Įrašai, filtruoti pagal datą: Pirmadienis, 13 gegužės 2019

u12 vaikinai I Issukis 01 300x207

MKL (U12, 2007 m.) V.Knašiaus KM-I – Klaipėdos KM 73:78
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2007 metais gimusių vaikų „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Klaipėdos krepšinio mokykla stojo į kovą , pusfinalio rungtynėse, su V.Knašiaus KM-I komanda. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo varžovai, kurie iki ilgosios pertraukos turėjo įgiję 4 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Andriaus Majauskio treniruojama komanda, trečiame kėlinyje leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą. Rungtynių laimėtojas ir kuri komanda pateks į finalą ,sprendėsi ketvirtame rungtynių kėlinyje. KKM komanda, rungtynių pabaigoje, padidino tempą, suaktyvino gynybą ir išplėšė pratęsimą. Per papildomas minutes geriau rungtyniavo, Andriaus Majauskio auklėtiniai ir laimėjo rungtynes, bei pateko į finalą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 23 taškai, Tadas Augustauskas 17 taškų, Justas Sadauskas 12 taškų.

53491931 2369371299761690 5500737578615177216 o

MKL (U12, 2007 m.) Klaipėdos KM – Sostinės KM-I“TRVLTM“ 57:58
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2007 metų gimusių vaikų „Pirmasis Iššūkis“ čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pasiekę finalą, jame susitiko su pajėgia Sostinės KM-I“TRVLTM“ k omanda. Visas rungtynes mūsiškiai pirmavo, bet lemiamomis akimirkomis sėkmė nusišypsojo vilniečiams.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kajus Mikalauskas 14 taškų, Matas Liotisas 13 taškų, Kristupas Gliožys 8 taškai.

U14 vaikinai 300x207

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Kauno KM „Žalgiris“ II 75:77
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos, 2005 metais gimusių vaikų krepšinio čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai stojo į kovą dėl patekimo į pusfinalį. Pogrupio rungtynėse abi komandos pasidalino po pergalę. Pusfinalio rungtynės sėkmingiau pradėjo, Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai, kurie iki ilgosios pertraukos pirmavo 8 taškais. Po ilgosios pertraukos, varžovai iš Kauno suaktyvino gynybą ir priartėjo iki 6 taškų. Rungtynių pirmosios serijos nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis, kuomet kauniečių komandos žaidėjas, pataikęs tritaškį metimą, atvedė savo komandą į pergalę ir serijoje įsiveržė į priekį (0:1).
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 19 taškų, Tomas Zelenskij 13 taškų, Dovydas Rupšlaukis 11 taškų.

60085738 2467801793251973 7446619477535358976 o

MKL (U14, 2005 m.) Kauno KM „Žalgiris“ II – Klaipėdos KM 70:72
Antrose ketvirtfinalio rungynėse vėl vyko atkakli kova, bet sėkmingiau rungtyniavo kauniečiai ir išeliminavo mūsų komandą iš kovos, dėl medalių.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij 21 taškas, Danas Zakarauskas 20 taškų, Dovydas Rupšlaukis 9 taškai.

download

JR. NBA LIETUVA Warriors – Kauno KM „Žalgiris“ II – Thunder – Klaipėdos KM 21:35
Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2008 metais gimę vaikai, rungtyniavo lemiamosiose varžybose dėl patekimo į finalinį JR. NBA LIETUVA ketvertą. Thunder – Klaipėdos KM rungtyniavo su Warriors – Kauno KM „Žalgiris“ II komanda.
Rezultatyviausi žaidėjai:Arnas Erlickis ir Mindaugas Zalikas po 8 taškai, Orestas Beržinskas 6 taškai.

