SAVAITĖS RUNGTYNIŲ APŽVALGA
- D.Agajev (14 atkovotų kamuolių, 24 naudingumo balų) 19 taškų
- K.Mitrijevas (7 atkovoti kamuoliai) 11 taškų
- A.Simonaitis (10 atkovotų kamuolių) 8 taškai
- G.Leščinskas, O.Beržinskas (6 atkovoti kamuoliai) ir D.Sipavičius po 7 taškus
- I.Leščiauskas (17 atkovotų kamuolių) 4 taškai
- M.Martinaitis 2 taškai
- A.Pušinskaitė 19 taškų
- U.Grigulaitė, E.Petrauskaitė ir U.Šapkauskaitė po 8 taškus
- V.Šulcaitė 4 taškai
- A.Inokaitytė 3 taškai
- U.Matulaitė, U.Rekašiūtė ir I.Šimkutė po 2 taškus
II TURAS
2005-2007 METAI
A POGRUPIS
B POGRUPIS
PUSFINALIS:
Klaidas Biškauskas - Neilas Vitkauskas 9:8
Edvinas Puidokas - Gabrielius Žvinklys 9:11
DĖL III Vietos:
Edvinas Puidokas - Neilas Vitkauskas 2:11
FINALAS
Klaidas Biškauskas - Gabrielius Žvinklys 5:9
2008-2009 METAI
A POGRUPIS
B POGRUPIS
PUSFINALIS:
Vilius Vainoris - Arnas Erlickis 0:11
Mantas Želvys - Augustas Tičkus 8:7
DĖL III vietos:
Vilius Vainoris - Augustas Tičkus 6:8
FINALAS
Arnas Erlickis- Mantas Želvys 9:4
2010-2011 METAI
A PORGUPIS
B POGRUPIS
C POGRUPIS
KETVIRTFINALIS:
Aronas Šalcas - Jokūbas Kriščiūnas 3:10
Modestas Jasmontas - Benas Kaminskas 6:11
PUSFINALIS:
Žygimantas Baltutis - Jokūbas Kriščiūnas 0:10
Benas Kaminskas - Augustė Pušinskaitė 9:3
DĖL III VIETOS:
Žygimantas Baltutis - Augustė Pušinskaitė 2:11
FINALAS
Jokūbas Kriščiūnas - Benas Kaminskas 0:7
2012 METAI
A POGRUPIS
B POGRUPIS
C POGRUPIS
KETVIRTFINALIS:
Elonas Voitechovskis - Danielius Šneideris 11:0
Benas Mendelis - Gustas Pilelis 6:4
PUSFINALIS:
Justinas Budzinskas - Elonas Voitechovskis 8:6
Benas Mendelis - Emilis Mitkevičius 8:6
DĖL III VIETOS:
Elonas Voitechovskis - Emilis Mitkevičius 8:12
FINALAS
Justinas Budzinskas - Benas Mendelis 9:5
2013-2014 METAI
A POGRUPIS
BPOGRUPIS
C POGRUPIS
D POGRUPIS
KETVIRTFINALIS:
Rojus Mirauskas - Majus Butkus 3:1
Elonas Voitechovskis - Juras Mauricas 11:4
Deividas Jankauskas - Kevinas Biškauskas 4:11
Paulius Juška - Amanta Naudužaitė 0:2
PUSFINALIS:
Rojus Mirauskas - Elonas Voitechovskis 3:11
Kevinas Biškauskas - Amanta Naudužaitė 11:6
DĖL III VIETOS:
Rojus Kaminskas - Amanta Naudužaitė 8:4
FINALAS
Elonas Voitechovskis - Kevinas Biškauskas 7:6