20 spalio 02, Penktadienis 07:44

Tarp 100 krepšinio komandų - klaipėdiečiams penki aukso komplektai

Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai visu ryškumu spindėjo Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame didžiuliame tarptautiniame krepšinio turnyre - net penkios šios mokyklos skirtingo amžiaus grupių komandos iškovojo aukso medalius ir viena komanda pasipuošė bronzos medaliais.

Žinant tai, kad turnyre dalyvavo per 100 komandų, tai klaipėdiečiams - itin geras rezultatas. Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai vis dažniau puikiai reprezentuoja mūsų miesto vardą įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

Į šį turnyrą Klaipėdos krepšinio mokykla delegavo aštuonias komandas, penkios iš jų iškovojo aukso medalius. Tai - puikus pasirodymas.

„Esame labai laimingi. Iš viso iškovoti šeši medaliai: viena komanda liko trečia, o vienintelė mūsų mokyklos deleguota mergaičių komanda liko per plauką nuo medalių - ketvirta“, - pasakojo nuolat itin aktyviai ir nuoširdžiai savo ugdytinių pasirodymus stebintis ir jaunuosius sportininkus palaikantis Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Šiame turnyre ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio kopė 2005 m. (treneris Rolandas Kasparavičius), 2006, 2009 m. (abi komandas treniruoja Andrius Majauskis) ir 2008 m. bei 2010 m. gimusių berniukų komandos (abi - Mindaugas Stašys).

2007 metais gimusių berniukų komanda, kuriai vadovavo Laimonas Šapkauskas, pasidabino bronzos medaliais, o Tomo Tupalskio treniruojamos mūsų miesto jaunosios krepšininkės liko ketvirtos.

„Tai buvo labai naudinga praktika prieš prasidedantį naująjį krepšinio sezoną. Gaila tik, kad šįkart dėl koronaviruso pandemijos negalėjo atvykti daug šalių. Šįkart varžėsi lietuviai ir latviai, o ankstesniais metais į šį turnyrą atvykdavo net 12 skirtingų šalių atstovai“, - situaciją nušvietė L. Šapkauskas.

Jau artimiausiu metu - rugsėjo 25-27 dienomis Klaipėdos krepšinio mokykla keturiose ar penkiose skirtingose sporto salėse organizuos didžiulį tarptautinį turnyrą, kuriame bus kovojama dėl „Tobulos instaliacijos“ taurės.

Planuojama, kad krepšinio aikštelėje susigrums 6 skirtingo amžiaus grupių komandos, kiekvienoje grupėje - maždaug po 8 komandas. Taigi, iš viso krepšinio aikštelėje tris dienas turėtų rungtyniauti apie pusšimtis komandų.

Daugiau šioje kategorijoje:
« Sausis 2021 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31