18 birželio 19, Antradienis 22:38

S.Štombergo 3x3 krepšinio turnyro 2018 pogrupiai ir tvarkaraščiai

Amžiaus grupė 1 (2010-2011)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas           TAŠKAI VIETA
1. NEPTŪNAS              
2. LIŪTAI              
3. AUKSINIAI ŽAIBAI              
4. ŽALGIRIS              
5. DŽIORDANAI              

14.20 3a NEPTŪNAS – ŽALGIRIS

           4a LIŪTAI – AUKSINIAI ŽAIBAI

14.40 3a AUKSINIAI ŽAIBAI - DŽIORDANAI

           4a NEPTŪNAS - LIŪTAI

15.00 3a LIŪTAI - ŽALGIRIS

           4a NEPTŪNAS - DŽIORDANAI

15.20 3a NEPTŪNAS – AUKSINIAI ŽAIBAI

           4a ŽALGIRIS – DŽIORDANAI

15.40 3a LIŪTAI – DŽIORDANAI

           4a ŽALGIRIS – AUKSINIAI ŽAIBAI

                                                     Amžiaus grupė 2 (2008-2009)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas           TAŠKAI VIETA
1. ČEMPIONAI              
2. TIGRAI              
3. VAIDUOKLIAI              
4. KLASIOKAI              
5. NEPTŪNAS              

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas           TAŠKAI VIETA
1. SKAUDINTOJAI              
2. BEBRAI              
3. BAIBOKAI              
4. GOLDEN STATE JUNIORS              
5. SUPER MERGAITĖS              


14.10 3a ČEMPIONAI – KLASIOKAI

           4a SKAUDINTOJAI – GSJ

14.30 3a TIGRAI - VAIDUOKLIAI

           4a BEBRAI - BAIBOKAI

14.50 3a VAIDUOKLIAI – NEPTŪNAS

           4a BAIBOKAI – SUPER MERGAITĖS

15.10 3a ČEMPIONAI - TIGRAI

           4a SKAUDINTOJAI - BEBRAI

15.30 3a ČEMPIONAI - VAIDUOKLIAI

           4a BEBRAI - GSJ

15.50 3a NEPTŪNAS – KLASIOKAI

           4a SKAUDINTOJAI – SUPER MERGAITĖS

16.00 3a TIGRAI - KLASIOKAI

           4a SKAUDINTOJAI - BAIBOKAI

16.10 3a ČEMPIONAI - NEPTŪNAS

           4a GSJ - SUPERMERGAITĖS

16.20 3a NEPTŪNAS – TIGRAI

           4a BEBRAI – SUPERMERGAITĖS

16.30 3a VAIDUOKLIAI - KLASIOKAI

           4a BAIBOKAI - GSJ

16.40 1a A1-B2   2a A2-B1                                     16.50 1a FINALAS   2a Dėl III

 

Amžiaus grupė 3 (2006-2007)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. NIEKAS            
2. NAGLIUKAI            
3. KLAIPĖDOS KARALIAI            
4. FUXERIAI            

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. RAKETOS            
2. KAIMIEČIAI            
3. TRITAŠKIS            
4. KAŠIORINIAI            

14.20 1a NIEKAS - FUXERIAI

           2a NAGLIUKAI – KLAIPĖDOS KARALIAI

14.40 1a RAKETOS - KAŠIORINIAI

           2a KAIMIEČIAI - TRITAŠKIS

15.00 1a NIEKAS - NAGLIUKAI

           2a KLAIPĖDOS KARALIAI - FUXERIAI

15.20 1a RAKETOS - KAIMIEČIAI

           2a TRITAŠKIS - KAŠIORINIAI

15.40 1a NIEKAS – KLAIPĖDOS KARALIAI

           2a NAGLIUKAI - FUXERIAI

15.50 1a RAKETOS - TRITAŠKIS

           2a KAIMIEČIAI - KAŠIORINIAI

16.10 1a A1-B2

           2a A2-B1

16.20 1a FINALAS

           2a Dėl III

Amžiaus grupė 4 (2004-2005)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas           TAŠKAI VIETA
1. GASPADORIAI              
2. SAJANAI              
3. KNAŠIAI              
4. KAMUOLIO SERGĖTOJAI              
5. TORTILIJOS              

14.10 1a GASPADORIAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI

           2a SAJANAI - KNAŠIAI

14.30 1a KNAŠIAI - TORTILIJOS

           2a GASPADORIAI - SAJANAI

14.50 1a SAJANAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI

           2a TORTILIJOS - GASPADORIAI

15.10 1a GASPADORIAI – KNAŠIAI

           2a KAMUOLIO SERGĖTOJAI - TORTILJOS

15.30 1a SAJANAI - TORTILIJOS

           2a KNAŠIAI – KAMUOLIO SERGĖTOJAI

16.00 1a A3-A4

           2a A1-A2

 

Amžiaus grupė 6 (2001 ir vyr.)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. KETURI ŠERNIUKAI            
2. TIEK IR TEREIKĖJO            
3. MAYBACH KETURI DU NULIS            
4. MIKIAI            

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. DAR PO VIENĄ            
2. GRG            
3. AUTOPOLIKLINIKA            
4. BOSO KUBILAS            

17.10 1a KETURI ŠERNIUKAI - MIKIAI

           2a TIEK IR TEREIKĖJO – MAYBACH KETURI DU NULIS

17.20 1a DAR PO VIENĄ – BOSO KUBILAS

           2a GRG - AUTOPOLIKLINIKA

17.30 1a KETURI ŠERNIUKAI – TIEK IR TEREIKĖJO

           2a MAYBACH KETURI DU NULIS - MIKIAI

17.40 1a DAR PO VIENĄ - GRG

           2a AUTOPOLIKLINIKA – BOSO KUBILAS

17.50 1a KETURI ŠERNIUKAI – MAYBACH KETURI DU NULIS

           2a TIEK IR TEREIKĖJO - MIKIAI

18.00 1a DAR PO VIENĄ - AUTOPOLIKLINIKA

           2a GRG – BOSO KUBILAS

18.10 1a A1 – B2

           2a A2 – B1

18.20 1a FINALAS

           2a DĖL III

Papildoma informacija

« Rugpjūtis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31