19 kovo 31, Sekmadienis 17:42

U16 (2003 m.) patekimas į MKL finalinį ketvertą, pergalės A diviziono čempionatuose, intriga JR.NBA LIETUVA pogrupio varžybose ir ŽMKL rungtynių gausa.

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – Tauragės SC-„Fortūnas-Agava“ 34:47
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2010 metais gimusių vaikų krepšinio čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos I komanda, namuose priėmė Tauragės SC-„Fortūna-Agava“. Aivaro Preikšaičio treniruojami klaipėdiečiai, rungtynes pradėjo nesėkmingai, bet kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Antrame kėlinyje, taškas į tašką kovoje, Klaipėdos KM-I komanda, paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis, leido varžovams įsiveržti 6 taškų pranašumu. Po ilgosios pertraukos, klaipėdiečiai stengėsi mažinti rungtynių rezultatą, gynyboje ir puolime išnaudoti savo pranašumą, vis dėlto ketvirtame kėlinyje pritrūkę jėgų, turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Jonas Svirka 14 taškų, Gediminas Zbormirskas 12 taškų, Nojus Jonauskas 6 taškai.

54730054 2394514427247377 6506323678991482880 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“—2004 – Klaipėdos KM-2003-I 71:72
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2003-2004 metais gimusių jaunučių čempionate, susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Rungtynių pradžioje sėkmingiau rungtyniavo šešiolikmečiai, kurie po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 30:39. Antroje rungtynių dalyje Klaipėdos KM-2003-I komandai buvo pavykę atitrūkti 14 taškų persvara, bet netrukus metais jaunesni Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sumažino rungtynių rezultatą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirto kėlinio paskutinėmis sekundėmis, kuriose Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 komanda, likus žaisti 0,3 sekundėms galėjo išplėšti Luko Barkauskio metimu pergalę, bet metimas buvo netaiklus ir pirmąją pergalę čempionate įsirašė Klaipėdos KM-2003-I.
Komandų rezultatyviausi žaidėjai:
Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004: Lukas Barkauskis 19 taškų, Šarūnas Širvinskas 9 taškai, Viktoras Staponas 8 taškai.
Klaipėdos KM-2003-I: Kristupas Burneika 12 taškų, Laurynas Buškus 11 taškų, Matas Lubauskas ir Marius Inselseth po 7 taškus.

55439546 2396173050414848 3919601624074420224 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Sostinės KM-IV 89:48
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Andriaus Majauskio treniruojami, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo II etapo atkrintamąsias varžybas iki dviejų pergalių su Sostinės KM-IV. Pirmosios rungtynės įvyko Klaipėdoje. Pirmoje rungtynių pusėje klaipėdiečiai susikrovė solidų pranašumą 56:29. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunieji krepšininkai netaupydami jėgų stengėsi rungtyniauti iš visų jėgų gynyboje ir puolime, iškovodami pirmą pergalę ir serijoje įsiverždami (1:0).
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 20 taškų, Justas Kazlauskas 17 taškų, Dominykas Nenartavičius 14 taškų.

55468443 2388464751185678 2129627793913282560 o

MKL (U16, 2003 m.) Pakruojo SC – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 57:67
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 (2003 m.) B diviziono III etapo ketvirtfinalio atsakomąsias varžybas, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ jaunučiai žaidė išvykoje su Pakruojo SC. Pirmosiose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrąjį susitikimą, sėkmingiau pradėjo Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai ir po pirmo kėlinio įsiveržė į priekį (11:20). Antrame kėlinyje, rungtynių šeimininkai suaktyvino gynybą ir priartėjo (29:35). Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio treniruojami jaunučiai, suaktyvino gynybą ir puolime sėkmingiau išnaudodami turimą pranašumą įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu, iškovodami pergalę ir tuo pačiu patekdami į B diviziono finalinį ketvertą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 30 taškų, Eduardas Custodio 12 taškų, Kristupas Bielskis 10 taškų.

