Įrašai, filtruoti pagal datą: Šeštadienis, 22 gruodžio 2018

ŽMKL (U9, 2010 m.) V.Knašiaus KM-I – Klaipėdos KM-IV 40:29

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės išvykoje susitiko su V.Knašiaus KM-I komanda. Trenerio Tomo Tupalskio komanda visas rungtynes stengėsi, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus. Antroje rungtynių pusėje varžovai įgijo dviženklį pranašumą ir išlaikydami jį, įveikė Klaipėdos krepšinio mokyklos ketvirtąją komandą.

42778441 2132834336748722 854306211066019840 o

MKL (U15, 2004 m.) V.Knašiaus KM I-„Jumex“ – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 96:61

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2018 metų paskutines pogrupio rungtynes, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ žaidė išvykoje su V.Knašiaus KM I-„Jumex“. Traumų išretinta Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda rungtynes pradėjo klaidomis ir leido varžovams pabėgti į priekį 24:13. Rungtynių viduryje varžovai padidino pranašumą ir išlaikydami iki rungtynių pabaigos šventė pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Širvinskas 14 taškų, Žygimantas Ivanauskas 12 taškų, Laurynas Vitosis 11 taškų.

48406534 2248181045214050 75600194732818432 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) Klaipėdos KM-II – V.Knašiaus KM-I 56:60

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2008 metais gimusių berniukų čempionate, Klaipėdos KM-II komanda namuose priėmė V.Knašiaus KM-I komandą. Rungtynių pirmoje pusėje varžovai iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, trenerio Andriaus Majauskio auklėtiniai pradėjo vytis varžovus ir rungtynių pabaigoje, likus 1 minutei pergalę galėjo pasiekti abi komandos. Vistik pergalę iškovojo varžovai.

48414217 2270582006512321 7148940942131593216 o

KLKML Klaipėdos KM – Veramiga 64:82

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunimas susitiko su Veramiga. Rungtynių pradžioje, klaipėdiečiai taikliais metimais pradėjo sėkmingiau rungtynės, bet varžovai neleidę toli nutolti ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėti, esant rezultatui 40:39. Antroje rungtynių pusėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniams pritrūko jėgos, kur ketvirtame kėlinyje pralaimėta kova  po lenta leido varžovams iškovoti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Sagaitis 18 taškų, Gustas Staupelis 15 taškų, Augustas Puida 14 taškų.

48380785 2248185798546908 6359308670731288576 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – Klaipėdos KM-II 21:36

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje 2010 metų gimusių vaikų čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Klaipėdos KM-II komanda (treneris Mindaugas Stašys) visų rungtynių metu pirmavo ir iškovojo pergalę.

48404736 2249554001743421 4807547350442573824 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-II – V.Knašiaus KM-III 53:10

Klaipėdos KM-II komanda namuose priėmė V.Knašiaus KM-III komandą. Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, trenerio Mindaugo Stašio auklėtiniai nuo pirmųjų minučių įsiveržė į priekį, susikrovė pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę.

46524250 2213191085379713 1434641912928665600 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ –Izoton 43:100

Klaipėdos krepšinio mėgėjų krepšinio lygos paskutiniąsias 2018 metų rungtynes sužaidė Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“, kuri namuose priėmė Izoton. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovai karaliavo po šešiolikmečių krepšiu ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Bielskis 14 taškų, Dovydas Petkevičius ir Titas Zarudnievas po 6 taškus.