Tvarkaraštis T. Turnyras   Print    iCal

Kalendorius   |   Šio mėnesio   |   Šios dienos   |   Pilnas tvarkaraštis   |   « Atgal

Data Svečių komanda Namų komanda Vieta, arena Laikas Rezultatas
2017-09-29 Wolves Ramenskoe (Maskva) Plungės SRC / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10) 1:30 PM Laim. 47 - 34
2017-09-29 Gargždų SM-2005 Palangos SC / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:45 PM Laim. 62 - 45
2017-09-29 Tauragės "Žaibas"-2004 Klaipėdos KM-2004-"Tobula Instaliacija" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69) 3:00 PM Pral. 42 - 64
2017-09-29 Klaipėdos KM-2008-II Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2008 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:00 PM Pral. 33 - 53
2017-09-29 V.Knašiaus KM-2003 Sostinės KM-2003 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:00 PM Laim. 46 - 33
2017-09-29 Mažeikių SM-2005 Klaipėdos KM-2005 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3) 3:00 PM Pral. 42 - 61
2017-09-29 Kaliningradas-2005 Kauno "Perkūnas KM-2005" / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:15 PM Pral. 13 - 63
2017-09-29 Šiauliai ASKA-2008 V.Knašiaus KM-2008 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:15 PM Pral. 21 - 43
2017-09-29 Riga-2003 Kauno "Perkūnas KM-2003" / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:15 PM Pral. 29 - 62
2017-09-29 Klaipėdos KM-2004-II Kauno "Perkūnas KM-2004" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:15 PM Pral. 21 - 88
2017-09-29 Kaliningradas - 2006 Ventspils "Spurs"-2006 (Latvija) / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 5:30 PM Pral. 23 - 26
2017-09-29 Ventspils Sostinės KM-Capital Liūtai-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 5:30 PM Pral. 26 - 73
2017-09-29 V.Knašiaus KM-2007 Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2007 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 5:30 PM Laim. 62 - 54
2017-09-29 V.Knašiaus KM-2001 Klaipėdos KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 5:30 PM Laim. 58 - 24
2017-09-29 Tauragės "Žaibas"-2007 Klaipėdos KM-2007-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:45 PM Pral. 42 - 44
2017-09-29 Riga-2005 Ventspils / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69) 6:45 PM Pral. 29 - 61
2017-09-29 V.Knašiaus KM II "Authentic cars" Panevėžio KKSC / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:45 PM Pral. 43 - 48
2017-09-29 V.Knašiaus KM-Grepo-2006 Plungės SRC / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:45 PM Laim. 67 - 29
2017-09-29 Wolves Ramenskoe (Maskva) Klaipėdos KM-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 PM Pral. 36 - 41
2017-09-29 Kėdainių SC-"Nevėžis" V.Knašiaus KM-Jumex-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 PM Pral. 39 - 74
2017-09-29 Kauno "Perkūnas KM-2007" Klaipėdos KM-2007-III / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 PM Pral. 38 - 48
2017-09-29 Sostinės KM-2001 Kretingos SM-2002 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 PM Laim. 63 - 46
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2003 Kauno "Perkūnas KM-2003" / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Pral. 54 - 55
2017-09-30 Ventspils Klaipėdos KM-2005 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Pral. 40 - 61
2017-09-30 Klaipėdos KM-2004-II V.Knašiaus KM-Jumex-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Pral. 46 - 86
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2008 Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2008 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Pral. 31 - 51
2017-09-30 Palangos SC Kauno "Perkūnas KM-2005" / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Pral. 43 - 50
2017-09-30 Tauragės "Žaibas"-2004 Sostinės KM-Capital Liūtai-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Pral. 21 - 71
2017-09-30 Šiauliai ASKA-2008 Klaipėdos KM-2008-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Laim. 43 - 24
2017-09-30 Riga-2003 Klaipėdos KM-2003 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Pral. 51 - 65
