Įrašai, filtruoti pagal datą: Pirmadienis, 11 kovo 2019

KLKML Klaipėdos KM – Izoton 108:79
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos Eurelijaus Žukausko mažojoje taurės atkrintamosiose rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokykla namuose priėmė Izoton. Komandos kovoja iki dviejų pergalių. Pirmame susitikime pergalę pasiekė Izoton. Klaipėdos KM jauniai namuose surengė neeilinį pasirodymą, pirmoje rungtynių pusėje puikiai pataikydami tritaškius metimus, gerai gindamiesi prieš varžovų lyderius jie po dviejų kėlinių pirmavo 55:32. Po ilgosios pertraukos Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovai nemažino rungtynių tempo, iškovojo pergalę ir serijos rezultatas tapo lygus (1:1).
Rezultatyviausi žaidėjai: Augustas Puida 38 taškai, Tomas Sagaitis 26 taškai, Gustas Staupelis 15 taškų.

53485361 2317765005127354 5705673485037076480 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Baldininkas 61:96
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos Eurelijaus Žukausko mažosios taurės atkrintamosiose rungtynėse, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ namuose rungtyniavo su Baldininko komanda. Pirmame tarpusavio susitikime pergalę iškovojo varžovai. Antro susitikimo pirmoje pusėje šešiolikmečių komanda bandė kovoti prieš vyresnius ir stipresnius varžovus. Po pertraukos Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučiai nepajėgė lygiai kovoti su varžovais ir serija pralaimėta 0:2. Bet jaunieji mūsų krepšininkai rungtyniaudami Klaipėdos miesto mėgėjų lygoje įgavo neįkainojamos patirties ir tęs kovas Lietuvos bei Žemaitijos moksleivių krepšinio lygose.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dovydas Lengvys ir Rėjus Losis po 9 taškus, Marius Inselseth ir Markas Mockus po 8 taškus.

53559994 2366902100008610 7482230473020669952 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – V.Knašiaus KM-I 20:47
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaitės priėmė V.Knašiaus KM-I. Pirmoje rungtynių pusėje mergaičių komanda stengėsi stabdyti varžovų lyderius ir į pertrauką išėjo ilsėtis atsilikinėdamos 10:21. Po pertraukos, jėgų pritrūkusios Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovės turėjo pripažinti pralaimėjimą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Evita Šimkutė 10 taškų, Urtė Šapkauskaitė 9 taškai, Lukrecija Luinytė 1 taškas.

53570955 2368261463206007 4232924225666547712 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Palangos SC-„Žemaitija“ 91:50
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ jaunučiai namuose priėmė Palangos SC-„Žemaitija“. Rungtynių pradžioje komandos kovėsi taškas į tašką ir tik pirmojo kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai įgijo 8 taškų persvarą. Antrame kėlinyje Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai agresyviau gindamiesi ir puolime išnaudodami susikurtas progas į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami 25 taškais. Po pertraukos Klaipėdos jaunieji krepšininkai nemažino rungtynių tempo ir iškovojo šeštąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 17 taškų, Viktoras Staponas 13 taškų, Žygimantas Ivanauskas 12 taškų.

52543496 2369369789761841 9029214471121272832 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Kretingos SM 84:49
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ krepšinio čempionate Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sužaidė paskutines I etapo pogrupio rungtynes. Jie namuose rungtyniavo su Kretingos SM. Pirmame susitikime pergalę pasiekė Klaipėdos krepšinio mokykla. Antrame susitikime, Andriaus Majauskio vadovaujama komanda, nuo pirmųjų rungtynių minučių įrodinėjo savo pranašumą. Sėkmingai rungtyniaudami dvylikamečiai įsirašė dvyliktąją pergalę iš tiek pat galimų ir užsitikrino pirmąją vietą savo pogrupyje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Gliožys 12 taškų, Justas Sadauskas 10 taškų, Tadas Augustauskas 7 taškai.

