Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 06 sausio 2019

MKL (U14, 2005 m.) Klaipėdos KM – Sostinės KM II-„Naresta Riteriai“ 65:83

Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos po pertraukos stojo į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono kovas. Namuose klaipėdiečiai priėmė Sostinės KM II-„Naresta Riteriai“ komandą. Pirmame kėlinyje trenerio Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai įgijo 7 taškų persvarą. Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda neturėdami pilnos sudėties, antrame kėlinyje leido varžovams įsiveržti į priekį 6 taškais. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai bandė vytis varžovus, bet nesėkmingai stabdė varžovų lyderius, kurie puikiai pataikė iš toli ir teko pripažinti varžovų pergalę 65:83.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij 20 taškų, Danas Zakarauskas 16 taškų, Jonas Škarnulis 12 taškų.

49864254 2273941745971313 1848432234890002432 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Sostinės KM I-„Emsi Gorilos“ 61:100

Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ komanda pirmąjį ratą užbaigė namuose priimdami grupės lyderius, Sostinės KM I-„Emsi Gorilos“ krepšininkus. Traumų išretinta Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Antroje rungtynių dalyje klaipėdiečiams nepavyko sustabdyti varžovų lyderių, nesisekė išnaudoti savo progų puolime ir teko pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Barkauskis 17 taškų, Viktoras Staponas 12 taškų, Šarūnas Širvinskas 8 taškai.