20 liepos 26, Sekmadienis 16:10

KKM 3x3 turnyro "Jūros šventė su KK Neptūnas" prizininkai

2012-2013 metai

III vieta - "Mažieji Žalgiriečiai"
D.Gusas, L.Mažeika, J.Paurys ir T.Barysa
DSC 0116

II vieta - "NKA Žvėriukai"
Ž.Janavičius, L.Valauskis ir A.Ruseckas
212 2

I vieta - "Mažieji Geriausi"
J.Budzinskas, E.Venclova, K.Biškauskas ir D.Gricius
2012 3

2010-2011 metai

III vieta - "Dešimtukai"
E.Jurkus, G.Malius, E.Leščiauskas ir M.Mažeika
20103

II vieta - "Duok Dėdei Vieną"
P.Venclova, M.Mykolaitis, N.Jonauskas ir D.Tumosa
2010 2

I vieta - "NKA Tigriukai"
D.Mackevičius, O.Grigaitis, M.Žuklys ir M.Beržinskas
2010 1

2008-2009 metai

III vieta - "Bičai"
J.Urnėžius, M.Čiužas, P.Ruškys ir S.Čepaitis
2008 3

II vieta - "Bao Babai"
M.Zalikas, O.Beržinskas, D.Agajev ir I.Leščiauskas
2008 2

I vieta - "Tralialiaškos"
T.Bakanas, E.Prekevičius, E.Žilinskas ir E.Žilinskas
2008 1

2006-2007 metai

III vieta - "Veteranai"
M.Miškinis, D.Remeikis, D.Norvilas ir T.Razgus
2006 3

II vieta - "Klaipėdos Batonai"
T.Klakauskas, K.Grybas, J.Dargevičius ir V.Aleksandrovas
2006 2

I vieta - "Kašiorai"
J.Virkutis, J.Žilius, P.Kulikauskas
2006 1

2004-2005 metai

III vieta - "SK Senamiestis JR."
G.Beniušis, G.Jucius ir D.Martinkus
2004 3

II vieta - "Trys dėdės"
K.Leščiauskas, A.Urbonas ir K.Jurkus
2004 2

I vieta - "Šauk tą Airbollą"
D.Remeikis, D.Norvilas, A.Bružas ir D.Rupšlaukis
2004 1

SIMO GALDIKO TAURĖ (2003 m. ir vyresni)

III vieta - Fen Team"
M.Jucikas, J.Jucikas, A.Bulsis ir U.Mineikis
2003 1

II vieta - "Plate Lyn"
A.Toliušis, E.Šaulys, J.Nausėda ir I.Razutis
2003 2

I vieta - "Piratai"
L.Remeikis, V.Saulis, K.Tamošauskas ir J.Stakeliūnas
2003 3

SNAIPERIŲ KONKURSAS

TRITAŠKIŲ KONKURSAS:
I vieta - R.Tiškus
II vieta - L.Kontrimas 
III vieta - K.Kavalenka
tristaskiai

BAUDŲ KONKURSAS:
I vieta - R.Tiškus
II vieta - L.Dambrauskas
III vieta - R.Rusys
baudos

Papildoma informacija

« Rugsėjis 2021 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30