Portalo naujienos

Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 24 kovo 2019

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 – Skuodo KKSC-„7Bitai“-2003 69:75
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2004 metų komanda namuose priėmė metais vyresnius,Skuodo KKSC-„7Bitai“ jaunučius. Pirmoje rungtynių pusėje, abi komandos žaidė rezultatyviai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (43:43). Po ilgosios pertraukos, komandos pradėjo agresyviau gintis ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirto kėlinio paskutinėmis minutėmis. Sėkmingiau sužaidę svečiai iš Skuodo įsirašė pirmąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Vilius Vaičius 20 taškų, Žygimantas Ivanauskas 10 taškų, Eimantas Leinartas 9 taškai.

54428296 2383789341653219 5591747901257678848 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-II – Skuodo KKSC-„7Bitai“ 37:70
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2003 metų II komanda namuose rungtyniavo su Skuodo KKSC-„7Bitai“. Pirmoje rungtynių pusėje, nesėkmingai stabdydami varžovų lyderius, klaipėdiečiai leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučiai pradėjo sėkmingiau rungtyniauti, bet teko pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Bernardas Grigas 8 taškai, Arnas Pakalniškis ir Arman Dolashyan po 4 taškus.

54390959 2385385621493591 499110543081078784 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-II – V.Knašiaus KM-I 28:56
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos II komanda namuose rungtyniavo su V.Knašiaus KM-I. Pergalę iškovojo svečiai.
Rezultatyviausi žaidėjai:Pijus Venclova 17 taškų, Titas Pudžiavelis 5 taškai.

54435577 2383783774987109 297664031299207168 o

MKL (U15, 2004 m.) Sostinės KM I-„Gorilos“ – Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ 91:58
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ jaunučių komanda išvykoje rungtyniavo su Sostinės KM I-„EMSI Gorilos“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo vilniečiai. Antrose rungtynėse, klaipėdiečiai rungtynių pradžioje aktyviai gindamiesi ir puolime išnaudodami progas išėjo ilsėtis atsilikinėdami 4 taškais. Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio treniruojami jaunučiai susidūrė su ūgio ir jėgos pranašumu, kurį išnaudodami varžovai, trečiame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir išlaikė iki ketvirto kėlinio pabaigos.
Rezultatyviausi žaidėjai: Žygimantas Ivanauskas 13 taškų, Šarūnas Širvinskas 10 taškų, Laurynas Vitosis 9 taškai.

53514189 2373231556042331 987112720186736640 o

MKL (U13, 2006 m.) Vilniaus KM-I – Klaipėdos KM-„Kanes“ 47:46
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Andriaus Majauskio treniruojami 2006 metais gimę vaikai, rungtyniavo išvykoje su Vilniaus KM-I komanda. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą,. Pirmose rungtynėse pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrame rungtynių susitikime abi komandos startavo apsikeisdamos taikliais metimais ir tik antrojo kėlinio pabaigoje, Vilniaus KM-I komandai pavyko atitrūkti 30:24. Po ilgosios pertraukos Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pakliuvo į duobę. Tuomet vilniečiai įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Ketvirtame kėlinyje, Klaipėdos KM-„Kanes“ jaunieji krepšininkai parodė charakterį, sušvelnino pranašumą ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likuskus žaisti 20 sekundžių, turėjo progą iškovoti pergalę, bet lemiamu momentu nepataikyti metimai lėmė Vilniaus KM-I komandos pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 15 taškų, Rojus Mančas 9 taškai, Tadas Augustauskas 8 taškai.

54411781 2388464214519065 8503041107179864064 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Pakruojo SC 101:38
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ pradėjo III etapo – ketvirtfinalio kovas. Šioje serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių. Po dviejų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 57:15. Antroje rungtynių dalyje Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda kontroliavo situaciją aikštelėje, pasiekė pergalę ir serijoje pirmauja (1:0). Atsakomąsias varžybas klaipėdiečiai žais kovo 27 dieną, Pakruojyje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 17 taškų, Kristupas Bielskis ir Rėjus Losis po 15 taškų.

55641816 2389483367750483 2706106636618956800 o

KKM (2011-2012 M.) Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ – Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ 8:10
Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2011 metais gimusių vaikų vidiniame čempionate, pirmą kartą tarpusavyje susitiko Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ (treneris Aivaras Preikšaitis) ir Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ (treneris Andrius Majauskis). Rungtynės nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, bet mažieji krepšininkai labai stengėsi ir norėjo laimėti. Ilgą rungtynių laiką pirmavę Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ komanda, ketvirtame kėlinyje turėjo atlaikyti Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ spurtą. Rungtynių pabaigoje, rezultatas buvo lygus. Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ komandos žaidėjo, Lauryno Šimo, taiklus metimas nulėmė rungtynių nugalėtoją.
Komandoms taškus pelnė:
Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“: Džiugas Maksimovas 4 taškai, Kajus Biškauskas ir Dominykas Kurmis po 2 taškus.
Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“: Arnas Barauskas 4 taškai, Laurynas Šimas ir Gustas Samalius po 3 taškus.

55500711 2389539861078167 8735062228421574656 o

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Panevėžio KKSC 93:78
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Rolando Kasparavičiaus treniruojami 2005 metais gimę berniukai, namuose priėmė Panevėžio KKSC. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime, įtikinamą pergalę buvo iškovoję klaipėdiečiai. Namuose rungtynės vyko atkakliai, bet mūsiškiai pirmavo visas rungtynes ir iškovojo vienuoliktą pergalę čempionate. Po šio laimėjimo Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda pakilo į ketvirtąją vietą, turnyrinėje lentelėje.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 24 taškai, Tomas Zelenskij 20 taškų, Dovydas Rupšlaukis 13 taškų.

download

JR. NBA LIETUVA Timberwolves - Plungės SRC – Thunder - Klaipėdos KM 16:56
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2008 metais gimę vaikai, startavo kasmet organizuojame JR. NBA lygos čempionate. Praeitais metais mūsų komanda kovojo finale ir pasiekė II vietą. Šiemet klaipėdiečiams atiteko NBA klubo Oklahoma Sičio Thunder pavadinimas. Pirmasis turas įvyko Palangoje, kur Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai išbandė jėgas su Minesotos Timberwolves (Plungės SRC) auklėtiniais. Rungtynes sėkmingiau sužaidė Thunder (Klaipėdos KM) auklėtiniai, įtikinamai nugalėjo varžovus ir įsirašė pirmąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Mitrijevas 13 taškų, Edvinas Lukauskas 8 taškai, Orestas Beržinskas 7 taškai.

download

JR. NBA LIETUVA Nuggets – Palangos SC – Thunder – Klaipėdos KM 21:56
Antrosiose dienos rungtynėse, Thunder (Klaipėdos KM) auklėtiniai, jėgas išbandė su Denver Nuggets (Palangos SC) auklėtiniais. Andriaus Majauskio treniruojami vaika,nuo pat pirmųjų rungtynių minučių sėkmingai rungtyniavo ir iškovojo antrąją pergalęalę JR. NBA čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Orestas Beržinskas 18 taškų, Dominykas Agajev 13 taškų, Arnas Erlickis 6 taškai.
Antrasis JR. NBA čempionato turas vyks kovo 30 dieną, Klaipėdos Turizmo mokyklos sporto salėje.