Portalo naujienos

Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 28 balandžio 2019

Gegužės 4 d., 10 val. prie Klaipėdos prekybos centro ,,Akropolis‘’ vyks tradicinis krepšinio turnyras.

Turnyrą organizuoja Klaipėdos krepšinio mokykla.

Pagrindinė šių metų naujiena ta, kad suaugusių grupės žaidėjai rinks FIBA reitingo taškus.

Turnyre dalyvauti kviečiami visi krepšinio mėgėjai, nuo 8 metų. Komandos bus suskirstytos, net į 10 amžiaus grupių.

Dalyvių registracija,  iki 2019m. gegužės 1 dienos:

Pirmasis šimtas užsiregistravusių komandų gaus „TimeTeam“ 19-ojo turnyro marškinėlius. Visi turnyro dalyviai gaus pakvietimus į sporto klubą (45 eurų vertės, trijų dienų, apsilankymo kuponas).

Krepšinio klubas Neptūnas įsteigė fantastišką pagrindinį prizą, komandoms nugalėtojoms -  2019/2020m. reguliaraus sezono, namų rungtynių abonementus!

Antrosios vietos laimėtojams Klaipėdos baseinas įsteigė mėnesinius abonementus, paplaukioti naujame, moderniame baseine!

Prizines vietas iškovojusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais: medaliais, sporto klubo abonementais, pakvietimais į restoraną, pramogų parką, ledo areną, dažasvydį ir kt.

Vyks baudų, tritaškių metimų ir „Oro karaliaus“ konkursai, kurių nugalėtojai bus apdovanoti ,,Akropolio‘’ taurėmis ir tokiais pat prizais, kaip ir turnyro prizininkai.

Radijo stotis Laluna surengs metimo iš aikštės vidurio konkursą, kurio laimėtojui bus įteiktas 600 eurų vertės Klaipėdos baseino metinis abonementas! Konkursas vyks, nuo 12.00 val. iki 13.00 val. Dalyviai mes nuo aikštės vidurio linijos, o taikliausi susirungs finale, kuris vyks 13.00 val. Šio konkurso dalyvių starto mokestis atiteks Klaipėdos vaikų globos namų “Rytas” auklėtiniams.

Išsami informacija apie turnyrą - www.krepsiniomokykla.lt ir www.facebook.com - Gatvės Krepšinis TimeTeam.

Naujas_plak._3x3.jpg

« Balandis 2019 »