2017-09-30 Tauragės "Žaibas"-2007 Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2007 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Pral. 47 - 57
2017-09-30 Panevėžio KKSC Kretingos SM-2002 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Laim. 68 - 39
2017-09-30 Ventspils Klaipėdos KM-2004-"Tobula Instaliacija" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Pral. 37 - 76
2017-09-30 Gargždų SM-2005 Kaliningradas-2005 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Laim. 57 - 15
2017-09-30 Kėdainių SC-"Nevėžis" Kauno "Perkūnas KM-2004" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Pral. 28 - 54
2017-09-30 Riga-2005 Mažeikių SM-2005 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Pral. 17 - 67
2017-09-30 Kauno "Perkūnas KM-2007" Klaipėdos KM-2007-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Laim. 51 - 33
2017-09-30 V.Knašiaus KM II "Authentic cars" Sostinės KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Laim. 53 - 44
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2007 Klaipėdos KM-2007-III / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Laim. 44 - 31
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2002 Klaipėdos KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Laim. 67 - 34
2017-09-30 Klaipėdos KM-2004-"Tobula Instaliacija" Sostinės KM-Capital Liūtai-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Pral. 50 - 76
2017-09-30 Wolves Ramenskoe (Maskva) Ventspils "Spurs"-2006 (Latvija) / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Laim. 44 - 6
2017-09-30 Šiauliai ASKA-2008 Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2008 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Pral. 23 - 41
2017-09-30 Tauragės "Žaibas"-2004 Ventspils / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Pral. 32 - 44
2017-09-30 Kaliningradas - 2006 Plungės SRC / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Pral. 21 - 42
2017-09-30 Klaipėdos KM-2003 Kauno "Perkūnas KM-2003" / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Pral. 38 - 58
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2008 Klaipėdos KM-2008-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Laim. 53 - 16
2017-09-30 V.Knašiaus KM-Grepo-2006 Klaipėdos KM-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Laim. 53 - 49
2017-09-30 Kauno "Perkūnas KM-2004" V.Knašiaus KM-Jumex-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Pral. 50 - 58
2017-09-30 Riga-2003 Sostinės KM-2003 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Pral. 48 - 68
2017-09-30 Palangos SC Kaliningradas-2005 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Laim. 45 - 20
2017-09-30 Kauno "Perkūnas KM-2007" Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2007 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Pral. 48 - 57
2017-09-30 Ventspils "Spurs"-2006 (Latvija) Plungės SRC / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Pral. 27 - 50
2017-09-30 Klaipėdos KM-2004-II Kėdainių SC-"Nevėžis" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Pral. 30 - 72
2017-09-30 V.Knašiaus KM-2002 V.Knašiaus KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:00 PM Pral. 53 - 66
2017-09-30 Ventspils Mažeikių SM-2005 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69) 6:00 PM Pral. 45 - 55
2017-09-30 Kaliningradas - 2006 Klaipėdos KM-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:00 PM Pral. 33 - 50
2017-09-30 Klaipėdos KM-2007-III Klaipėdos KM-2007-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 6:00 PM Pral. 35 - 46
2017-09-30 Gargždų SM-2005 Kauno "Perkūnas KM-2005" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 7:15 PM Pral. 57 - 71
2017-09-30 Tauragės "Žaibas"-2007 V.Knašiaus KM-2007 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 7:15 PM Pral. 45 - 61
2017-09-30 Riga-2005 Klaipėdos KM-2005 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3) 7:15 PM Pral. 22 - 81
2017-09-30 V.Knašiaus KM II "Authentic cars" Kretingos SM-2002 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 7:15 PM Pral. 46 - 57
2017-09-30 Wolves Ramenskoe (Maskva) V.Knašiaus KM-Grepo-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:30 PM Pral. 32 - 38
