17 gegužės 06, Šeštadienis 17:37

3x3 turnyro Rytas su Time Team laimėtojai, 2017 m.

TURNYRO GERIAUSIAS DRAUGAS - GENERALINIS RĖMĖJAS:

Neptunas Logo

GENERALINIAI RĖMĖJAI:

Sporto klubas
Klaipėdos konteinerių terminalas
PC

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI:

McDonalds Logo
Vakaru Laivu Gamykla
KLAIPEDOS ENERGIJA Logo
Vakaru Medienos Grupe 2

RĖMĖJAI:

Argus
Nuotykiu Parkas Kar Kar
Logotipas
Krasta Auto
Klaipedos Krepsinio Mokykla
Trys Karaliai
Dazasvydis Klaipedoje
Agava
Akropolio Ledas
LAM
Vakarų medienos grupė
Minimelts   THE ICE CREAM DREAM 2

TURNYRO RADIJAS:

Turny radijas

TURNYRO DIENRAŠTIS:

Vakaru Ekspresas

INFORMACINIAI RĖMĖJAI:

Basket News
KLMKL Logo
ZMKL
Via Laureja Logo

gimę 2008 m. ir jaunesni

1. Sportininkai (Klaipėda)Mantas Gedvilas, Matas Ivanauskas, Modestas Sėlenis

2. Velna (Klaipėda) Gediminas Zbormirskas, Arenas Laurinaitis, Dominykas Adomaitis

3. Pradinukai (Klaipėda) Titas Pudžiavelis, Gustas Leščinskas, Armandas Kėdavičius, Davidas Daugintis

1 grupė – gimę 2007 m. ir jaunesni 

1. Baibokai (Klaipėda) Tadas Augustauskas, Dominykas Agajev, Laurynas Macijauskas       

2. NBA žvaigždės (Klaipėda) Matas Liotisas, Lukas Dambrauskas, Justas Kazlauskas, Deividas Kazragys

3. Skrajūnai (Vilnius) Airidas Bajus, Arminas Tunaitis, Kristijonas Stračkaitis, Martynas Lukšas

2 grupė – gimę 2006 m.   

1. Paprasti (Palanga-Klaipėda) Adrijus Kozys, Džiugas Remeikis, Kristupas Smirnov, Dominykas Lideika

2. Litnaglis (Žemaitija) Titas Vainoras, Žygimantas Bondauskis, Matas Vyšniauskas, Nedas Vydmantas

3. Krepšinio monstrai (Klaipėda)  Paulis Narvilas, Marijus Miškinis, Matas Motiejaitis

3 grupė – gimę 2005 m.     

1. Paprastieji (Klaipėda) Karolis Stepanovas, Kristupas Leščiauskas, Benas Jonkus, Vėjas Razmus

2. Bumerangai (Gargždai) Jokūbas Žilius, Arnas Gomas, Nojus Gedmintas, Armandas Jakutis

3. Žaibai (Klaipėda) Mindaugas Šakinis, Julius Mickus, Dominykas Ilginis, Arminas Jokubaitis

4 grupė – gimę 2004 m.                                                                                                   

1. Tortilijos (Klaipėda) Mindaugas Gedrimas, Rytis Šakaitis, Arnas Pilipavičius, Arnas Zaueras

2. Jumex-2004 (Klaipėda) E.Pilybas, M.Mockevičius, A.Mėlynauskas, A.Knystautas

3. Žemaičiai (Palanga) Arnestas Gusevas, Tadas Ruškys, Domas Martinkus                                                                                                                                                                                                                               

5 grupė - gimę 2003 m.

1. Žemaite (Palanga) Rokas Jocys, Jonas Ringys, Gabrielius Mažeika

2. Kibirkštis (Klaipėda) Mindaugas Puškaris, Gedas Butkevičius, Tadas Jonušas

3. Žemaitija (Palanga) Nojus Vainoras, Mantas Litvinas, Ugnius Popovas, Donatas Kazlauskis

6 grupė - gimę 2002 m.   

1. Iks D (Mažeikiai - Kretinga) Kasparas Jonauskas, Edgaras Preibys, Jokūbas Rubinas

2. Samse ir ko (Klaipėda) Rokas Rudgalvis, Deividas Momkus, Domas Burneika, Dovydas Piluckis

3. Paro kalakutus (Klaipėda) Matas Staponas, Vilius Bakutis, Justas Maceikis  

7 grupė - gimę 2001m.    

1. Desantininkai (Šilutė-Kretinga) Kornelijus Stonkus, Dovydas Rimkus, Tautvydas Rimkus

2. Perestukinai (Klaipėda) Oskaras Pleikys, Henrikas Norkus, Arminas Bergaudas, Rokas Norbutas

3. Senbuviai (Klaipėda) Simonas Dong, Gediminas Lesčiauskas, Justinas Bardauskas  

8 grupė - gimę 2000 m.    

1. Yzi (Gargždai - Kretinga) Jonas Milašius, Arvydas Toliušis, Šarūnas Stankus, Edgaras Danys

2. Neperskaitau (Gargždai) Ignas Jenšauskas, Gediminas Mockus, Justinas Mikutis, Laimonas Ubartas

3. Nurašyti (Klaipėda) Alanas Urbonas, Rokas Navickas , Edvinas Šiurna, Mantas Balčiūnas

9 grupė - gimę 1999 m.      

1. Belenkas (Gargždai) Armandas Budvytis, Martynas Martišauskas, Paulius Liutikas

2. Prasti (Klaipėda) Andrius Skvarčinskas, Domantas Tėvelis, Vygantas Laurinavičius, Karolis Kavalenka

3.  TNT (Klaipėda) Jokūbas Grevys, Kristupas Pozingis, Justas Vilkas

10 grupė - gimę 1998 m. ir vyresni   

1. Ko pikta ? (Klaipėda) Einaras Tubutis, Paulius Ilginis, Kevinas Ašmontas

2. Lavonai (Klaipėda) Karolis Tamošauskis, Laimonas Remeikis, Vytautas Saulis, Martynas Airošius

3. Trajakų nemėtom (Klaipėda)  Martynas Statkauskas, Karolis Spudulis, Julius Dvaržeckas   

    Baudų metimų konkursas:

1. Julius Lakštutis

2. Gediminas Gentvainis

3. Ramūnas Tiškus

    Tritaškių metimų konkursas:

1. Ričardas Jarašius

2. Linas Kontrimas

3. Sigitas Gabalinas

"Oro karaliaus" konkurso laimėtoju tapo Vytautas Saulis.

 

                                                                                                 

Papildoma informacija

« Sausis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31