Įrašai, filtruoti pagal datą: Šeštadienis, 16 kovo 2019

Kovo 16 dieną Klaipėdoje vyko 4 didžiausių miestų krepšinio turnyras, kuriame rungtyniavo mokyklos iš Vilniaus (Vilniaus KM), Kauno (KA „Snaiperis“), Šiaulių (KA „Saulė“-„ASKA“) ir Klaipėdos (Klaipėdos krepšinio mokykla). Komandos varžėsi vieno rato sistema ir sužaidė po rungtynes. Šio turnyro tikslas, kad komandos pasivaržytų tarpusavyje, įgautų patirties, palaikytų glaudžius santykius tarpusavyje ir ugdytų sportinį charakterį.

54515502 2379106888788131 873793358156267520 o
Turnyro atidarymo rungtynėse startavo namų šeimininkai Klaipėdos KM ir Šiaulių KA „Saulė“-„ASKA“ jaunieji krepšininkai. Rungtynės buvo labai atkalios. Tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje paaiškėjo laimėtojai. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę šiauliečiai įsirašė pirmąją pergalę. Antrosiose turnyro rungtynėse jėgas išbandė Vilniaus KM ir Kauno KA „Snaiperis“. Kauniečiai įveikė vilniečius 41:8.

53795339 2379121125453374 7464051611623489536 o
Trečiose turnyro rungtynėse Klaipėdos KM auklėtiniai įveikė Vilniaus KM 38:17. Itin atkalios rungtynės vyko tarp Kauno KA „Snaiperis“ ir Šiaulių KA „Saulė“-„ASKA“ komandų.Rrungtynių įtampa nenuslūgo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Pergalę įsirašė kauniečiai įveikę varžovus 37:31.

53832711 2379139282118225 2790715735708532736 o
   Paskutinėse rungtynėse sprendėsi, kaip išsirikiuos prizininkų komandos. Klaipėdos krepšinio mokyklai reikėjo iškovoti pergalę 5 taškų persvara prieš Kauno KA „Snaiperis“ komandą, kad užimtų I vietą turnyre. Tai žinodami klaipėdiečiai labai kovingai pradėjo rungtynes ir buvo įgiję net 10 taškų pranašumą. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę klaipėdiečiai, aistringai palaikomi gausiai susirinkusių tėvelių, pabaigoje leido varžovams išlyginti rezultatą ir teko žaisti pratęsimą. Per papildomas 4 minutes įspūdingą pasirodymą surengė kauniečių komandos lyderis ir nulėmė rungtynių baigtį. Galutinis rezultatas 53:65 KA „Snaiperis“ naudai.