19 balandžio 30, Antradienis 11:16

KKM U12 PATEKIMAS Į FINALINĮ KETVERTĄ, JR. NBA LIETUVA RUNGTYNĖS KAUNE

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Jonavos KKSC 78:36
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ krepšinio čempionate, Andriaus Majauskio treniruojami vaikai startavo ketvirtfinalyje, iki dviejų pergalių, su Jonavos KKSC. Namuose rungtyniaudami klaipėdiečiai rungtynes pradėjo galingai ir po pirmojo kėlinio įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Rungtynėms įsibėgėjus, Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovai neatsipalaidavo, didino turimą pranašumą, iškovojo pergalę ir serijoje įsiveržė į priekį (1:0).
Rezultatyviausi žaidėjai: Dominykas Nenartavičius 11 taškų, Matas Liotisas 10 taškų, Kristupas Gliožys, Lukas Dambrauskas ir Justas Sadauskas po 9 taškus.

53742486 2369371083095045 4069877650678611968 o

MKL (U12, 2007 m.) Jonavos KKSC – Klaipėdos KM 39:51
Antrame susitikime, klaipėdiečiai išvykoje susitiko su Jonavos KKSC. Pirmoje rungtynių dalyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sėkmingai rungtyniavę įgijo dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Andriaus Majauskio treniruojama komanda išlaikė turimą pranašumą, iškovojo pergalę ir pateko tarp keturių stipriausių Lietuvos komandų.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 16 taškų, Lukas Dambrauskas 8 taškai, Kristupas Gliožys 6 taškai.

download

JR. NBA LIETUVA Thunder - Klaipėdos KM – Mavericks - NKA Kaunas 52:45
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2008 metais gimę vaikai tęsią dalyvavimą JR. NBA LIETUVA čempionate. II etapo kovos persikėlė į Kauną, kur pirmosiose varžybose klaipėdiečiai susitiko su NKA-Kaunas auklėtiniais. Visų rungtynių metu komandos kovojo taškas į tašką ir tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidę ir parodę charakterį , pergalę iškovojo klaipėdiečiai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Erlickis 10 taškų, Dominykas Agajev 8 taškai, Orestas Beržinskas 6 taškai.

download

JR. NBA LIETUVA Thunder - Klaipėdos KM – Rockets – Kauno KM „Žalgiris“ I 38:39
Antrosiose JR. NBA LIETUVA rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokykla jėgas išbandė su Kauno KM „Žalgiris“ I komanda. Daug jėgų po pirmųjų rungtynių praradę, antrame rungtynių susitikime klaipėdiečiai atsilikinėjo nuo varžovų dviženkliu pranašumu. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ėmė keistis ir sumažinę pranašumą iki 1 taško klaipėdiečiai turėjo progą išplėšti pergalę, bet metimas buvo netaiklus. KKM, turėdami 2 pergales ir 1 pralaimėjimą, užima II vietą pogrupyje.
Rezultatyviausi žaidėjai:Orestas Beržinskas 13 taškų, Dominykas Agajev ir Arnas Erlickis po 12 taškų.

53380605 2369375389761281 6580359547850850304 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Tauragės SC-„Fortūna-Agava“ – Klaipėdos KM-IV 72:55
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Tomo Tupalskio treniruojamos mergaitės išvykoje rungtyniavo su Tauragės SC-„Fortūna-Agava“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Tauragė. Antrame susitikime komandos kovojo taškas į tašką ir iki ilgosios pertraukos nė vienai komandai nepavyko atitolti. Antroje rungtynių dalyje, spurtą surengė tauragiškiai, įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausios komandos žaidėjos: Urtė Šapkauskaitė 37 taškai, Evita Šimkutė 18 taškų.