Įrašai, filtruoti pagal datą: Antradienis, 07 gegužės 2019

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-I 42:25
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2009 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda, namuose priėmė V.Knašiaus KM-I. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko pirmąjį kartą. Andriaus Majauskio treniruojama komanda rungtynių pradžioje sėkmingai rungtyniaudami įgijo pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai ,padidinę pranašumą iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Rustamas Kundreckas ir Gvidas Bitinas po 12 taškų, Arnas Erlickis 10 taškų.

52548565 2346918582006962 6817605617067229184 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-III 43:20
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2008 metais gimusių vaikų čempionate sėkmingai rungtyniauja Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda. Andriaus Majauskio treniruojami auklėtiniai namuose susitiko su V.Knašiaus KM-III komanda. Pirmoje rungtynių pusėje įrodinėdami savo turimą pranašumą įgijo dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje charakterį demonstravę Klaipėdos krepšinio mokykla iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai:Ignas Leščiauskas 10 taškų, Orestas Beržinskas 8 taškai, Dovydas Inokaitis 6 taškai.

56601078 2409996795699140 1196208517183176704 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-I – Šilalės SM-2003 76:53
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų Jaunučių čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2003 pirmoji komanda namuose priėmė Šilalės SM-2003. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko pirmąjį kartą. Namuose rungtyniaudami klaipėdiečiai aktyviai startavo, pirmoje rungtynių pusėje įsiverždami į priekį dviženkliu pranašumu. Antroje rungtynių dalyje, Aivaro Preikšaičio treniruojami jaunučiai sėkmingai gindamiesi prieš varžovų lyderius įgijo saugų pranašumą ir iškovojo ketvirtąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 25 taškai, Kristupas Burneika 14 taškų, Dovydas Lengvys 8 taškai.

57001904 2419102574788562 4917290684047687680 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-II – Šilalės SM-2003 51:93
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų Jaunučių čempionate, Aivaro Preikšaičio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda namuose susitiko su Šilalės SM-2003. Pirmoje rungtynių pusėje, klaipėdiečiai aktyviai gindamiesi ir puolime išnaudodami pranašumą kovojo taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos jėgų pristigę Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Pakalniškis 9 taškai, Paulius Šylius ir Armandas Mačiulis po 8 taškus.

59375960 2450820188283467 5548503151159541760 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – Klaipėdos KM-II 44:37
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-I. Antrame komandų susitikime, sėkmingiau startavo Mindaugo Stašio treniruojama komanda, kuri į priekį įsiveržė 3:11. Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda antrame rungtynių kėlinyje stengėsi vytis varžovus, sumažindami atsilikimą iki 4 taškų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje, kurioje sėkmingiau rungtyniavo Aivaro Preikšaičio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda, įgijusi 7 taškų persvarą, iškovojo pergalę.
Komandų rezultatyviausi žaidėjai:
Klaipėdos KM-I: Gediminas Zbormirskas 26 taškai, Jonas Svirka 13 taškų, Nojus Jonauskas 3 taškai.
Klaipėdos KM-II: Titas Pudžiavelis 13 taškų, Pijus Venclova 8 taškai, Ignas Leščiauskas 6 taškai.

52602685 2373233489375471 2218290461661986816 o

MKL (U13, 2006 m.) Kauno KM „Žalgiris“ I – Klaipėdos KM-„Kanes“ 60:56
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2006 metais gimusių berniukų čempionate Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo ketvirtfinalio seriją su Kauno KM „Žalgiris“ I komanda. Šios dvi komandos pogrupyje susitiko du kartus ir abi pergales iškovojo kauniečiai. Iki dviejų pergalių kovojančios komandos pirmosiose tarpusavio rungtynėse susitiko Kaune. Pirmoje rungtynių pusėje klaipėdiečiai sėkmingai rungtyniavę įgijo 1 taško persvarą. Po ilgosios pertraukos Kauno KM „Žalgiris“ I komanda trečiame kėlinyje įgijo 7 taškų pranašumą. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirtame kėlinyje, kuriame sėkmingiau sužaidę kauniečiai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 14 taškų, Kristupas Gliožys ir Rojus Mančas po 12 taškų.

58994469 2450829674949185 8373943066096041984 o

KKM (2011-2012 m.) Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ – Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“ 17:18
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2011 ir jaunesnių gimusių vaikų krepšinio čempionate susitiko Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ (treneris Aivaras Preikšaitis) ir Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“ (treneris Tomas Tupalskis). Komandos startavo taškas į tašką ir po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo lygus 8:8. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis. Pergalę nulėmė taiklus H.Černiauskio metimas iš vidutinio nuotolio.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“: Justinas Budzinskas 13 taškų, Denas Kontrimas 4 taškai.
Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“:A.Kazlauskas 7 taškai, J.Norkus 4 taškai, A.Kuršys ir A.Norkus po 3 taškus.

