Amžiaus grupė 1 (2010-2011)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | TAŠKAI | VIETA | |||||
1. | NEPTŪNAS | |||||||
2. | LIŪTAI | |||||||
3. | AUKSINIAI ŽAIBAI | |||||||
4. | ŽALGIRIS | |||||||
5. | DŽIORDANAI |
14.20 3a NEPTŪNAS – ŽALGIRIS
4a LIŪTAI – AUKSINIAI ŽAIBAI
14.40 3a AUKSINIAI ŽAIBAI - DŽIORDANAI
4a NEPTŪNAS - LIŪTAI
15.00 3a LIŪTAI - ŽALGIRIS
4a NEPTŪNAS - DŽIORDANAI
15.20 3a NEPTŪNAS – AUKSINIAI ŽAIBAI
4a ŽALGIRIS – DŽIORDANAI
15.40 3a LIŪTAI – DŽIORDANAI
4a ŽALGIRIS – AUKSINIAI ŽAIBAI
Amžiaus grupė 2 (2008-2009)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | TAŠKAI | VIETA | |||||
1. | ČEMPIONAI | |||||||
2. | TIGRAI | |||||||
3. | VAIDUOKLIAI | |||||||
4. | KLASIOKAI | |||||||
5. | NEPTŪNAS |
B pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | TAŠKAI | VIETA | |||||
1. | SKAUDINTOJAI | |||||||
2. | BEBRAI | |||||||
3. | BAIBOKAI | |||||||
4. | GOLDEN STATE JUNIORS | |||||||
5. | SUPER MERGAITĖS |
14.10 3a ČEMPIONAI – KLASIOKAI
4a SKAUDINTOJAI – GSJ
14.30 3a TIGRAI - VAIDUOKLIAI
4a BEBRAI - BAIBOKAI
14.50 3a VAIDUOKLIAI – NEPTŪNAS
4a BAIBOKAI – SUPER MERGAITĖS
15.10 3a ČEMPIONAI - TIGRAI
4a SKAUDINTOJAI - BEBRAI
15.30 3a ČEMPIONAI - VAIDUOKLIAI
4a BEBRAI - GSJ
15.50 3a NEPTŪNAS – KLASIOKAI
4a SKAUDINTOJAI – SUPER MERGAITĖS
16.00 3a TIGRAI - KLASIOKAI
4a SKAUDINTOJAI - BAIBOKAI
16.10 3a ČEMPIONAI - NEPTŪNAS
4a GSJ - SUPERMERGAITĖS
16.20 3a NEPTŪNAS – TIGRAI
4a BEBRAI – SUPERMERGAITĖS
16.30 3a VAIDUOKLIAI - KLASIOKAI
4a BAIBOKAI - GSJ
16.40 1a A1-B2 2a A2-B1 16.50 1a FINALAS 2a Dėl III
Amžiaus grupė 3 (2006-2007)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | NIEKAS | ||||||
2. | NAGLIUKAI | ||||||
3. | KLAIPĖDOS KARALIAI | ||||||
4. | FUXERIAI |
B pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | RAKETOS | ||||||
2. | KAIMIEČIAI | ||||||
3. | TRITAŠKIS | ||||||
4. | KAŠIORINIAI |
14.20 1a NIEKAS - FUXERIAI
2a NAGLIUKAI – KLAIPĖDOS KARALIAI
14.40 1a RAKETOS - KAŠIORINIAI
2a KAIMIEČIAI - TRITAŠKIS
15.00 1a NIEKAS - NAGLIUKAI
2a KLAIPĖDOS KARALIAI - FUXERIAI
15.20 1a RAKETOS - KAIMIEČIAI
2a TRITAŠKIS - KAŠIORINIAI
15.40 1a NIEKAS – KLAIPĖDOS KARALIAI
2a NAGLIUKAI - FUXERIAI
15.50 1a RAKETOS - TRITAŠKIS
2a KAIMIEČIAI - KAŠIORINIAI
16.10 1a A1-B2
2a A2-B1
16.20 1a FINALAS
2a Dėl III
Amžiaus grupė 4 (2004-2005)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | TAŠKAI | VIETA | |||||
1. | GASPADORIAI | |||||||
2. | SAJANAI | |||||||
3. | KNAŠIAI | |||||||
4. | KAMUOLIO SERGĖTOJAI | |||||||
5. | TORTILIJOS |
14.10 1a GASPADORIAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI
2a SAJANAI - KNAŠIAI
14.30 1a KNAŠIAI - TORTILIJOS
2a GASPADORIAI - SAJANAI
14.50 1a SAJANAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI
2a TORTILIJOS - GASPADORIAI
15.10 1a GASPADORIAI – KNAŠIAI
2a KAMUOLIO SERGĖTOJAI - TORTILJOS
15.30 1a SAJANAI - TORTILIJOS
2a KNAŠIAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI
16.00 1a A3-A4
2a A1-A2
Amžiaus grupė 6 (2001 ir vyr.)
A pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | KETURI ŠERNIUKAI | ||||||
2. | TIEK IR TEREIKĖJO | ||||||
3. | MAYBACH KETURI DU NULIS | ||||||
4. | MIKIAI |
B pogrupis
Eil. Nr. | Komandos pavadinimas | 1. | 2. | 3. | 4. | TAŠKAI | VIETA |
1. | DAR PO VIENĄ | ||||||
2. | GRG | ||||||
3. | AUTOPOLIKLINIKA | ||||||
4. | BOSO KUBILAS |
17.10 1a KETURI ŠERNIUKAI - MIKIAI
2a TIEK IR TEREIKĖJO – MAYBACH KETURI DU NULIS
17.20 1a DAR PO VIENĄ – BOSO KUBILAS
2a GRG - AUTOPOLIKLINIKA
17.30 1a KETURI ŠERNIUKAI – TIEK IR TEREIKĖJO
2a MAYBACH KETURI DU NULIS - MIKIAI
17.40 1a DAR PO VIENĄ - GRG
2a AUTOPOLIKLINIKA – BOSO KUBILAS
17.50 1a KETURI ŠERNIUKAI – MAYBACH KETURI DU NULIS
2a TIEK IR TEREIKĖJO - MIKIAI
18.00 1a DAR PO VIENĄ - AUTOPOLIKLINIKA
2a GRG – BOSO KUBILAS
18.10 1a A1 – B2
2a A2 – B1
18.20 1a FINALAS
2a DĖL III