Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 03 kovo 2019

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Mažeikių SM 74:51
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 B diviziono I etapo pogrupio paskutines rungtynes sužaidė Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ jaunučiai. Jie namuose priėmė Mažeikių SM. Rungtynių pradžioje klaipėdiečiai įsiveržė į priekį ir su kiekvienu kėliniu didindami pranašumą iškovojo 15-tą pergalę ir pogrupyje užėmė I vietą. II etape susitiks su Vilniaus KM-IV komanda.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika ir Eduardas Custodio po 17 taškų, Kristupas Bielskis 15 taškų.

46985261 2213195032045985 5362089536014778368 o

MKL (U15, 2004 m.) Alytaus SRC – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 99:75
Klaipėdos krepšinio mokyklos penkiolikmečių komanda, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono pogrupio rungtynėse išvykoje rungtyniavo su Alytaus SRC. Pirmoje rungtynių pusėje, klaipėdiečiams nesėkmingai sekėsi stabdyti varžovų lyderius, šeimininkai įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ stengėsi pasivyti varžovus, pritrūkę jėgos ir greičio, pergalę iškovojo Alytaus SRC.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 15 taškų, Žygimantas Ivanauskas 13 taškų, Šarūnas Širvinskas 12 taškų.

52740074 2315099035393951 8253424733287088128 o

KLKML Izoton – Klaipėdos KM 104:76
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos, Eurelijaus Žukausko mažoje taurėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunių komanda pradėjo atkrintamąsias varžybas. Iki dviejų pergalių kovoje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Antroje rungtynių pusėje pritrūkę jėgos turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Augustas Puida 21 taškas, Tomas Sagaitis 19 taškų, Edvinas Butkus 7 taškai.

45997357 2197230693642419 4801616554657579008 o

MKL (U14, 2005 m.) Kauno Tornado KM-„Alburnus“ – Klaipėdos KM 88:73
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai rungtyniavo išvykoje su Kauno Tornado KM-„Alburnus“. Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai pirmoje rungtynių pusėje sužaidė du skirtingus kėlinius ir į ilgąją pertrauką išėjo atsilikinėdami 53:45. Po pertraukos, klaipėdiečiai stengėsi vytis varžovus, bet pritrūkę jėgų turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dovydas Rupšlaukis 17 taškų, Tomas Zelenskij 14 taškų, Jonas Škarnulis 13 taškų.

46488567 2203777252987763 3370916227705733120 o

MKL (U13, 2006 m.) Sostinės KM I-„Tigrai“ – Klaipėdos KM-„Kanes“ 83:58
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čeempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2006 metais gimę vaikai išvykoje susitiko su Sostinės KM I-„Tigrai“. Pirmąją rungtynių dalį, klaipėdiečiai kovojo taškas į tašką su varžovais. Antroje rungtynių dalyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai nesėkmingai atakavę iš dėkingų padėčių, turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 20 taškų, Tadas Augustauskas 10 taškų, Rojus Mančas 9 taškai.

51337418 2300716203498901 5778151835546157056 o

KLKML Baldininkas – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 100:68
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos Eurelijaus Žukausko mažoje taurėje Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ šešiolikmečiai pradėjo atkrintamąsias varžybas. Išvykoje rungtyniavę jaunieji krepšininkai, rungtynių pradžioje stengėsi stabdyti varžovų priekinės linijos žaidėjus ir po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo 12 taškų. Po pertraukos, varžovai nemažindami rungtynių tempo didino pranašumą, pasiekdami pergalę. Atkrintamųjų serijoje jie įsiveržė į priekį 1:0.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Bielskis 18 taškų, Kristupas Burneika 15 taškų, Laurynas Buškus 9 taškai.