Įrašai, filtruoti pagal datą: Šeštadienis, 23 vasario 2019

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Jurbarko KKSC 81:41
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 (2007 m.) „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos vaikai namuose priėmė Jurbarko KKSC. Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo taikliais metimais į kuriuos varžovai atsakė tuo pačiu. Antrame rungtynių kėlinyje Klaipėdos KM auklėtiniai pabėgo į priekį dviženkliu pranašumu, o rungtynėms įsibėgėjus pranašumas tik didėjo. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, Andriaus Majauskio treniruojami vaikai, pasiekė 40-ties taškų pranašumą ir iškovojo dešimtąją pergalę iš tiek pat galimų.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 15 taškų, Tadas Augustauskas 12 taškų, Kajus Mikalauskas 10 taškų.

52720499 2343234972375323 1509516021965258752 o

MKL (U15, 2004 m.) Kretingos SM – Klaipėdos KM II-„Veloma“ 70:66
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM II –„Veloma“ auklėtiniai rungtyniavo išvykoje su Kretingos jaunimu. Rungtynių pradžioje, komandos apsikeitė taikliais metimais. Antrame rungtynių kėlinyje, namų šeimininkams kretingiškiams pavyko atitolti iki dviženklio pranašumo. Likus žaisti 2 minutėms iki kėlinio pabaigos Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sumažino pranašumą iki 3 taškų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje, kurioje klaipėdiečiai neišnaudoję gerų progų, turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Dambrauskas 19 taškų, Danas Zakarauskas 18 taškų, Paulius Šylius 10 taškų.

51927898 2326772340688253 717532779956404224 o

MKL (U15, 2004 m.) Kauno KM „Žalgiris“ II – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 90:77
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2004 metais gimę jaunučiai, šeštadienį viešėjo Kaune, kur susitiko su KM „Žalgiris“ II komanda. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime, pergalę 19 taškų skirtumu, iškovojo Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“. Rungtynes klaipėdiečiai pradėjo 4:0 atkarpa, bet netrukus varžovai į tai atsakė tuo pačiu. Netaiklūs metimai iš dėkingų padėčių, nesėkmingi bandymai stabdyti varžovų lyderius, leido šeimininkams įgyti saugų pranašumą ir iškovoti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 22 taškai, Lukas Barkauskis 11 taškų, Laurynas Vitosis 9 taškai.

51760167 2337038622994958 1059870612937244672 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Vilniaus KM-I 79:58
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2005 metais gimusių berniukų A diviziono čempionate, Rolando Kasparavičiaus treniruojama komanda, namuose priėmė Vilniaus KM-I. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo Vilniaus atstovai. Antrame rungtynių susitikime, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai nedarydami pirmųjų rungtynių klaidų, per pirmus du kėlinius įgijo dviženklį pranašumą ir išsaugoję iki rungtynių pabaigos, iškovojo aštuntąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij 16 taškų, Danas Zakarauskas 14 taškų, Dovydas Rupšlaukis 12 taškų.

52598092 2346913295340824 6602816918229352448 o

MKL (U13, 2006 m.) Šilalės SM-„Molupis“ – Klaipėdos KM 66:72
Andriaus Majauskio treniruojami, 2006 metais gimę vaikai, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, išvykoje rungtyniavo su Šilalės SM-„Molupis“ komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais metimais. Antrame rungtynių kėlinyje, namuose rungtyniaujantys šilališkiai, buvo įsiveržė 14 taškų pranašumu. Antroje rungtynių pusėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo sparčiai vytis varžovus ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kuriose sėkmingiau rungtyniavę klaipėdiečiai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 24 taškai, Vytautas Mizgiris 11 taškų, Rojus Mančas 10 taškų.

52053799 2323747210990766 5318099201068892160 o

MKL (U16, 2003 m.) Telšių SRC – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 66:74
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2003 metų B diviziono čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ sekmadienio rytą rungtyniavo Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Rungtynių startas sėkmingesnis buvo Telšių SRC auklėtiniams, bet netrukus į gerą žaidimą sugrįžo klaipėdiečiai. Po dviejų kėlinių, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ pirmavo 30:35. Po ilgosios pertraukos, spurtu 10:0 startavo telšiškiai ir iki trečiojo kėlinio pabaigos nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, Telšių SRC auklėtiniai turėjo 5 taškų pranašumą, bet Aivaro Preikšaičio auklėtiniai nenuleido rankų, išlygino rezultatą ir iškovojo keturioliktąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 18 taškų, Markas Mockus 15 taškų, Kristupas Burneika ir Kristupas Bielskis po 14 taškų.

52308117 2326772637354890 542776384657817600 o

MKL (U15, 2004 m.) Kauno Tornado KM-„Envija“ – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 76:72
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2004 metais gimę jaunučiai rungtyniavo išvykoje su Kauno Tornado KM-„Envija“ komanda. Šios dvi komandos susitiko pogrupyje antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo kauniečiai. Rungtynių pradžioje sėkmingiau rungtyniavo Aivaro Preikšaičio auklėtiniai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 16:17. Antrame kėlinyje, pirmaujanti komanda keitėsi kas trečią ataką ir po dviejų kėlinių 39:38, priekyje Kauno komanda. Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus žaisti 2 minutėms, rezultatas buvo lygus, bet padarytos klaidos gynyboje neleido klaipėdiečiams iškovoti pergalės.
Rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Barkauskis 16 taškų, Emilis Maziliauskas 15 taškų, Laurynas Vitosis 10 taškų.

51753196 2323746707657483 6242297402057818112 o

MKL (U16, 2003 m.) V.Knašiaus KM-III – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 75:51
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ išvykoje rungtyniavo su V.Knašiaus KM-III komanda. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą čempionate. Pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“. Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, abi komandos bandė išnaudoti savo stipriąsias puses ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučių komanda nesėkmingai stabdydami varžovų lyderius leido varžovams atitrūkti ir iškovoti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 19 taškų, Dovydas Lengvys 12 taškų, Kristupas Bielskis 11 taškų.

52783767 2343233969042090 4972673213587783680 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM II-„Veloma“ – KM „Tauragės Žaibas“ 46:37
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM II-„Veloma“ auklėtiniai sužaidė paskutiniąsias pogrupio rungtynes, namuose su KM „Tauragės Žaibas“. Pirmame susitikime pergalę iškovojo KM „Tauragės Žaibas“ jaunučių komanda. Namų rungtynes, klaipėdiečiai pradėjo spurtu, kuriame įgijo dviženklį pranašumą ir iki ketvirtojo kėlinio išsaugoję turimą pranašumą, iškovojo ketvirtąją pergalę. Jie užėmė VII vietą savo pogrupyje ir užbaigė savo dalyvavimą Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 18 taškų, Mindaugas Dambrauskas 10 taškų, Vilius Stonkus 8 taškai.

51664993 2331861233512697 3684941378573303808 o

MKL (U12, 2007 m.) Šilutės SM – Klaipėdos KM 26:66
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2007 metais gimę vaikai rungtyniavo išvykoje su Šilutės SM. Šios dvi komandos čempionate susitiko antrąjį kartą. Pirmame rate pergalę iškovojo Andriaus Majauskio treniruojama komanda. Antrame susitikime, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įrodinėjo savo pranašumą. Sėkmingai žaisdami gynyboje ir puolime iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 23 taškai, Tadas Augustaukas 10 taškų, Kristupas Gliožys 7 taškai.