JR. NBA LIETUVA Thunder – Klaipėdos KM – Lakers – Tornado KM 50:43
JR. NBA LIETUVA paskutinėse pogrupio rungtynėse Thunder – Klaipėdos KM rungtyniavo su Lakers – Tornado KM. Šių rungtynių reikšmė patekimas į finalinį ketvertą. Andriaus Majauskio vaikai iškovojo pergalę ir pateko tarp 4 stipriausių Lietuvos komandų.
Rezultatyviausi žaidėjai:Arnas Erlickis 17 taškų, Orestas Beržinskas 13 taškų, Dominykas Agajev 8 taškai.

images

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-II – Tauragės SC-„Fortūna-Agava“ 57:68
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda namuose priėmė Tauragės SC-„Fortūna-Agava. Pirmoje rungtynių pusėje tauragiškiai įsiveržė į priekį 28:37. Po ilgosios pertraukos, klaipėdiečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų. Rungtynių laimėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame sėkmingiau sužaidę varžovai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Pijus Venclova 19 taškų, Titas Pudžiavelis ir Faustas Leščinskas po 8 taškus.

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-I – V.Knašiaus KM-II  39:31
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2009 metais gimusių vaikų čempionate, sėkmingai rungtyniauja,  Andriaus Majauskio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda. Jie rungtyniavo su V.Knašiaus KM-II. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-I. Antrose rungtynėse į priekį įsiveržė Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, bet vėliau komandos kovojo taškas į tašką. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kuriame drausmingai sužaidę Klaipėdos KM-I komandos žaidėjai  iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Erlickis 10 taškų, RustamasKundreckas 9 taškai, Mantas Želvys 8 taškai.

ŽMKL (2003-2004 m.) Šilalės SM-2003 – Klaipėdos KM-2003-I  63:78
Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2003 metais gimusių Jaunučių pirmoji komanda, tęsia kovas Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje. Jie išvykoje rungtyniavo su Šilalės SM-2003. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo, Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda. Antrosiose rungtynėse abi komandos iki ilgosios pertraukos rungtyniavo taškas į tašką. Po pertraukos, klaipėdiečiams pavyko atitolti nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir iškovoti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Bielskis 24 taškai, Eduardas Custodio 19 taškų, Rėjus Losis 12 taškų.

ŽMKL (2003-2004 m.) Šilalės SM-2003 – Klaipėdos KM-2003-II  80:48
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metais gimusių Jaunučių čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda, išvykoje išbandė jėgas su Šilalės SM-2003. Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda pirmame susitikime  Klaipėdoje turėjo pripažinti varžovų pergalę. Antrame susitikime taip pat pajėgesni buvo šilališkiai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Burkauskas 10 taškų, Paulius Šylius 9 taškai, Matas Vilinauskas 8 taškai.

ŽMKL (U10, 2009 m.) Palangos SC – Klaipėdos KM-I  42:63
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos ,2009 metais gimusių vaikų čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda rungtyniavo išvykoje su Palangos SC. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Andriaus Majauskio treniruojami  vaikai ir antrose rungtynėse buvo pajėgesni.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gvidas Bitinas 16 taškų, Arnas Erlickis 12 taškų, RustamasKundreckas 11 taškų.

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-II – V.Knašiaus KM-I  36:45
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2009 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda namuose priėmė V.Knašiaus KM-I. Rungtynių pirmoje pusėje komandos sužaidė du skirtingus kėlinukus. Pirmame kėlinyje, sėkmingiau rungtyniavo varžovai, kurie įgijo 8 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda sugebėjo atsitiesti ir išlyginę rungtynių rezultatą, kėlinio pabaigoje įsiveržė 3 taškais į priekį. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių dalyje, kurioje geriau sekėsi varžovams.
Rezultatyviausi žaidėjai:Gustas Leščiauskas 20 taškų,  Matas Urbikas 4 taškai, Pijus Venclova 3 taškai.

