16 lapkričio 24, Ketvirtadienis 16:22

Laimono Šapkausko auklėtiniai nugalėjo "KK Riflis" krepšininkus

Dar vieną pergalę Klaipėdos Krepšinio Mėgėjų Lygos taurėje įsirašė Laimono Šapkausko „Klaipėdos Krepšinio Mokykla“ auklėtiniai svečiuose 76:65 (15:16; 19:14; 17:20; 25:15) įveikę Kretingos ekipą „Riflis“.

Rungtynės vyko permainingai, pirmavo tai viena tai kita komanda (lyderiai keitėsi 6 kartus). Nė viena iš ekipų nenorėjo nusileisti varžovams. Pirmąjį kėlinuką šeimininkams pavyko laimėti minimaliu vieno taško skirtumu (16:15).

Iki pat rungtynių pabaigos žaidimo scenarijus nesikeitė. Komandos kovojo taškas į tašką, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtame ketvirtyje. Jaunieji Laimono Šapkausko žaidėjai lemiamą ketvirtį pradėjo su didesne jėga ir sužaidus penkias minutes jau buvo priekyje 6 taškais (61:55). Aikštelės šeimininkams „KK Riflio“ krepšininkams nepavyko rungtynių pabaigoje perimti iniciatyvos į savo rankas ir teko pripažinti jaunųjų krepšininkų pranašumą (65:76).

„KK Riflis“: Marius Jurkus 15 tšk.; Marius Lukšas 11 tšk. (8 atk.kam.); Antanas Stonkus 10 tšk. (12 atk.kam.)

„Klaipėdos KM“: Andrius Skvarčinskas 24 tšk. (7 atk.kam.); Gintas Žaromskis 16 tšk. (9 atk.kam.); po 10 taškų pridėjo Lukas Gliotnis (6 atk.kam.) ir Domantas Tėvelis.