59253040 2450820928283393 5279125409399570432 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-II – Palangos SC 51:49
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojami auklėtiniai, namuose priėmė Palangos SC. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrosiose rungtynėse sėkmingai startavo Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda, kuri įgijo 15 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos, varžovai iš Palangos pradėjo sėkmingiau rungtyniauti ir mažino atsilikimą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis, kuriose klaipėdiečiai išlaikė turimą pranašumą ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Pijus Venclova 24 taškai, Titas Pudžiavelis 10 taškų, Ignas Leščiauskas ir V.Švetkauskas po 4 taškus.

57433589 2420462861319200 5558395109382291456 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-I – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija-2004“ 85:73
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metais gimusių Jaunučių čempionate tęsia kovas Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Tarpusavyje susitiko Aivaro Preikšaičio treniruojami auklėtiniai. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo metais vyresni Jaunučiai. Antrame susitikime sėkmingiau startavo šešiolikmečiai, kurie įgijo 10 taškų persvarą. Antroje rungtynių dalyje, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 pradėjo žaisti aktyviau gynyboje, puolime išnaudodami progas sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Pergalę iškovojo Klaipėdos KM-2003-I.
Klaipėdos KM-2003-I: Rėjus Losis 19 taškų, Eduardas Custodio 14 taškų, Kristupas Bielskis 13 taškų.
Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004: Mindaugas Dambrauskas 20 taškų, Emilis Maziliauskas ir Lukas Barkauskis po 9 taškus.

53701959 2373233342708819 3650555058652708864 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – Kauno KM „Žalgiris“ I 42:69
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „A“ diviziono čempionato atkrentamosiose rungtynėse Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai namuose priėmė Kauno KM „Žalgiris“ I komandą. Iki dviejų pergalių kovojančios komandos susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo kauniečiai. Atsakomosiose rungtynėse, klaipėdiečiai startavo sėkmingai gindamiesi prieš varžovų lyderius ir puolime pataikydami metimus. Po ilgosios pertraukos, Andriaus Majauskio auklėtiniams pritrūko jėgų ir varžovai pasinaudoję atitrūko, išsaugodami turimą pranašumą iki rungtynių pabaigos iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 12 taškų, Rojus Mančas ir Tadas Augustauskas po 8 taškus.

55632765 2392975184067968 4116464675607019520 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-III 71:25
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda rungtyniavo su V.Knašiaus KM-III komanda. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Aivaro Preikšaičio treniruojama Klaipėdos KM-I komanda. Antrosiose rungtynėse sėkmingiau startavo V.Knašiaus KM-III komanda, kuri po pirmojo kėlinio įgijo 5 taškų pranašumą. Rungtynėms įsibėgėjus, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo sėkmingiau rungtyniauti gynyboje ir puolime išnaudodami turimą pranašumą įgijo dviženklį pranašumą, išlaikydami iki rungtynių pabaigos iškovojo vienuoliktąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gediminas Zbormirskas 29 taškai, Jonas Svirka 19 taškų, Martynas Mykolaitis 8 taškai.

56673150 2420463414652478 2036742155405361152 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Kretingos SM-2003 – Klaipėdos KM-2003-I 77:69
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda išvykoje rungtyniavo su Kretingos SM. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse sėkmingiau startavo kretingiškiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 36:35. Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio treniruojami jaunučiai rungtynių metu turėjo 5 taškų pranašumą, bet lemiamomis rungtynių minutėmis padarę per daug klaidų , leido varžovams kontroliuoti žaidimą ir pripažino Kretingos SM pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dovydas Lengvys 22 taškai, Kristupas Bielskis 13 taškų, Rėjus Losis 12 taškų.

56907657 2420461267986026 6475142693163892736 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Kretingos SM-2003 – Klaipėdos KM-2003-II 68:65
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda išvykoje rungtyniavo su Kretingos SM komanda. Pirmoje rungtynių pusėje, klaipėdiečiai atsilikinėjo 32:26. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučių komanda puolime priartėjo prie varžovų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis. Pergalę iškovojo kretingiškiai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Pakalniškis 19 taškų, Paulius Šylius 17 taškų, Matas Vilinauskas 12 taškų.

54383139 2377786005586886 703949391832023040 o

ŽMKL (2006-2007 m.) Klaipėdos KM-2007-I – V.Knašiaus KM-2006 65:58
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje rungtyniavo Klaipėdos KM-2007-I komanda susitiko su V.Knašiaus KM – 2006 m. komanda. Visas rungtynes vyko įtempta kova. Rungtynių pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo Laimono Šapkausko treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda ir iškovojo pergalę.