Įrašai, filtruoti pagal datą: Pirmadienis, 03 gruodžio 2018

Klaipėdos miesto krepšinio lygoje, Eurelijaus Žukausko taurėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos šešiolikmečių komanda (Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“) išbandė jėgas su stipresniais varžovais. Trečiadienio vakarą, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai priėmė VPA Logistics vyrus. Pirmoji rungtynių pusė įrodė, kad jaunieji krepšininkai gali žaisti su fiziškais pajėgiais žaidėjais ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo 37:40. Po ilgosios pertraukos varžovai išnaudodami svorio ir ūgio pranašumą nugalėjo jaunuosius krepšininkus 56:93.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika ir Kristupas Bielskis po 12 taškų, Dovydas Lengvys 11 taškų.

46962707 2257789587791563 1249371751222083584 o

Antrosiose varžybose, Klaipėdos krepšinio mokyklos aštuoniolikmečiai priėmė GarantBoats vyrų komandą. Svečiai įveikė jaunuosius krepšininkus 69:110.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gustas Staupelis 16 taškų, Tomas Sagaitis 11 taškų, Augustas Puida 10 taškų.

47062110 2218904228141732 2723096655363571712 o

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, B diviziono čempionate kovas tęsią Klaipėdos KM II-„Veloma“ komanda. Namuose priėmė Kretingos SM auklėtinius. Visų rungtynių metu, klaipėdiečiai su varžovais rungtyniavo taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje Klaipėdos KM II-„Veloma“ komandai nepavyko sužaisti rungtynių pabaigos ir teko pripažinti varžovų pranašumą 58:63.
Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Dambrauskas 13 taškų, Kipras Jurkus 11 taškų, Airidas Savinas 10 taškų.

47034997 2220319911333497 1696808026641530880 o

Sekančią dieną, penktadienį, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ šešiolikmečių komanda priėmė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono grupės lyderius Kretingos SM. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliomis atakomis. Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai suaktyvino gynybą , taikliau atakavo krepšį ir įgijo dviženklį pranašumą. Galutiniame rezultate iškovojo pergalę 87:57.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 27 taškai, Eduardas Custodio 21 taškas ir Kristupas Bielskis 20 taškų.

Tą pačią dieną, penktadienį, Turizmo mokykloje vyko Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos kovos.

Pirmosiose rungtynėse  2008 metais gimusių berniukų komanda Klaipėdos KM-II, namuose iškovojo pergalę prieš KK „Rietavo Liūtas“, rezultatu 64:41.

Antrosios Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos varžybos įvyko tarp 2010 metais gimusių berniukų, kuriose susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Pergalę iškovojo Klaipėdos KM-I komanda, kuri įveikė Klaipėdos KM-III komandą, rezultatu 45:13.

mkl lidl logo

Kaip jau įprasta, kiekvieną savaitgalį, Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A divizione.

46159206 2197230383642450 8472167580881125376 o

Pirmosios savaitgalio rungtynės vyko šeštadienį Vilniuje, kuriame Klaipėdos KM 2005 metais gimę berniukai rungtyniavo su Sostinės KM I-„Drakonai“ komanda, kurie praeitą sezoną Lietuvoje užėmė II vietą ir šiame sezone dar nebuvo pralaimėję. Visų rungtynių metu klaipėdiečiai atsilikinėjo nuo varžovų iki 10 taškų skirtumu. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kuriame Klaipėdos KM auklėtiniai pranoko varžovus  7:21 ir iškovojo pergalę 68:72.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 21 taškas, Tomas Zelenskij 13 taškų, Airidas Savinas 11 taškų.

46722157 2213195748712580 6095858615199989760 o

Sekmadienį, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 2004 metais gimę jaunučiai išvykoje žaidė prieš Palangos SC-„Žemaitija“. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais. Nė vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį. Antrojo kėlinio pabaigoje, pavyko spurtuoti ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ turėdami 8 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos pavyko klaipėdiečiams atitrūkti dviženkliu pranašumu ir galutiniame rezultate įsirašyti ketvirtąją pergalę, rezultatu 71:96.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 23 taškai, Eimantas Leinartas 12 taškų, Laurynas Vitosis 11 taškų.

47218720 2223048527727302 539817770666164224 o

Klaipėdos KM-„Kanes“ 2006 metais gimę berniukai, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate priėmė Vilniaus KM-I. Rungtynės abiems komandoms buvo labai svarbios, nes turnyrinėje lentelėje jos rikiavosi viena šalia kitos. Pirmąją rungtynių pusę, Klaipėdos KM-„Kanes“ jaunieji krepšininkai sėkmingiau sužaidė ir išlaikydami turėtą pranšumą iškovojo trečiąją pergalę čempionate, rezultatu 69:61.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 14 taškų, Rojus Mančas 13 taškų ir 18 atkovotų kamuolių, Kristupas Gliožys ir Vytautas Mizgiris po 9 taškus.