Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 48

12 lapkričio 15, Ketvirtadienis 11:13

Klaipėdos KM (2003 m.) sužaidė 2 - sias draugiškas rungtynes

Mažieji krepšininkai toliau tęsia draugiškų rungtynių maratoną. Pirmasias draugiškas rungtynes sužaidė Plungėj ir po prastai sulošto antrojo ir ketvirtojo kėlinio galutinis rezultatas (58:78) Plungės žaidėjų naudai. Rungtynes pasižymėjo ypač aršia dvikova aikštelės ribose. Klaipėdiečiams nesisekė nei pelnyti taškų, nei gintis, to lėmė neigiamą galutinį rezultatą.
Iškart kitą dieną mažieji krepšininkai išvyko žaisti su Gargždų sporto mokyklos auklėtiniais. Pradžia miglota, nepataikyta, neapsiginta. Po pirmojo kėlynio (13:11) pirmavo Gargždiškiai. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai pradėjo didinti rezultatą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 9 taškų persvarą. Trečiame ir ketvirtame kėlinyje rezultatas po truputį didėjo ir galutinis varžybų rezultatas (38:23) Klaipėdiečių naudai. Ypač trenerio komplimentų sulaukė puikiai gynyboje žaidęs ir puolime nesustabdomas - Tadas Jonušas, Arnas Knystautas, Aironas Savickas ir Gabrielius Mažeika.

Už sukurtą video klipą dėkojame Jolantai Jonušienei.