19 spalio 01, Antradienis 10:22

Klaipėdoje praūžė tarptautinis krepšinio turnyras „Tobula Instaliacija CUP-2019“ ,kuriame sėkmingai rungtyniavo Klaipėdos KM komandos

Rugsėjo 27-29 dienomis, Klaipėdoje įvyko trečiasis tarptautinis krepšinio turnyras „Tobula Instaliacija Cup-2019“, kuriame dalyvavo 40 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

gera

Klaipėdos krepšinio mokykla delegavo į turnyrą šias komandas:

  • 2003-2004 gimimo metų komanda (treneris Aivaras Preikšaitis)
  • 2005 gimimo metų  I ir II komandos (treneris Rolandas Kasparavičius)
  • 2006 gimimo metų  komanda (treneris Andrius Majauskis)
  • 2007 gimimo metų komanda  (treneris Andrius Majauskis)
  • 2008 gimimo metų I ir II komandos (treneris Laimonas Šapkauskas)
  • 2009 gimimo  metų komanda (treneris Andrius Majauskis)

gera2

Tris dienas vykusiame turnyre, 5-iose skirtingo amžiaus grupėse, rungėsi  komandos iš Rygos,  Ventspilio, Žarsko, Maskvos, Vilniaus, Šiaulių, Raseinių, Plungės, Mažeikių, Šilutės, Gargždų, Telšių.

2003-2004 metų amžiaus grupėje komandos išsirikiavo taip:

  1. Šiaulių KA "Saulė"-ASKA (LTU)
  2. Klaipėdos KM-"Tobula Instaliacija" (LTU)
  3. Raseinių KKSC (LTU)
  4. Telšių SRC (LTU)
  5. Riga East Ball (LAT)
  6. Ventspils Spars (LAT)

2005 metų amžiaus grupėje komandos išsirikiavo taip:

  1. Klaipėdos KM-I (LTU)
  2. Vilniaus KM-I (LTU)
  3. Sostinės KM-I (LTU)
  4. Sostinės KM-II (LTU)
  5. Šiaulių KA "Saulė"-ASKA (LTU)
  6. Vilniaus KM-II (LTU)
  7. Riga East Ball (LAT)
  8. Klaipėdos KM-II (LTU)

2006 metų amžiaus grupėje komandos išsirikiavo taip:

  1. Klaipėdos KM (LTU)
  2. Marupes SC (LAT)
  3. Gargždų SM (LTU)
  4. Šiaulių KA "Saulė"-ASKA (LTU)
  5. Plungės SRC (LTU)
  6. Mažeikių SM (LTU)

2007 metų amžiaus grupėje komandos išsirikiavo taip:

  1. Klaipėdos KM (LTU)
  2. Sostinės KM (LTU)
  3. Šiaulių KA "Saulė"-ASKA (LTU)
  4. Mažeikių SM (LTU)
  5. Žarska Akademia Koszykowki (POL)
  6. Vilniaus KM (LTU)
  7. Ventspils Spars (LAT)
  8. Riga East Ball (LAT)

2008 metų amžiaus grupėje komandos išsirikiavo taip:

  1. Maskvos CSKA-I (RUS)
  2. Klaipėdos KM-II (LTU)
  3. Sostinės KM-I (LTU)
  4. Maskvos CSKA-II (RUS)
  5. Šilutės SM (LTU)
  6. Sostinės KM-II (LTU)
  7. Klaipėdos KM-2009 (LTU)
  8. Klaipėdos KM-II (LTU)

Klaipėdos krepšinio mokyklos administracija dėkoja turnyro oraganizatoriui-treneriui  Aivarui Preikšaičiui ir pagrindiniam turnyro rėmėjui – UAB “Tobula instaliacija“ vadovui, Aivarui Umantui!

GGGG

Komandų rungtynių foto, paspaudus čia - Klaipėdos krepšinio mokykla

Daugiau šioje kategorijoje:
« Spalis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31