Portalo naujienos

Įrašai, filtruoti pagal datą: Pirmadienis, 26 lapkričio 2018

Klaipėdos krepšinio mokyklos praeitos savaitės pirmosios rungtynės vyko Klaipėdos miesto krepšinio lygos čempionate. Pirmieji į rungtynės išbėgo Jaunučių U16 (2003 m.), kurie rungtyniavo su Reluva. Pirmojoje rungtynių pusėje jaunieji krepšininkai nesusitvarkė po krepšiu su varžovais ir leido Reluvos komandai įgyti dviženklį pranašumą. Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą 57:82.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Kristupas Bielskis 11 taškų, Dovydas Lengvys ir Kristupas Burneika po 10 taškų.

46503199 2253406281563227 8606907559724449792 o

Antrosiose Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse, Klaipėdos KM jauniai priėmė lygos lyderius, Klaipėdos valstybinę kolegiją. Po pirmosios rungtynių pusės, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pirmavo 39:34. Antroje rungtynių pusėje, lemiamais rungtynių momentais klysdami gynyboje leido varžovams įsiveržti į priekį ir iškovoti pergalę 66:73.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Augustas Puida 14 taškų, Gustas Staupelis 12 taškų, Tomas Sagaitis 10 taškų.

2018/2019 metų, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos starte pirmąsias pergalės iškovojo Klaipėdos krepšinio mokyklos 2008 ir 2009 metais gimę berniukai.
Trenerio Edvardo Uzielos, treniruojama Klaipėdos KM-I (2008 m.) komanda, namuose priėmė V.Knašiaus KM-II. Visų rungtynių metu savo pranašumą įrodinėję Klaipėdos KM-I įtikinamai iškovojo pergalę 60:14.

Pirmąją pergalę, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje iškovojo trenerio Andriaus Majauskio treniruojama Klaipėdos KM-I (2009 m.) komanda, kuri namuose rungtyniavo su Klaipėdos KM-II (treneris Mindaugas Stašys). Lemiamas rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kurioje Klaipėdos KM-I komanda įsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu ir galutiniame rezultate iškovojo pergalę 49:38.

42831945 2134493033249519 3052205731374694400 o

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ (2004 m.), šeštadienį rungtyniavo išvykoje su Sostinės KM II-„Liūtai“. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antroje rungtynių pusėje, kai varžovai sužaidė 10:0 atkarpą ir įsiveržė į priekį, o Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ nesugebėjo atsakyti  tuo pačiu, leido Sostinės KM II-„Liūtai“  komandai iškovoti pergalę 89:55.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Tomas Zelenskij ir Šarūnas Širvinskas po 13 taškų, Emilis Maziliauskas 7 taškai.

Sekmadienį, trys Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos rungtyniavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose.

46656718 2213190462046442 8514434628918968320 o

Pirmosios rungtynės įvyko Klaipėdoje, kuriose Jaunučių U16 (2003 m.) priėmė grupės lyderius Telšių SRC. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir pirmoje rungtynių pusėje turėjo dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, svečiai iš Telšių, ne tik sumažino rezultatą, bet ir turėjo 2 taškų pranašumą. Likus žaisti 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio, klaipėdiečiai surengė spurtą ir pasiekė pergalę 74:67.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Eduardas Custodio 23 taškai, Kristupas Bielskis 21 taškai, Kristupas Burneika 15 taškų.

46511341 2213196922045796 5068601986748776448 o

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rungtynėse, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ (2004 m.) A divizione priėmė namuose Alytaus SRC. Abi komandos prieš susitikimą, turnyrinėje lentelėje rikiavosi viena šalia kitos. Rungtynės sėkmingiau pradėję varžovai įsiveržė į priekį 8 taškais. Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ antrame kėlinyje surengė spurtą ir į ilgąją pertrauka išėjo ilsėtis turėdami 5 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos, dažniau klysdami puolime ir po varžovų krepšiu nesusitvarkydami su varžovų lyderiais, galutiniame rezultate turėjo pripažinti Alytaus SRC pergalę 65:83.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Laurynas Vitosis ir Emilis Maziliauskas po 15 taškų, Vilius Vaičius 11 taškų.

43951124 2152886711410151 3839851468731449344 o

Savaitgalio rungtynių ciklą užbaigė Klaipėdos KM-„Kanes“ (2006 m.) komanda, kuri Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono rungtynėse  išvykoje žaidė prieš Alytaus SRC. Į Alytų, klaipėdiečiai išvyko nepilnos sudėties, išretinti traumų. Rungtynių svarba buvo abiejoms komandoms, nes turnyrinėje lentelėje rikiavosi greta. Rungtynių pradžioje, varžovai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę 71:41.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė: Matas Staugaitis 9 taškai, Kristupas Gliožys 8 taškai, Rojus Mančas 6 taškai.