18 liepos 28, Šeštadienis 11:42

KKM 3x3 krepšinio turnyro "Jūros šventė su K.K. Neptūnas - 2018" rungtynių tvarkaraštis

Sekmadienį 10.00-11.00 pakartotinė registracija

(turnyro marškinėlių ir pakvietimų į sveikatingumo klubą "Apelsinas" atsiėmimas)

LAIKAS AIKŠTELĖ RUNGTYNIAUJA AMŽIAUS GRUPĖ
11.00 1             MONSTRAI-2010 – KNAŠIUKAI 1
2                           SNAIPERIAI – KOSMINIAI KAMUOLIAI 1
3         EDVARDO UZIELOS KOMANDA – GAZUOTI BANANAI 2
4             LENGVI TAŠKAI - KOSMONAUTAI 2
5             PATRINK GALVĄ – MONSTRAI-2008 2
6     MINDAUGO KARIAI – TRALIALIAŠKOS 2
7     ZEFYRAI – UNITED TEAM 2
8           JŪROS VELNIAI – UGNINIAI KAMUOLIAI 2
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
11.15 1             BURUNDUKAI - SNAIPERIS 3
2                           JUNGTUNĖ KNAŠIAUS KOMANDA – SNAIPERIAI 3
3         VAROM - KAUNIETĖS 3
4             EPIKAI – PELKIŲ VANDOS 4
5             PAPRASTI – KKM LEGENDOS 4
6     SPRITE – TRYS IR VIENA 4
7     KREPŠINIO SERGĖTOJAI – COTE D’AZUR 4
8           KRETINGALĖ – TEAM SUD-EST 5
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
11.30 1             SUOMIJOS BESIKARŠČIUOJANČIŲ PINGVINŲ CHORO GAUJA –MARINUOTI AGURKAI 5
2                           MONSTRAI – VAŽIUOJAM PUBLIKA 6
3         FUFLATAMINAS – PABANDOM IŠ NAUJO 6
4             BOSO KUBILAS – SIMUVA 6
5             SVAJOKLIAI – DRAUGAI 6
6     GARSO IMPULSAS – DMZ 6
7     ŽMG – FORCE 84 6
8           MAYBACHAI 420 - SENBUVIAI 6
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
11.45 1             MEZGĖJAI – ICHTIANDRE 84 6
2                           DAUPARŲ ŽUVIS – DRAUDIMAS.LT 7
3         AVITELA – BEGA 7
4             EURORENTA – VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA 7
5             MONSTRAI-2010 - SNAIPERIAI 1
6     KOSMINIAI KAMUOLIAI – KNAŠIUKAI 1
7     EDVARDO UZIELOS KOMANDA – LENGVI TAŠKAI 2
8           KOSMONAUTAI – GAZUOTI BANANAI 2
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
12.00 1             PATRINK GALVĄ – MAŽIEJI ERELIAI 2
2                           MINDAUGO KARIAI - ZEFYRAI 2
3         UNITED TEAM – TRALIALIAŠKOS 2
4             JŪROS VELNIAI - VAIDUOKLIAI 2
5             BURUNDUKAI – JORDAN-10 3
6     JUNGTINĖ KNAŠIAUS KOMANDA – NEREIKIA PAVADINIMO 3
7     VAROM – KKM-MIX 3
8              
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
12.15 1             EPIKAI – PAPRASTI 4
2                           KKM LEGENDOS – PELKIŲ VANDOS 4
3         SPRITE – PRAGARO VAIKIAI 4
4             KREPŠINIO SERGĖTOJAI - PRAVALTURAS 4
5             KRETINGALĖ – NEPERSKAITAU - 2002 5
6     SUOMIJOS BESIKARŠČIUOJANČIŲ PINGVINŲ CHORO GAUJA – AND 1 5
7     MONSTRAI - FUFLATAMINAS 6
8           ERŽILAI – PABANDOM IŠ NAUJO 6
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
12.30 1             BOSO KUBILAS – SVAJOKLIAI 6
2                           DRAUGAI – SIMUVA 6
3         GARSO IMPULSAS – ŽMG 6
4             FORCE 84 - DMZ 6
5             MAYBACH 420 – MEZGĖJAI 6
6     ICHTIANDRE - SENBUVIAI 6
7     DAUPARŲ ŽUVIS – BENKO-2 7
8           AVITELA – BENKO 1 7
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
12.45 1             EURORENTA - ZAVERA 7
