18 gegužės 03, Ketvirtadienis 22:06

Rungtynių tvarkaraštis - 2018

LAIKAS

AIKŠTELĖ RUNGTYNIAUJA AMŽIAUS GRUPĖ
10.30 1 BAUBOKAI – MUŠAM CUKRŲ 1
2 PINGVINAI – 4 PLAY 1
3 SKRAJŪNAI – NEŽINOMI 2
4 KAIMIEČIAI – EUROPIEČIAI 2
5 SNAIPERIS – DILGĖLĖS 2
6 TIME TEAM KOMANDA – DREAM TEAM 3
7 VIG - BAUDĖJAI 6
8 MAMBA OUT – KIBIRKŠTIS 6
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
10.45 1 KNAŠIAUS NR1 - EUROLYGA 3
2 TRYS DEVYNERIOS - NEPERSKAITAU 9
3 TOP SPORT - YZI 9
4 KAZLŲ RŪDA – SENDVARIO KOMANDA 5
5 TORTILIJOS – KKM PUDELIAI 5
6 GAZUOTAS PIENAS – K&K 5
7 LIKE GES – LES AMIGOS 5
8 JUNGTINIS DUETAS – JUMEX-2004 5
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
11.00 1 KLIŠARANKIAI – YZI 2005 4
2 POPIERINIAI LĖKTUVĖLIAI – TĖVO PAKALIKAI 4
3 KIEMO VAIKIAI – NAGLIUKAI 3
4 TAKE IT EASY – KKM-2006 3
5 KPST – NAMEKAI 10
6 FUFLATAMINAS - X 10
7 BŪN TEP - TAUMATOLOGINIS 10
8 MEMEL TEAM – SHOW TIME 10
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
11.15 1 STATYBOS – SAUGAI 7-8
2 RUSNĖ IR KITOS - KRETINGALĖ 7-8
3 DESANTININKAI – NEPERSKAITAU-2002 7-8
4 VIG – MAMBA OUT 6
5 KIBIRKŠTIS - LIKE 6
6 TRYS DEVYNERIOS – TOP SPORT 9
7 YZI - ATSARGINIAI 9
8 SNAIPERIS – GELEŽINIO VILKO KUOPA 2
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
11.30 1 BAUBOKAI - SNAIPERIAI 1
2 PINGVINAI – JUNGTINĖ KOMANDA 1
3 SKRAJŪNAI - KAIMIEČIAI 2
4 EUROPIEČIAI – NEŽINOMI 2
5 TIME TEAM KOMANDA – KIEMO VAIKIAI 3
6 NAGLIUKAI – DREAM TEAM 3
7 TAKE IT EASY - KNAŠIAUS NR1 3
8 EUROLYGA – KKM-2006 3
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
11.45 1 KLIŠARANKIAI – POPIERINIAI LĖKTUVĖLIAI 4
2 TĖVO PAKALIKAI – YZI-2005 4
3 KAZLŲ RŪDA – TORTILIJOS 5
4 KKM PUDELIAI – SENDVARIO KOMANDA 5
5 GAZUOTAS PIENAS – LIKE GES 5
6 LES AMIGOS – K&K 5
7 JUNGTINIS DUETAS - BALLERS 5
8 KPST - FUFLATAMINAS 10
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
12.00 1 X – NAMEKAI 10
2 BŪN TEP - SPARTA 10
3 MEMEL TEAM - BARAOUT 10
4 STATYBOS – RUSNĖ IR KITOS 7-8
5 KRETINGALĖ – SAUGAI 7-8
6 DESANTININKAI - RYTAS 7-8
7 MUŠAM CUKRŲ – SNAIPERIAI 1
8 4 PLAY – JUNGTINĖ KOMANDA 1
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
12.15 1 MAMBA OUT – BAUDĖJAI 6
2 VIG - LAIK 6
3 TOP SPORT - NEPERSKAITAU 9
4 TRYS DEVYNERIOS - ATSARGINIAI 9
5 TIME TEAM KOMANDA – NAGLIUKAI 3
6 KIEMO VAIKIAI – DREAM TEAM 3
7 TAKE IT EASY – EUROLYGA 3
8 KNAŠIAUS NR1 – KKM-2006 3
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
12.30 1 SKRAJŪNAI – EUROPIEČIAI 2
2 KAIMIEČIAI – NEŽINOMI 2
3 GELEŽINIO VILKO KUOPA - DILGĖLĖS 2
4 KLIŠARANKIAI – TĖVO PAKALIKAI 4
5 POPIERINIAI LĖKTUVĖLIAI – YZI -2005 4
6 KAZLŲ RŪDA – KKM PUDELIAI 5
7 TORTILIJOS – SENDVARIO KOMANDA 5
8 GAZUOTAS PIENAS – LES AMIGOS 5
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
12.45 1 VIG – KIBIRKŠTIS 6
2 BAUDĖJAI - LAIK 6
3 TRYS DEVYNERIOS – YZI 9
4 NEPERSKAITAU - ATSARGINIAI 9
5 LIKE GES – K&K 5
6 BALLERS – JUMEX-2004 5
7 STATYBOS – KRETINGALĖ 7-8
8 RUSNĖ IR KITOS - SAUGAI 7-8
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
13.00 1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11 ORO KARALIAUS KONKURSAS  
       
13.15 1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11 ORO KARALIAUS KONKURSAS  
       
13.30 1 A1-B2 1
2 A2-B1 1
3 FUFLATAMINAS - NAMEKAI 10
4 KPST – X 10
5 TRAUMATOLOGINIS – SPARTA 10
6 SHOW TIME - BARAOUT 10
7 NEPERSKAITAU-2002 - RYTAS 7-8
8    
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
13.45 1 A1-B2 2
2 A2-B1 2
3 A1-B2 3
4 A2-B1 3
5 B2-C1 5
6 A2-C2 5
7 TOP SPORT – ATSARGINIAI 9
8 YZI - NEPERSKAITAU 9
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
14.00 1 A1-A2 4
2 A3-A4 4
3 A1-B2 7-8
4 A2-B1 7-8
5 B2-C1 10
6 A2-C2 10
7 MAMBA OUT - LAIK 6
8 KIBIRKŠTIS - BAUDĖJAI 6
9 Baudų metimo konkursas Visi
10 Tritaškių metimo konkursas visi
11    
       
14.15 1 FINALAS 1
2 DĖL III 1
3 FINALAS 2
4 DĖL III 2
5 PUSF 10
6 PUSF 10
7 PUSF 5
8 PUSF 5
9 Baudų metimo konkurso pusfinalis        1-4 vietos
10 Tritaškių metimo konkurso pusfinalis 1-4 vietos
11    
       
14.30 1 FINALAS 3
2 DĖL III 3
3 FINALAS 6
4 DĖL III 6
5 FINALAS 9
6 DĖL III 9
7 FINALAS 7-8
8 DĖL III 7-8
9 Baudų metimo konkurso finalas 1-2 vietos
10 Tritaškių metimo konkurso finalas 1-2 vietos
11    
       
14.45 1 FINALAS 10
2 DĖL III 10
3 FINALAS 5
4 DĖL III 5
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
       

Papildoma informacija

« Rugpjūtis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31