17 rugsėjo 28, Ketvirtadienis 21:51

Klaipėdos krepšinio mokyklos tarptautinis krepšinio turnyras „Tobulos instaliacijos taurė-2017“

   Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Klaipėdoje vyks tarptautinis vaikų ir jaunimo krepšinio turnyras, kurį organizuoja VšĮ Klaipėdos krepšinio mokykla. Turnyre varžysis 44 komandos 7-iose amžiaus grupėse.

   Klaipėdos krepšinio mokykla į turnyrą delegavo net 12 komandų, V.Knašiaus krepšinio mokykla – 6, Kauno KM „Perkūnas“ – 4, Vilniaus Sostinės krepšinio mokykla -3 komandas. Dar turnyre varžysis krepšininkai iš Palangos, Kretingos, Gargždų, Plungės, Mažeikių, Kėdainių, Tauragės, Šiaulių. Sulauksime ir užsieniečių iš Ventspilio, Rygos, Kaliningrado ir Maskvos. Visi krepšinio mėgėjai turės galimybę stebėti krepšinio rungtynes 4-iose sporto salėse. Penktadienį 15.00 val. - 21.00 val., šeštadienį  8.00 val. -  21.00 val ir  sekmadienį 8.00val. -  18.00 val.

Sporto salės, kuriose vyks rungtynės:

Klaipėdos Gedminų progimnazija, Gedminų g.3

Klaipėdos H.Zudermano gimnazija, Debreceno g.29

Klaipėdos Turizmo mokykla, Taikos prospektas 69

Klaipėdos Technologijų mokymo centras, Puodžių g.10

    Turnyro pagrindiniai rėmėjai "Tobula instaliacija" įsteigė taures ir prizus, dėl kurių varžysis komandos.

Daugiau šioje kategorijoje: