936)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 16.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Trečiadienis 16.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)
Ketvirtadienis 16.00 Vyturio prog. (Laukininkų-30)
Penktadienis 16.00 L.Stulpino prog. (Bandužių-4)

2006-2011 m. Mergaitės Technologijų m.c. (treneris Tomas Tupalskis, 862141491)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 18.00 Puodžių-10
Trečiadienis 18.30 Puodžių-10
Ketvirtadienis 18.00 Puodžių-10
     

2012-2015 m. Mergaitės Technologijų m.c. (treneris Tomas Tupalskis, 862141491)

DIENA LAIKAS VIETA
Pirmadienis 19.00 Puodžių-10
Trečiadienis 17.30 Puodžių-10
Ketvirtadienis 17.00 Puodžių-10
     

 

 

 Norėdami užsiregistruoti į vykstančias treniruotes prašome užpildyti registracijos formą:

http://krepsiniomokykla.lt/lt/?option=com_rsform&view=rsform&formId=5&Itemid=176

Telefonas pasiteiravimui: +37067636982, Laimonas.

 

« Gegužė 2024 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31