55783776 2396174993747987 2389849262398636032 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – Šilalės SM 33:36
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos U9 (2010 m.) čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaičių komanda namuose priėmė Šilalės SM. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo Šilalės sporto mokykla. Antrąjį susitikimą, Tomo Tupalskio treniruojamos mergaitės pradėjo sėkmingu spurtu ir po pirmojo kėlinio pirmavo (12:7). Rungtynėms įsibėgėjus, varžovai iš Šilalės priartėjo prie Klaipėdos krepšinio mokyklos, išlygindami rungtynių rezultatą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis, kuriose Šilalės sporto mokykla, įgiję 3 taškų pranašumą, išlaikydami iki rungtynių pabaigos iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Evita Šimkutė 16 taškų, Urtė Šapkauskaitė 15 taškų, Danielė Mockutė 2 taškai.

54278497 2377784268920393 1827530162363695104 o

ŽMKL (2006-2007 m.) V.Knašiaus KM-2006 – Klaipėdos KM-2006 28:57
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2006-2007 metais gimusių berniukų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2006 metais gimę berniukai rungtyniavo išvykoje su V.Knašiaus KM. Pirmoje rungtynių pusėje, sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai, kurie 19:18 buvo priekyje po dviejų kėlinių. Po ilgosios pertraukos, Andriaus Majauskio treniruojama komanda pradėjo sėkmingiau rungtyniauti gynyboje, o puolime išnaudodami progas atitrūko nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir išlaikę jį iki ketvirtojo kėlinio pabaigos iškovojo antrąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Vytautas Mizgiris 18 taškų, Matas Staugaitis 12 taškų, Aurimas Mikutis 7 taškai.

56236089 2397680910264062 118429617198465024 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – Tauragės SC-„Fortūna-Agava“ 30:51
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaitės namuose priėmė Tauragės SC-„Fortūna-Agava“. Pirmame rungtynių susitikime sėkmingiau pradėjo klaipėdietes, kurios po pirmojo kėlinio pirmavo 14:8. Rungtynėms įsibėgėjus, Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovėms pradėjo trūkti jėgų ir tuo pasinaudoję varžovai atitolo, iškovodami pergalę.
Rezultatyviausios žaidėjos: Urtė Šapkauskaitė 19 taškų, Evita Šimkutė 11 taškų.

56229321 2399139720118181 5812157337896484864 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-I – Klaipėdos KM-2003-II 68:64
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metais gimusių jaunučių čempionate susitiko dvi Aivaro Preikšaičio treniruojamos, šešiolikmečių komandos. Klaipėdos KM-I komandai šiose rungtynėse negalėjo padėti pagrindiniai žaidėjai ir aikštelėje teko verstis su devyniais žaidėjais. Pirmoje rungtynių pusėje komandos apsikeitė taikliais metimais ir agresyvia kova po krepšiu. Rungtynėms įsibėgėjus abi komandos stengėsi įrodinėti savo pranašumą, bet nė vienai komandai nepavyko atitolti ir į pertrauką išėjo ilsėtis,esant rezultatui 32:29, priekyje Klaipėdos KM-I. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos KM-I komanda įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Klaipėdos KM-II komanda surengė spurtą, per kurį ne tik sumažino varžovų pranašumą, bet likus 2 sekundėms iki rungtynių pabaigos, turėjo progą laimėti rungtynes, tačiau nepataikė baudos metimo ir komandoms teko žaisti papildomas 5 pratęsimo minutes. Pratęsimo metu, rungtynių eigą kontroliavę Klaipėdos KM-I komanda, iškovojo antrąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-2003-I: Marius Inselseth 16 taškų, Titas Zarudnievas ir Laurynas Buškus po 10 taškų.
Klaipėdos KM-2003-II: Paulius Šylius 11 taškų, Arnas Pakalniškis 9 taškai, Ugnius Jonušauskis, Rokas Burkauskas ir Faustas Bastys po 8 taškus.

55783759 2401823649849788 9128507139977904128 o

MKL (U12, 2007 m.) Sostinės KM-IV – Klaipėdos KM 39:79
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, atkrintamosiose rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai rungtyniavo išvykoje su Sostinės KM-IV. Šios komandos kovojo dėl patekimo į Lietuvos TOP16 etapą. Pirmosiose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Atsakomosiose rungtynėse Andriaus Majauskio treniruojami vaikai, nuo pat rungtynių pirmųjų minučių sėkmingai gindamiesi ir puolime demonstruodami gerą žaidimą nugalėjo varžovus ir iškovojo kelialapį į TOP16, kuris balandžio 12-14 dienomis vyks Klaipėdoje.

