18 gruodžio 16, Sekmadienis 17:47

Klaipėdos KM rungtynių gausa čempionatuose

MKL B divizionas (U16, 2003 m.) Plungės SRC – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 41:75
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B divizione Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ sužaidė paskutines šių metų grupines rungtynes. Antrąjį ratą klaipėdiečiai pradėjo išvykoje su Plungės SRC jaunimu ir pasiekė pergalę. Pirmame rate pergalę namuose iškovojo taip pat Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“. Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda 2018 metus, Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pabaigė su 9 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu ir grupėje užima I vietą. Šios komandos svarbiausios rungtynės laukia 2019 metais.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dovydas Lengvys 15, Eduardas Custodio 13, Kristupas Bielskis ir Rėjus Losis po 11 taškų.

48369243 2266399526930569 2035348563071860736 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“- Neringa 83:113

Klaipėdos miesto krepšinio lygos, Eurelijaus Žukausko taurėje, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ startavo antrame etape – „mažoji taurė“. Trečiadienio vakarą, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ namuose priėmė Neringos vyrus. Aiškus ūgio ir jėgos skirtumas leido varžovams nuo pat rungtynių pradžios įsiveržti dviženkliu pranašumu ir išlaikyti iki rungtynių pabaigos.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika ir Markas Mockus 18, Rėjus Losis 14 taškų.

48275371 2266401070263748 3795752153285394432 o

KLKML Klaipėdos KM – Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts 79:77

Klaipėdos miesto krepšinio lygos, Eurelijaus Žukausko taurėje, pirmąją pergalę iškovojo Klaipėdos KM. Antrojo etapo kovoje – „mažoji taurė“ Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniai namuose priėmė Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts vyriškius. Rungtynės prasidėjo taikliais varžovų tritaškiais. Po kelių minučių, Klaipėdos KM jaunimas atsitiesė ir grįžo į žaidimą. Varžybų nugalėtojai sprendėsi rungtynių pabaigoje, kur galėjo laimėti abi komandos, bet likus žaisti 5 sekundėms po netaiklaus varžovų metimo komandos išėjo ruoštis žaisti rungtynių pratęsimo.  Pratęsime sėkmingiau rungtyniavo KKM moksleiviai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Sagaitis 23, Gustas Staupelis 20, Edvinas Butkus 9 taškai.

47381824 2223047804394041 1907967740107292672 o

MKL (U12, 2007 m.) Kretingos SM – Klaipėdos KM 25:65

Šių metų paskutines Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmasis Iššūkis“ (2007 m.) varžybas sužaidė Klaipėdos KM .  Komanda, reniruojama trenerio Andriaus Majauskio, rungtyniavo išvykoje su Kretingos SM komanda.  Šios dvi komandos savo grupėje dar neturėjo patyrusios pralaimėjimo. Klaipėdiečiai  pasiekė užtikrintą pergalę, po kurios išsaugojo pirmąją vietą grupėje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 21, Tadas Augustauskas 12 taškų.

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – V.Knašiaus KM-III 15:29

Pirmą kartą Klaipėdos krepšinio mokyklos istorijoje pirmąsias oficialias rungtynes sužaidė krepšinio mokyklos mergaitės, kurias treniruoja treneris Tomas Tupalskis. Šios komandos tikslas yra įgauti varžybinės patirties, todėl ir pasirinkta Žemaitijos moksleivių krepšinio lyga, kur bus žaidžiama su 2010 metais gimusiais berniukais. Nors ir pirmas blynas prisvilęs, bet mūsų jaunosios krepšininkės kovojo su varžovais iki paskutiniųjų rungtynių minučių.

48365332 2241993965832758 1483993329132634112 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-I 24:47

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda namuose rungtyniavo su V.Knašiaus KM-I komanda. Šios dvi komandos dar šį sezoną neturėjo pralaimėjimų ir turnyrinėje lentelėje dalinosi pirma ir antra vietas. Klaipėdos krepšinio mokyklai  teko pripažinti varžovų pranašumą šiose rungtynėse.

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – V.Knašiaus KM-II 20:81

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos mergaitės susitiko su V.Knašiaus KM-II berniukų komanda. Pirmąjį rungtynių kėlinį, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės kovėsi taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio pradėjo varžovai tolti ir galutiniame rezultate pergalę iškovojo V.Knašiaus KM-II.

47483919 2229197090445779 730211536299098112 o

ŽMKL (U11, 2008m.) Klaipėdos KM-II – Klaipėdos KM-I 67:59

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, reguliariojo sezono metu susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda (treneris Andrius Majauskis) namų salėje priėmė Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmąją komandą (treneris Edvardas Uziela). Šios dvi komandos dar nebuvo patyrusios pralaimėjimų ir lygi kova, kaip ir buvo laukta, vyko iki rungtynių pabaigos. Sėkmingiau sužaidė Klaipėdos KM-II komanda ir nugalėjo Klaipėdos KM-I komandą.

