19 balandžio 25, Ketvirtadienis 10:30

Skirkite 2% GPM Klaipėdos krepšinio mokyklai ir gaukite dovanų!

2_proc._2019.jpg

 

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs galite skirti iki 2% savo sumokėtos pajamų mokesčio sumos per praėjusius metus pasirinktai įmonei ar organizacijai. VŠĮ Klaipėdos krepšinio mokykla prašo pasinaudoti šia galimybe ir paremti jaunuosius krepšinio mokyklos auklėtinius. Tai nieko papildomai Jums nekainuos. Tam Jūs turėtumėte užpildyti bei pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai nustatytos formos prašymą. Gautos lėšos bus skirtos krepšinio mokyklos auklėtinių gerovei (kelionių į varžybas, turnyrus išlaidų apmokėjimui, naujo inventoriaus įsigijimui, krepšinio turnyrų organizavimui).

Deklaraciją galite pildyti internetu, prisijungę prie elektroninės deklaravimo sistemos (ypač greitas ir patogus būdas):

1.  „Deklaravimo sistema“ - galite jungtis naudodamiesi elektroninės bankininkystės sistema, VMI priemonėmis arba elektroniniu parašu.

Taip pat galite parsisiųsti ir užpildyti žemiau pateiktą formą, tačiau tokiu atveju ją dar turėsite pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai.

1. Parsisiųsti pildymui reikalingą programą„ABBYY eFormFiller 2.5“


2. Parsisiųsti ir užpildyti formą galite adresu: http://www.vmi.lt/

Duomenys pildymui:

Už 2018 metus

VšĮ Klaipėdos krepšinio mokykla, į.k. 302452555

Elektroninėje bankininkystėje užpildytą ir pateiktą anketą dar atspausdinkite, paduokite savo treneriui, arba atsiųskite el.paštu- Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir atsiimkite prizus.

Parsisiųsti 2% paramai forma

Daugiau šioje kategorijoje:
« Lapkritis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30