Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 48

12 lapkričio 17, Šeštadienis 13:05

Klaipėdos KM (1997 m.) nusileido Plungės SM komandai

Šeštadienį (2012.11.17) Klaipėdoje vykusiose varžybose tarp Klaipėdos krepšinio mokyklos ir Plungės sporto mokyklos auklėtinių, pergalę vieno taško skirtumu iškovojo svečių komanda. Rungtynės vyko permainingai, nebuvo aiškaus lyderio. Pirmasis kėlinys buvo sėkmingas klaipėdiečiams (22:14), antruoju labiau patenkinti buvo Plungės komanda (7:10). Pirmus du kėlinius pirmavusiai Klaipėdos KM komandai, trečiasis buvo lemtingas (5:12). Paskutinį kėlinį aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu (16:14), tačiau galutinis rezultatas (50:51). Pritrūko tik vieno tikslaus dvitaškio metimo.
Klaipėdiečių komandoje rezultatyviausi buvo - J. Dumašius - 12 tšk., D. Šulnius - 15 tšk., K. Spudulis - 9 tšk., D. Deringis - 8 tšk. Svečių gretose daugiausiai taškų pelnė D. Kukulskis - 21 tašką.

Rungtynių nuotraukas galite išvysti čia.