47062110 2218904228141732 2723096655363571712 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM II-„Veloma“ – V.Knašiaus KM-II 87:67

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM II-„Veloma“ sužaidė šių metų paskutines pogrupio rungtynes namuose priimdami V.Knašiaus KM-II komandą. Pirmame rate pergalę buvo iškovoję varžovai. Turnyrinėje lentelėje  V.Knašiaus KM-II komanda rikiavosi aukščiau už Klaipėdos KM II-„Veloma“. Rungtynes sėkmingiau ir energingiau pradėjo Aivaro Preikšaicio Klaipėdos KM II-„Veloma“ auklėtiniai, kurie po pirmo kėlinio įsiveržė į priekį 5 taškų pranašumu. Antrame kėlinyje KKM komanda įgijo dviženklį pranašumą. Kaip ir buvo tikėtasi, varžovai nenuleido rankų ir bandė sumažinti pranašumą, bet spurtą atlaikydami Klaipėdos KM II-„Veloma“ žaidėjai  iškovojo antrąją pergalę Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kipras Jurkus 18 taškų, Danas Zakarauskas 16 taškų, Mindaugas Dambrauskas 13 taškų.

46897187 2213195762045912 5637065449817505792 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“ 58:79

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A divizione Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ namuose priėmė Šiaulių KA „Saulė“ I-„ASKA“ auklėtinius. Pirmojoje rungtynių pusėje,  trenerio Aivaro Preikšaičio auklėtiniai garbingai kovojo ir bandė įrodinėti, kad gali ne tik žaisti atsilikdami centimetrų skirtumu, bet ir įrodyti, kad gali iškovoti pergalę. Po dviejų kėlinių abi komandos išėjo ilsėtis varžovams pirmaujant 8 taškais. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ jaunimui pradėjo trūkti  jėgų ir varžovai  iš Klaipėdos išvažiavo su pergale.
Rezultatyviausi žaidėjai: Žygimantas Ivanauskas 11 taškų, Lukas Barkauskis 9 taškai, Eimantas Leinartas ir Vilius Stankevičius po 7 taškus.

48357756 2241995362499285 6283276535432478720 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – Klaipėdos KM-II 32:30

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, šeštadienio rytą susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Pirmoji komanda, treniruojama Edvardo Uzielos,  namuose priėmė antrąją komandą, kurią treniruoja Mindaugas Stašys. Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmąjai komandai visų rungtynių metu reikėjo įrodinėti, kad turi pirmos komandos statusą ir tik rungtynių pabaigoje pavyko iškovoti pergalę.

47226702 2218904358141719 5603345408173539328 o

MKL (U14, 2005 m.) Mažeikių SM – Klaipėdos KM 71:78

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate,  Rolando Kasparavičiaus 2005 metai gimę berniukai, šių metų paskutines  pogrupio rungtynes žaidė išvykoje su Mažeikių SM.  Rungtynes sėkmingiau pradėjo namų šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą. Antrame kėlinyje Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai atsitiesė ir prisivijo varžovus. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių dalyje, kurioje pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda  ir iškovojo šeštąją pergalę Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje ir įsitaisė II turnyrinės lentelės vietoje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij ir Danas Zakarauskas po 14 taškų, Jonas Škarnulis 11 taškų.

48242375 2242001502498671 4150290682684112896 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – Kauno KM „Perkūnas“ 76:64

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, ketvirtąją pergalę įsirašė trenerio Andriaus Majauskio berniukai. Namuose rungtyniavo su Kauno KM „Perkūnas“ komanda. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais. Po pirmojo kėlinio Klaipėdos KM-„Kanes“ komanda atsilikinėjo 1 tašku. Antrame kėlinyje, suradę varžovų silpnų vietų, klaipėdiečiai įgijo 4 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos KM auklėtiniai nemažino tempo ir buvo pasiekę 14 taškų persvarą.  Tačiau varžovai lengvai rankų nenuleido ir ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 5 minutėms, klaipėdiečių pranašumas buvo jau .tik  4 taškai. Nepasimetę mūsiškiai ,sėkmingai atsakę į varžovų spurtą, šventė pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Staugaitis 24 taškai, Vytautas Mizgiris ir Matas Liotisas po 16 taškų.

48396046 2243184055713749 4797902902595158016 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – Šilalės SM 44:13

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, trenerio Edvardo Uzielos vadovaujami, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirma komanda namuose priėmė Šilalės SM. Užtikrintai visų rungtynių metu kontroliavę situaciją iškovojo ketvirtąją pergalę.