20 birželio 16, Antradienis 18:58

S.Štombergo 3x3 krepšinio turnyro 2020 pogrupiai

1 gr. 2012-2013

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. MAŽIEJI ŽALGIRIEČIAI            
2. MAŽIAUSI GERIAUSI            
3. D.A.I. KM            
4.              

                                                                  

2010-2011

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. PACANAI            
2. JORDANIUKAI            
3. ERELIAI            
4. AUKSINIS KARDAS            

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. GATVĖS VAIKAI            
2. SNAIPERIAI            
3. GRIAUSTINIAI            
4. GARSIEJI TIGRAI            

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. SVYLANTYS PADAI            
2. ŽAIBAS            
3. KAŠIORAI            
4.              

D pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. SUPER MERGAITĖS            
2. BOSAI            
3. SNIKERIAI            
4.              

2008-2009

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. KREPŠININKAI            
2. DUOK PASĄ            
3. NBA BEST KIDS            
4. KAŠIORAI-2            

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. RAPTORS            
2. BALANDŽIAI            
3. MMG            
4. BAOBABAI            

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. DIEVAI            
2. TRALIALIAŠKOS            
3. DANGAUS TIGRAI            
4. KLAIPĖDOS DIEVAIČIAI            

D pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. JŪROS VELNIAI            
2. KAŠIORAI            
3. UGNINIAI KAMUOLIAI            
4.              

 

2006-2007

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. PALANGOS VELNIAI            
2. KMT            
3. TURBOPUŠKA            
4.              

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. KRETINGA            
2. LAST DANCE            
3. TRYS DRAUGAI            
4.              

                                                 

2004 IR VYRESNI

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. AMBALAI            
2. PIRMOKĖLIAI            
3. AUTOPOLIKLINIKA            
4.              

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. TRYS DIDELI IR VIENAS MAŽAS            
2. JŪRA            
3. BOSO KUBILAS            
4.              

                                                           

2013-2014

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. ŽILVITIS            
2.              
3.              
4.              

                                                          

Papildoma informacija

  • Tel. pasiteiravimui: Vardas
  • Turnyro pradžia: Trečiadienis, 17 birželio 2020
« Rugsėjis 2021 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30