Įrašai, filtruoti pagal datą: Penktadienis, 02 spalio 2020

Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai visu ryškumu spindėjo Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame didžiuliame tarptautiniame krepšinio turnyre - net penkios šios mokyklos skirtingo amžiaus grupių komandos iškovojo aukso medalius ir viena komanda pasipuošė bronzos medaliais.

Žinant tai, kad turnyre dalyvavo per 100 komandų, tai klaipėdiečiams - itin geras rezultatas. Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai vis dažniau puikiai reprezentuoja mūsų miesto vardą įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

Į šį turnyrą Klaipėdos krepšinio mokykla delegavo aštuonias komandas, penkios iš jų iškovojo aukso medalius. Tai - puikus pasirodymas.

„Esame labai laimingi. Iš viso iškovoti šeši medaliai: viena komanda liko trečia, o vienintelė mūsų mokyklos deleguota mergaičių komanda liko per plauką nuo medalių - ketvirta“, - pasakojo nuolat itin aktyviai ir nuoširdžiai savo ugdytinių pasirodymus stebintis ir jaunuosius sportininkus palaikantis Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Šiame turnyre ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio kopė 2005 m. (treneris Rolandas Kasparavičius), 2006, 2009 m. (abi komandas treniruoja Andrius Majauskis) ir 2008 m. bei 2010 m. gimusių berniukų komandos (abi - Mindaugas Stašys).

2007 metais gimusių berniukų komanda, kuriai vadovavo Laimonas Šapkauskas, pasidabino bronzos medaliais, o Tomo Tupalskio treniruojamos mūsų miesto jaunosios krepšininkės liko ketvirtos.

„Tai buvo labai naudinga praktika prieš prasidedantį naująjį krepšinio sezoną. Gaila tik, kad šįkart dėl koronaviruso pandemijos negalėjo atvykti daug šalių. Šįkart varžėsi lietuviai ir latviai, o ankstesniais metais į šį turnyrą atvykdavo net 12 skirtingų šalių atstovai“, - situaciją nušvietė L. Šapkauskas.

Jau artimiausiu metu - rugsėjo 25-27 dienomis Klaipėdos krepšinio mokykla keturiose ar penkiose skirtingose sporto salėse organizuos didžiulį tarptautinį turnyrą, kuriame bus kovojama dėl „Tobulos instaliacijos“ taurės.

Planuojama, kad krepšinio aikštelėje susigrums 6 skirtingo amžiaus grupių komandos, kiekvienoje grupėje - maždaug po 8 komandas. Taigi, iš viso krepšinio aikštelėje tris dienas turėtų rungtyniauti apie pusšimtis komandų.

20 spalio 02, Penktadienis 07:40

Klaipėdos krepšinio turnyre - net 56 komandos

Klaipėdoje net šešiose skirtingose sporto salėse varžėsi 56 įvairių Lietuvos miestų krepšinio komandos. Tiek komandų sutraukė Klaipėdos krepšinio mokyklos organizuojamas tradicinis turnyras „Tobula instaliacija Cup 2020“.
Anksčiau turnyre varžydavosi latviai, estai ir rusai, tačiau šįkart dėl koronaviruso pandemijos ir karantinavimosi sąlygų svečių iš užsienio nesulaukta. Nepaisant to, sugužėjo didžiulis būrys įvairių Lietuvos miestų komandų.
Tris dienas vykusiame turnyre iš viso buvo sužaistos net 132 rungtynės. Varžėsi arti 800 dalyvių.
„Smagus renginys. Jį organizavome jau ketvirtus metus. Vyko gražios ir emocingos kovos. Nugalėtojus ir prizininkus taurėmis ir medaliais apdovanojo „Tobulos instaliacijos“ vadovas Aivaras Umantas, o „Justepos“ savininkas Steponas Pocius čempionams įteikė po bananų dėžę. Tai tik dar labiau sužadino nugalėtojų emocijas“, - pasidžiaugė Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.
Klaipėdos krepšinio komandoms šiame turnyre sekėsi išties gerai - visose aštuoniose amžiaus grupėse iškovoti medaliai.

Čempionais tapo 2005, 2007 ir 2008 metais gimę Klaipėdos krepšinio mokyklos vaikinai ir 2006 metais gimę Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniai.

Bronzos medaliais pasipuošė 2007, 2008 ir 2011 metais gimę Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos atstovai ir 2006 bei 2003-2004 metais gimę Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai.

Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius L. Šapkauskas atskleidė, kad lapkričio mėnesio pradžioje planuoja pradėti Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos pirmenybes. Į jas visi norintieji jau gali registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

20 spalio 02, Penktadienis 07:36

Iš Mažeikių - su medaliais

Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai Mažeikiuose vykusiame krepšinio turnyre iškovojo sidabro ir bronzos medalius.
is mazeikiu su medaliais
2012 metais gimusių berniukų komanda (nuotraukoje), treniruojama Aivaro Preikšaičio, mažajame finale įveikė Akmenės ekipą.
119786652 3659372880761519 1467574623974731040 n
Kita Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda - KM-2011 finale nusileido šeimininkams - mažeikiškiams. Šią komandą treniruoja Andrius Majauskis.

« Spalis 2020 »