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 – Šilalės SM-2004  68:78
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų gimusių Jaunučių čempionate, Aivaro Preikšaičio treniruojama, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 komanda namuose priėmė Šilalės SM-2004. Rungtynės prasidėjo Šilališkių spurtu, kuriame įgijo dviženklį pranašumą. Rankų nenuleidę klaipėdiečiai, pradėję agresyviau gintis prieš varžovų lyderius, mažino atsilikimą. Po ilgosios pertraukos, skirtumas tarp komandų buvo 3 taškai. Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovai, trečiame kėlinyje buvo įgiję 6 taškų pranašumą, bet padarytos klaidos gynyboje leido varžovams sumažinti atsilikimą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame rungtynių kėlinyje, kuriame varžovai išnaudoję ūgio ir jėgos pranašumą iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 23 taškai, Šarūnas Širvinskas 13 taškų, Lukas Barkauskis 6 taškai.

ŽMKL (2006-2007 m.) Klaipėdos KM-2007-II – V.Knašiaus KM-2006 36:51
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2006-2007 metų berniukų krepšinio čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda, namuose priėmė V.Knašiaus KM-2006. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-2007-II. Antrame susitikime nedalyvavo 4 KKM-2007 rinktinės žaidėjai, kurie ruošėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finalams. Be komandos lyderių likusi komanda garbingai kovojo, bet pralaimėjo metais vyresniems varžovams.

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-I – Šilalės SM-2004  79:31
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų gimusių Jaunučių čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos pirmoji komanda namuose priėmė Šilalės SM-2004. Klaipėdiečiai nesunkiai įrodė savo pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Bielskis 35 taškai, Eduardas Custodio ir Kristupas Burneika po 8 taškus.

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2003-II – Šilalės SM-2004 41:86
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų gimusių Jaunučių čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda namuose rungtyniavo su Šilalės SM-2004
Rezultatyviausi žaidėjai: Nikita Juščenko 18 taškų, Paulius Šylius 5 taškai, Ugnius Jonušauskis 4 taškai.

ŽMKL (2003-2004 m.) Šilalės SM-2003 – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004  83:77
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2003-2004 metų gimusių Jaunučių čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004 komanda, išvykoje rungtyniavo prieš , metais vyresnius, Šilalės sporto mokyklos auklėtinius. Pirmosios šių komandų rungtynės vyko  taškas į tašką ir po dviejų kėlinių 3 taškais priekyje šilališkiai. Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio treniruojami auklėtiniai buvo įgiję 9 taškų pranašumą. Vis dėlto, ketvirtame kėlinyje, varžovai išnaudoję jėgos ir greičio pranašumą iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Širvinskas 19 taškų, Laurynas Vitosis 16 taškų, Emilis Maziliauskas 11 taškų.

60559701 2466418153390337 8332960114495455232 o

Klaipėdos krepšinio mokyklos 2004 metais gimę Jaunučiai, gegužės 10 dieną, dalyvavo 4-ių komandų, Kaišiadorių krepšinio turnyre.
Turnyro rezultatai:
Pusfinalis: Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Kaišiadorių ŠSPC 57:40
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Domarkas 10 taškų, Emilis Maziliauskas ir Žygimantas Ivanauskas po 8 taškus.

Finalas: Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Kauno KM „Žalgiris“ II 72:82
Rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 16 taškų, Laurynas Vitosis 14 taškų, Šarūnas Širvinskas 10 taškų.

59885222 2467686509930168 8629308932319346688 o

Klaipėdos krepšinio mokyklos 2009/2010 metais gimusių vaikų krepšinio komanda, dalyvavo 4-ių komandų turnyre, Kretingoje.
Klaipėdos KM – Šilutės SM 38:22
Rezultatyviausi žaidėjai: Tajus Razmas 13 taškų, Gediminas Zbormirskas 12 taškų, Edvinas Motužis 4 taškai.

Kretingos SM – Klaipėdos KM 7:23
Rezultatyviausi žaidėjai: Gediminas Zbormirskas 8 taškai, Tajus Razmas 6 taškai, Justinas Budzinskas 4 taškai.

Klaipėdos KM – Plungės SRC 35:24
Rezultatyviausi žaidėjai: Tajus Razmas 11 taškų Gediminas Zbormirskas 9 taškai, Nojus Jonauskas 6 taškai.