2017-09-30 Panevėžio KKSC Sostinės KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:30 PM Laim. 69 - 65
2017-10-01 V.Knašiaus KM II "Authentic cars" Klaipėdos KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10) 8:00 AM Laim. 68 - 34
2017-10-01 Tauragės "Žaibas"-2004 Klaipėdos KM-2004-II / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Pral. 42 - 51
2017-10-01 Klaipėdos KM-2003 Sostinės KM-2003 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29) 8:00 AM Laim. 46 - 40
2017-10-01 Wolves Ramenskoe (Maskva) Kaliningradas - 2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 8:00 AM Laim. 38 - 15
2017-10-01 Ventspils Kėdainių SC-"Nevėžis" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Pral. 40 - 52
2017-10-01 V.Knašiaus KM-2007 Klaipėdos KM-2007-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Laim. 54 - 52
2017-10-01 Ventspils "Spurs"-2006 (Latvija) Klaipėdos KM-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Pral. 22 - 45
2017-10-01 V.Knašiaus KM-2002 Sostinės KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Laim. 74 - 56
2017-10-01 V.Knašiaus KM II "Authentic cars" V.Knašiaus KM-2001 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 9:15 AM Kaip numatyta
2017-10-01 V.Knašiaus KM-Grepo-2006 Kaliningradas - 2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Laim. 43 - 26
2017-10-01 Panevėžio KKSC V.Knašiaus KM-2002 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Kaip numatyta
2017-10-01 Tauragės "Žaibas"-2007 Kauno "Perkūnas KM-2007" / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Pral. 30 - 44
2017-10-01 Kauno "Perkūnas KM-2004" Klaipėdos KM-2004-"Tobula Instaliacija" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 10:30 AM Kaip numatyta
2017-10-01 Sostinės KM-Capital Liūtai-2004 V.Knašiaus KM-Jumex-2004 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Kaip numatyta
2017-10-01 Plungės SRC Klaipėdos KM-2006 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Pral. 26 - 29
2017-10-01 Šiauliai ASKA-2008 Klaipėdos KM-2008-II / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Laim. 39 - 27
2017-10-01 Riga-2003 V.Knašiaus KM-2003 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10), Klaipėdos krepšinio mokykla 11:45 AM Pral. 21 - 56
2017-10-01 Sostinės KM-2003 Kauno "Perkūnas KM-2003" / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10) 1:00 PM Pral. 36 - 62
2017-10-01 V.Knašiaus KM-2008 Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2008 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Riga-2005 Kaliningradas-2005 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Kaip numatyta
2017-10-01 V.Knašiaus KM-Grepo-2006 Ventspils "Spurs"-2006 (Latvija) / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 1:00 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Ventspils Palangos SC / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Klaipėdos KM-2007-II Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2007 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 2:15 PM Laim. 36 - 28
2017-10-01 Tauragės "Žaibas"-2007 Klaipėdos KM-2007-III / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Mažeikių SM-2005 Gargždų SM-2005 / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Kaip numatyta
2017-10-01 V.Knašiaus KM-2007 Kauno "Perkūnas KM-2007" / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 3:30 PM Laim. 44 - 41
2017-10-01 V.Knašiaus KM-2003 Klaipėdos KM-2003 / Reguliarus sezonas H.Zudermano gimnazija (Debreceno g.29), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Klaipėdos KM-2007-III Klaipėdos KM-"Sadvita Transportas"-2007 / Reguliarus sezonas Technologijų mokymo centras (Puodžių g.10) 4:45 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Klaipėdos KM-2005 Kauno "Perkūnas KM-2005" / Reguliarus sezonas Turizmo mokykla (Taikos pr.69), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Kaip numatyta
2017-10-01 Kretingos SM-2002 Klaipėdos KM-2001 / Reguliarus sezonas Gedminų progimnazija (Gedminų g.3), Klaipėdos krepšinio mokykla 4:45 PM Kaip numatyta
« Gruodis 2017 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31