53453767 2369376646427822 2823837161990651904 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – Klaipėdos KM-IV 67:48
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metų vaikų krepšinio čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Namų rungtynes žaidę Klaipėdos KM-I (treneris Aivaras Preikšaitis) priėmė Klaipėdos KM-IV (treneris Tomas Tupalskis). Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-I. Antrame komandų susitikime rungtynės prasidėjo abiejų komandų noru įrodyti, kurie yra stipresni. Po pirmojo kėlinio Klaipėdos KM-I priekyje 16:13. Rungtynėms įsibėgėjus, komandos rungtyniavo taškas į tašką ir po trijų kėlinių 44:36 pirmavo Klaipėdos KM-I. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame Klaipėdos KM-I komandai pavyko sustabdyti mergaičių komandos lyderes ir pademonstravus puikų taiklumą pasiekti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai:
Klaipėdos KM-I: Jonas Svirka 29 taškai, Gediminas Zbormirskas 28 taškai, Domantas Jefimovas 9 taškai.
Klaipėdos KM-IV: Evita Šimkutė 24 taškai, Urtė Šapkauskaitė 22 taškai, Augustė Pušinskaitė 2 taškai.

53518793 2369382649760555 412508287108382720 o

KKM (U8, 2001-2012 m.) Klaipėdos KM-Turizmo mokykla – Klaipėdos KM-Technologijų mokymo centras 31:35
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2011 metais gimę ir jaunesni vaikai pradėjo rungtyniauti Klaipėdos krepšinio mokyklos vidiniame čempionate. Šio čempionato tikslas, kad vaikai galėtų pradėti mokintis žaisti krepšinį, ugdyti charakterį, gerbti vienas kitą ir smagiai praleisti laiką. Pirmose rungtynėse susitiko Aivaro Preikšaičio treniruojami (Klaipėdos KM-Turizmo mokykla) ir Tomo Tupalskio treniruojami Klaipėdos KM-Technologijų mokymo centras komandos, pavadintos pagal treniruočių lankymo vietą. Visų rungtynių metu, abi komandos stengėsi aktyviai rungtyniauti ir nenusileisti aikštėje savo varžovams. Emocijomis pažymėtose rungtynėse, ketvirtojo kėlinio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo Klaipėdos KM-Technologijų mokymo centras komanda ir iškovojo pergalę 4 taškų skirtumu.
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-Turizmo mokykla: Emilis Mitkevičius 9 taškai, Justinas Budzinskas 8 taškai, Džiugas Maksimovas 5 taškai, Vilius Astrauskas ir Denas Kontrimas po 4 taškus.
Klaipėdos KM-Technologijų mokymo centras: AringasKuršys 15 taškų, Hubertas Norkus 10 taškų, Mangirdas Kuršys ir Herkus Černiauskas po 4 taškus, Jokūbas Šilgalis 2 taškai.

53072446 2348155121883308 4138709870306131968 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Sostinės KM I-„Drakonai“ 50:78
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai namuose priėmė Sostinės KM I-„Drakonai“. Pirmame šių dviejų komandų susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos krepšinio mokykla. Atsakomosiose rungtynėse klaipėdiečiai, pirmame rungtynių kėlinyje stengėsi įrodinėti savo pranašumą, bet kėlinio pabaigoje į priekį įsiveržė svečiai iš Vilniaus. Rungtynių eigoje klaipėdiečiai sužaidė nesėkmingą atkarpą ir leido varžobvams atitrūkti, ko pasekoje vilniečiai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij 17 taškų, Danas Zakarauskas 15 taškų, Jonas Škarnulis 7 taškai.

52957012 2346913315340822 8458155207128252416 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – Alytaus SRC 72:68
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2006 metais gimę berniukai tęsia savo pasirodymą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate. Klaipėdiečiai namuose priėmė Alytaus SRC. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą. Pirmame rate pergalę iškovojo alytiškiai. Antrąsiais rungtynes Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo neužtikrintai, leisdami varžovams įsiveržti į priekį. Antrame rungtynių kėlinyje, Andriaus Majauskio treniruojama komanda atsitiesė, išlygino rezultatą ir persvėrė. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis, kuriose Klaipėdos KM-„Kanes“ auklėtiniai žaidė užtikrinčiau ir iškovojo sunkią pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Rojus Mančas 24 taškai, Matas Liotisas 17 taškų, Tadas Augustauskas 12 taškų.

53469095 2368260169872803 8060826515559940096 o

MKL (U15, 2004 m.) Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“ – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 62:59
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ jaunučiai išvykoje rungtyniavo su Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo šiauliečiai. Antrosiose rungtynėse, nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė kieta kova aikštelėje. Nei vienai komandai nepavyko atitolti vienai nuo kitos. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai buvo įsiveržę į priekį, bet lemiamomis akimirkomis padarytos klaidos neleido iškovoti pergalės.
Rezultatyviausi žaidėjai: Vilius Vaičius 15 taškų, Laurynas Vitosis 11 taškų, Emilis Maziliauskas 10 taškų.