download

JR. NBA LIETUVA Thunder - Klaipėdos KM – Jazz - Kretingos SM 40:16
Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2008 metais gimę vaikai, tęsia kovas JR. NBA LIETUVA čempionate. NBA klubo Thunder garbę ginantys, Andriaus Majauskio treniruojami, vaikai išbandė jėgas su Juta Jazz-Kretingos SM auklėtiniais. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Klaipėdos krepšinio mokyklos vaikai, kurie įsiveržė į priekį ir iki rungtynių pabaigos geriau rungtyniavę, iškovojo trečiąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Vaičiulis ir Gvidas Bitinas po 6 taškus, Dominykas Agajev 5 taškai.

download

JR. NBA LIETUVA Thunder – Klaipėdos KM – TrailBlazers – V.Knašiaus KM 35:32
JR. NBA LIETUVA čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai rungtyniavo I etapo paskutinėse rungtynėse su TrailBlazers-V.Knašiaus KM. Šios dvi komandos kovojo pogrupyje dėl I vietos ir kuri komanda į II etapą keliaus su įskaitiniu tašku. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų agresyviu žaidimu. Didelio žiūrovų susidomėjimo ir komandų sirgalių palaikymo sulaukusiosiose rungtynėse, nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Sėkmingas Thunder-Klaipėdos KM žaidimas lėmė pergalę ir pirmąją vietą pogrupyje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dominykas Agajev 15 taškų, Orestas Beržinskas 13 taškų, Arnas Erlickis 3 taškai.

54521894 2389539144411572 4420045857580122112 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Mažeikių SM-„Justepa“ 91:83
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „A“ diviziono čempionate, Rolando Kasparavičius treniruojami, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, namuose priėmė Mažeikių SM-„Justepa“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrame rungtynių susitikime, sėkmingai startavo Klaipėdos KM, kurie po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (26:14). Antrame rungtynių kėlinyje, varžovai iš Mažeikių pradėjo vytis klaipėdiečius ir į ilgąją pertrauką abi komandos išėjo ilsėtis 49:46, pirmaujant Klaipėdos KM. Po ilgosios pertraukos, trečiame rungtynių kėlinyje, Mažeikiai sumažino atsilikimą iki 1 taško. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame sėkmingai sužaidę ir išnaudoję savo turimą pranašumą, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai iškovojo dvyliktą pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 23 taškai, Tomas Zelenskij 13 taškų, Dovydas Rupšlaukis 12 taškų.

54417689 2380386501993503 7622175273621913600 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Sostinės KM II-„Liūtai“ 72:63
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „A“ diviziono čempionate, Aivaro Preikšaičio treniruojami Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ auklėtiniai, namuose žaidė paskutines pogrupio rungtynes su Sostinės KM II-„Liūtai“. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo vilniečiai. Antrame rungtynių susitikime, Sostinės krepšinio mokykla startavo įsiverždami į priekį (15:21). Rungtynėms įsibėgėjus, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučiai, pradėjo aktyviau gintis prieš varžovų lyderius, puolime pataikydami metimus, po trijų kėlinių įsiveržė į priekį (48:47). Ketvirtame kėlinyje klaipėdiečiai, demonstruodami gerą žaidimą įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu ir išlaikydami kokybišką žaidimą iki rungtynių pabaigos, iškovojo septintą pergalę čempionate ir užbaigė sezoną 9-i, išlaikydami vietą kitų metų „A“ divizione.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 23 taškai, Laurynas Vitosis 9 taškai, Viktoras Staponas, Lukas Barkauskis ir Eimantas Leinartas po 8 taškus.

56375765 2401823116516508 1941761513454829568 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – V.Knašiaus KM I-„Grepo“ 61:84
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „A“ diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos berniukai susitiko su V.Knašiaus KM I-„Grepo“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo V.Knašiaus KM I-„Grepo“. Antrame susitikime, abi komandos stengėsi įrodinėti savo pranašumą ir po dviejų kėlinių (28:41) priekyje svečiai. Po ilgosios pertraukos, Andriaus Majauskio treniruojami vaikai surengė spurtą, kuriame buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų. Ketvirtame kėlinyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniams pradėjo trūkti jėgų ir puolime neišnaudodami progų turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Gliožys, Matas Staugaitis ir Rojus Mančas po 10 taškų.