2                           MONSTRAI – 2010 – KOSMINIAI KAMUOLIAI 1
3         SNAIPERIAI – KNAŠIUKAI 1
4             EDVARDO UZIELOS KOMANDA – KOSMONAUTAI 2
5             LENGVI TAŠKAI – GAZUOTI BANANAI 2
6     MAŽIEJI ERELIAI – MONSTRAI-2008 2
7     MINDAUGO KARIAI – UNITED TEAM 2
8           ZEFYRAI – TRALIALIAŠKOS                2
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
13.00 1             VAIDUOKLIAI – UGNINIAI KAMUOLIAI 2
2                           JORDAN-10 - SNAIPERIS 3
3         NEREIKIA PAVADINIMO – SNAIPERIAI 3
4             KKM-MIX – KAUNIETĖS 3
5             ERŽILAI – VAŽIUOJAM PUBLIKA 6
6     PABANDOM IŠ NAUJO - MONSTRAI 6
7     NEPERSKAITAU-2002 – TEAM SUD EST 5
8           AND 1 – MARINUOTI AGURKAI 5
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
13.15 1             EPIKAI – KKM LEGENDOS 4
2                           PAPRASTI – PELKIŲ VANDOS 4
3         PRAGARO VAIKIAI – TRYS IR VIENA 4
4             PRAVALTURAS – COTE D’AZUR 4
5             BENKO-2 – DRAUDIMAS.LT 7
6     BENKO-1 – BEGA 7
7     FUFLATAMINAS – ERŽILAI 6
8           PABANDOM IŠ NAUJO–VAŽIUOJAM PUBLIKA 6
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
13.30 1             ZAVERA – VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA 7
2                           BOSO KUBILAS - DRAUGAI 6
3         SVAJOKLIAI – SIMUVA 6
4             GARSO IMPULSAS – FORCE 84 6
5             ŽMG - DMZ 6
6     MAYBACH 420 – ICHTIANDRE 84 6
7     MEZGĖJAI - SENBUVIAI 6
8              
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
13.45 1             MONSTRAI – ERŽILAI  
2                           FUFLATAMINAS – VAŽIUOJAM PUBLIKA  
3         1/4 4
4             1/4 4
5             A1-A2 1
6     A3-A4 1
7     1/4 3
8           1/4 3
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
14.00   ORO KARALIAUS KONKURSAS  
14.30 1             1/4 6
2                           1/4 6
3         1/4 6
4             1/4 6
5             1/4 2
6     1/4 2
7     1/4 2
8           1/4 2
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
14.45 1             1/4 7
2                           1/4 7
3         PUSF. 3
4             PUSF. 3
5             PUSF. 4
6     PUSF. 4
7     PUSF. 5
8           PUSF. 5
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
15.00 1             PUSF. 6
2                           PUSF. 6
3         PUSF. 2
4             PUSF. 2
5                
6        
7        
8              
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
15.15 1             PUSF. 7
2                           PUSF. 7
3         DĖL I v. 5
4             DĖL IIIv. 5
5             DĖL I v. 4
6     DĖL IIIv. 4
7     DĖL I v. 3
8           DĖL IIIv. 3
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
15.30 1             DĖL I v. 6
2                           DĖL IIIv. 6
3         DĖL I v. 7
4             DĖL IIIv. 7
5             DĖL I v. 2
6     DĖL IIIv. 2
7        
8              
9           BAUDŲ METIMO KONKURSAS VISI
10       TRITAŠKIŲ METIMO KONKURSAS VISI
       
15.45 1             SUPERFINALAS (6-7 GR. LAIMĖTOJAI)  

Papildoma informacija

  • Tel. pasiteiravimui: Vardas
« Kovas 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31