20 birželio 16, Antradienis 18:52

S.Štombergo 3x3 krepšinio turnyro 2020 tvarkaraštis

13.30-14.00 -  Pakartotinė registracija, sporto klubo "Apelsinas" dovanų kuponų atsiėmimas.

14.00 val. - Turnyro atidarymas

LAIKAS AIKŠTELĖ RUNGTYNIAUJA AMŽIAUS GRUPĖ
14.10 1 MAŽIEJI ŽALGIRIEČIAI – D.A.I. KM 1
2 PACANAI – AUKSINIS KARDAS 2
3 JORDANIUKAI - ERELIAI 2
4 GATVĖS VAIKAI – GARSIEJI TIGRAI 2
5  BAUDŲ KONKURSAS  VISI NORINTYS
       
14.20 1 SNAIPERIAI – GRIAUSTINIAI 2
2 SVYLANTYS PADAI - KAŠIORAI 2
3 SUPERMERGAITĖS - SNIKERIAI 2
4 KREPŠININKAI – KAŠIORAI-2 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
14.30 1 DUOK PASĄ – NBA BEST KIDS 3
2 RAPTORS - BAOBABAI 3
3 BALANDŽIAI - MMG 3
4 DIEVAI – KLAIPĖDOS DIEVAIČIAI 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
14.40 1 MAŽIEJI ŽALGIRIEČIAI – MAŽIAUSI GERIAUSI 1
2 TRALIALIAŠKOS – DANGAUS TIGRAI 3
3 JŪROS VELNIAI – UGNINIAI KAMUOLIAI 3
4 PACANAI - JORDANIUKAI 2
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
14.50 1 ERELIAI – AUKSINIS KARDAS 2
2 GATVĖS VAIKAI - SNAIPERIAI 2
3 GRIAUSTINIAI – GARSIEJI TIGRAI 2
4 SVYLANTYS PADAI - ŽAIBAS 2
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.00 1 MAŽIAUSI GERIAUSI – D.A.I. KM 1
2 SUPERMERGAITĖS - BOSAI 2
3 KREPŠININKAI – DUOK PASĄ 3
4 NBA BEST KIDS – KAŠIORAI-2 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.10 1 RAPTORS – BALANDŽIAI 3
2 MMG – BAOBABAI 3
3 DIEVAI – TRALIALIAŠKOS 3
4 DANGAUS TIGRAI – KLAIPĖDOS DIEVAIČIAI 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.20 1 JŪROS VELNIAI - KAŠIORAI 3
2 PACANAI – ERELIAI 2
3 JORDANIUKAI – AUKSINIS KARDAS 2
4 GATVĖS VAIKAI - GRIAUSTINIAI 2
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.30 1 SNAIPERIAI – GARSIEJI TIGRAI 2
2 ŽAIBAS – KAŠIORAI 2
3 BOSAI - SNIKERIAI 2
4 KREPŠININKAI – NBA BEST KIDS 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.40 1 DUOK PASĄ – KAŠIORAI-2 3
2 RAPTORS – MMG 3
3 BALANDŽIAI - BAOBABAI 3
4 DIEVAI – DANGAUS TIGRAI 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
15.50 1 FINALAS 1
2 TRALAILAIŠKOS – KLAIPĖDOS DIEVAIČIAI 3
3 KAŠIORAI – UGNINIAI KAMUOLIAI 3
4    
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.00 1 A1-B2 2
2 C1-D2 2
3 A2-B1 2
4 C2-D1 2
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.10 1 A1-B2 3
2 C1-D2 3
3 A2-B1 3
4 C2-D1 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.20 1 PUSF 2
2 PUSF 2
3 PUSF 3
4 PUSF 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.30 1 KRETINGA – NAGLIS 4
2 LAST DANCE – TRYS DRAUGAI 4
3 PALANGOS VELNIAI – TURBOPUŠKA 4
4    
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.40 1 FINALAS 2
2 FINALAS 3
3 DĖL III 2
4 DĖL III 3
5  BAUDŲ KONKURSAS  
       
16.50   APDOVANOJIMAI 1-3 GR.
       
17.00 1 AMBALAI – PIRMOKĖLIAI 5
2 TRYS DIDELI IR VIENAS MAŽAS - JŪRA 5
3 PALANGOS VELNIAI - KMT 4
4 KRETINGA – LAST DANCE 4
5    
       
17.10 1 PIRMOKĖLIAI - AUTOPOLIKLINIKA 5
2 JŪRA – BOSO KUBILAS 5
3 KMT - TURBOPUŠKA 4
4 TRYS DRAUGAI - NAGLIS 4
5    
       
17.20 1 AMBALAI - AUTOPOLIKLINIKA 5
2 TRYS DIDELI IR VIENAS MAŽAS – BOSO KUBILAS 5
3 KRETINGA – TRYS DRAUGAI 4
4 LAST DANCE - NAGLIS 4
5    
       
17.30 1 PUSF. 4
2 PUSF 4
3 PUSF. 5
4 PUSF. 5
5    
       
17.40 1 FINALAS 4
2 FINALAS 5
3 DĖL III 4
4 DĖL III 5
5    
       
17.50 1 APDOVANOJIMAI 4-5 GR.
       

Papildoma informacija

  • Tel. pasiteiravimui: Vardas
  • Turnyro pradžia: Trečiadienis, 17 birželio 2020
« Rugsėjis 2021 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30