52384579 2345392168826270 8613912183232790528 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-II – Šilalės SM 43:24
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos II komanda namuose priėmė Šilalės sporto mokykla. Rungtynės sėkmingiau startavo klaipėdiečiai įsiverždami į priekį 12:5. Antrame rungtynių susitikime kova vyko taškas į tašką ir po dviejų kėlinių 19:13 priekyje Klaipėdos krepšinio mokykla. Po ilgosios pertraukos, namų šeimininkai Klaipėda pradėjo užtikrinčiau rungtyniauti ir pasiekė dviženklį pranašumą, išlaikydami iki rungtynių pabaigos šventė pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Pijus Venclova ir Davidas Daugintis po 10 taškų, Titas Puodžiavelis 6 taškai.

52599186 2345401298825357 6404123437534543872 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – V.Knašiaus KM-II 39:50
Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaičių komanda rungtyniavo Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate, namuose su V.Knašiaus KM-II. Pirmoje rungtynių pusėje komandos stengėsi įrodinėti savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis 13:23, pirmaujant V.Knašiaus KM-II komandai. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Tomo Tupalskio treniruojama mergaičių komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Evita Šimkutė 26 taškai, Lukrecija Luinytė 6 taškai, Augustė Pušinskaitė 5 taškai.

51640715 2323747357657418 1686079799631544320 o

MKL (U16, 2003 m.) Kretingos SM – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 78:72
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ rungtyniavo išvykoje su Kretingos SM. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“. Antrame susitikime, sėkmingiau startavo klaipėdiečiai, kurie buvo įgiję dviženklį pranašumą. Netrukus varžovai pakeitė gynybos sistemą ir taip apsunkino klaipėdiečių puolimą. Gerai rungtyniaujančiai Aivaro Preikšaičio komandai šįsyk nepavyko iškovoti pergalės.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 29 taškai, Kristupas Burneika 15 taškų, Kristupas Bielskis 12 taškų.

52474487 2346913232007497 6392835447436869632 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – Kauno KM „Žalgiris“ II 67:59
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos KM-„Kanes“ auklėtiniai namuose priėmė Kauno KM „Žalgiris“ II komanda. Rungtynių pradžioje, klaipėdiečiai sugebėjo atitolti nuo varžovų 34:22. Po ilgosios pertraukos, kauniečiai pasivijo Klaipėdos krepšinio mokyklos komandą ir rungtynės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos vyko taškas į tašką. Andriaus Majauskio auklėtiniai puikiai susitvarkė su rungtynių įtampa ir sėkmingai užbaigė rungtynes , įsirašydami septintąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 22 taškai, Tadas Augustauskas 13 taškų, Rojus Mančas 10 taškų.

52548565 2346918582006962 6817605617067229184 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) Klaipėdos KM-I – KK „Rietavo Liūtas“ 67:62
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2008 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos KM-I komanda namuose priėmė KK „Rietavo Liūtas“. Visų rungtynių metu abi komandos kovojo taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda pabėgę į priekį ir išlaikę pranašumą pasiekė pergalę.

52528702 2346923905339763 8023004470910648320 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-III – V.Knašiaus KM-I 8:77
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos III komanda namuose rungtyniavo su V.Knašiaus KM-I komanda. Pranašesni buvo svečiai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Vladas Proškin ir Lukas Urbšas po 4 taškus.

53160247 2348154598550027 4345778343954612224 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Plungės SRC-„Plungės lagūna“ 75:61
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda namuose priėmė Žemaitijos regiono Plungės SRC-„Plungės lagūna“ berniukų komandą. Pirmame rungtynių kėlinyje į priekį įsiveržė klaipėdiečiai 16:8. Antrame kėlinyje varžovams iš Plungės pavyko sumažinti pranašumą iki 40:35. Po ilgosios pertraukos, Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai, sėkmingiau sužaidė trečiąjį kėlinį, įsiveržė dviženkliu pranašumu į priekį. Rungtynių pabaigoje sėkmingai rungtyniavę klaipėdiečiai pasiekė devintąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 20 taškų, Jonas Škarnulis 14 taškų, Dovydas Rupšlaukis 12 taškų.