Įrašai, filtruoti pagal datą: Penktadienis, 13 rugsėjo 2019

Rugsėjo 8-9 dienomis, trys Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos dalyvavo Kėdainių krepšinio turnyre, kuriame rungtyniavo su įvairiomis Lietuvos sporto mokyklų komandomis.

Klaipėdos KM U15, 2005 metų komanda iškovojo pirmąją vietą!

gera

Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai per dvi dienas sužaidė penkerias rungtynes. Šešių komandų turnyre komandos rungtyniavo vieno rato sistema, kuriame susitiko su Kėdainių SC-„Nevėžis“, Panevėžio KKSC, Kauno KM „Perkūnas“, Ukmergės SC ir Kauno KM „Žalgiris“. Po visų sužaistų rungtynių, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai iškovojo turnyre pirmąją vietą.

Naudingiausias komandos žaidėjas - Tomas Zelenskij

ger zele

Klaipėdos KM U16, 2004 metų I komanda iškovojo antrąją vietą!

gera 2004

Klaipėdos KM-I komanda turnyre per dvi dienas sužaidė keturias rungtynes. Aivaro Preikšaičio treniruojama pirmoji komanda B pogrupyje susitiko su Jonavos KKSC, Šiaulių KA „Saulė“-ASKA-II ir Kauno KM „Perkūnas“ komandomis. Laimėję visas pogrupio rungtynes iškovojo teisę rungtyniauti finalo rungtynėse, kuriose susitiko su Raseinių KKSC. Rungtynių pabaigoje sėkmės pritrūkę klaipėdiečiai, turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Komandos naudingiausias žaidėjas - Laurynas Vitosis

gera vitosis

Klaipėdos KM U16, 2004 metų II komandai - VII vieta!

gera 2004 2

Klaipėdos KM-II komanda turnyre rungtyniavo A pogrupyje, kuriame susitiko su Kėdainių SC-“Nevėžis”, Raseinių KKSC ir Kauno KA “Snaiperis”. Pogrupyje, klaipėdiečiams nepavyko iškovoti pergalių ir teko rungtyniauti dėl 7-8 vietų, kur susitiko su Jonavos KKSC. Aivaro Preikšaičio treniruojami jaunučiai, pademonstravę chrakaterį, iškvojo pergalę ir turnyre užėmė VII vietą.

Naudingiausias komandos žaidėjas - Rokas Burkauskas

gera burka