18 liepos 28, Šeštadienis 11:33

KKM 3x3 krepšinio turnyro "Jūros šventė su K.K. Neptūnas - 2018" pogrupiai

Amžiaus grupė 1 (2010-2011)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. MONSTRAI-2010            
2. SNAIPERIAI            
3. KOSMINIAI KAMUOLIAI            
4. KNAŠIUKAI            

                                            

Amžiaus grupė 2 (2008-2009)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. EDVARDO UZIELOS KOMANDA            
2. LENGVI TAŠKAI            
3. KOSMONAUTAI            
4. GAZUOTI BANANAI            

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. PATRINK GALVĄ            
2. MAŽIEJI ERELIAI            
3. MONSTRAI-2008            
4.              

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. MINDAUGO KARIAI            
2. ZEFYRAI            
3. UNITED TEAM            
4. TRALIALIAŠKOS            

D pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. JŪROS VELNIAI            
2. VAIDUOKLIAI            
3. UGNINIAI KAMUOLIAI            
4.              

Amžiaus grupė 3 (2006-2007)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. BURUNDUKAI            
2. JORDAN-10            
3. SNAIPERIS            
4.              

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. JUNGTINĖ KNAŠIAUS KOMANDA            
2. NEREIKIA PAVADINIMO            
3. SNAIPERIAI            
4.              

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. VAROM            
2. KKM-MIX            
3. KAUNIETĖS            
4.              

                                                           

Amžiaus grupė 4 (2004-2005)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. EPIKAI            
2. PAPRASTI            
3. KKM LEGENDOS            
4. PELKIŲ VANDOS            

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. SPRITE            
2. PRAGARO VAIKIAI            
3. TRYS IR VIENA            
4.              

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. KREPŠINIO SRGĖTOJAI            
2. PRAVALTURAS            
3. COTE D’AZUR            
4.              

                                                           

 

Amžiaus grupė 5 (2002-2003)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. KRETINGALĖ            
2. NEPERSKAITAU-2002            
3. TEAM SUD-EST            
4.              

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. SUOMIJOS BESIKARŠČIUOJANČIŲ PINGVINŲ CHORO GAUJA            
2. AND1            
3. MARINUOTI AGURKAI            
4.              

Amžiaus grupė 6 (2001 ir vyresni)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. 5. TAŠKAI VIETA
1. MONSTRAI              
2. FUFLATAMINAS              
3. ERŽILAI              
4. PABANDOM IŠ NAUJO              
5. VAŽIUOJAM PUBLIKA              

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. BOSO KUBILAS            
2. SVAJOKLIAI            
3. DRAUGAI            
4. SIMUVA            

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. GARSO IMPULSAS            
2. ŽMG            
3. FORCE 84            
4. DMZ            

                                                           

D pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. MAYBACHAI 420            
2. MEZGĖJAI            
3. ICHTIANDRE 84            
4. SENBUVIAI            

Amžiaus grupė 7 (ĮMONĖS)

A pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas

1.

2.

3.

4.

TAŠKAI VIETA
1. DAUPARŲ ŽUVIS            
2. BENKO 2            
3. DRAUDIMAS.LT            
4.              

                                                           

B pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. AVITELA            
2. BENKO 1            
3. BEGA            
4.              

C pogrupis

Eil. Nr. Komandos pavadinimas 1. 2. 3. 4. TAŠKAI VIETA
1. EURORENTA            
2. ZAVERA            
3. VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA            
4.              

Papildoma informacija

  • Tel. pasiteiravimui: Vardas
« Birželis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30