17 gegužės 08, Pirmadienis 09:12

Klaipėdos krepšinio mokyklos dvylikamečiai - Lietuvoje treti!

   Plungėje vyko stipriausių Lietuvos dvylikamečių komandų finalinis ketvertas. Pirmąją dieną Klaipėdos krepšinio mokyklos dvylikamečių komanda, trerijuojama Rolando Kasparavičiaus, susitiko su Sabonio KC komanda. Po atkaklios kovos klaipėdiečiai turėjo pripažinti “saboniukų” pranašumą 55:62. Rungtynėse dėl bronzos medalių mūsiškiai rungtyniavo su Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ komanda. Po rezultayvių ir gražių rungtynių Klaipėdos KM-Žemaitija pasiekė pergalę 91:87. Tomas Zelenskij pelnė 23 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Justas Žiubrys įmetė 18 taškų, o Gustas Petrošius – 13. Rungtynėse dėl čempionų vardų susikovė Plungės SRC ir Sabonio KC komandos. Genadijaus Glikmano auklėtiniai finale 66:63 palaužė Arūno Visocko krepšinio centro I komandą.

   Simbolinis penketas:
Tomas Zelenskij / Klaipėdos KM-Žemaitija
Liutauras Serkevičius / Kauno KM Aisčiai
Nojus Radžius / Plungės SRC-Anra Investicija
Rokas Antanas Čivilis / Plungės SRC-Anra Investicija
Vytautas Žygas / Sabonio KC.

   Klaipėdos krepšinio mokyklai – Žemaitija atstovavo ir bronzos medalius iškovojo: Adrijus Auškalnis, Adrijus Bružas, Kristupas Gliožys, Antanas Levickas, Gustas Petrošius, Gustas Montrimas, Rokas Razokas, Dovydas Rupšlaukis, Airidas Savinas, Jonas Škarnulis, Aivaras Urbonas, Vygantas Zaboras, Tomas Zelenskij, Justas Žiubrys, Nedas Portnovas ir treneris Rolandas Kasparavičius.

Daugiau šioje kategorijoje: