Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 17 kovo 2019

MKL (U16, 2003 m.) II etapas Vilniaus KM-V – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 43:99
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunučių U16 (2003 m.) čempionate, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ pradėjo atkrintamąsias varžybas išvykoje su Vilniaus KM-V. Aivaro Preikšaičio treniruojama Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda nuo pat pirmųjų rungtynių minučių gerai gynėsi, sėkmindai puolė ir įrodė savo komandos pranašumą. Sėkmingai rungtyniavę klaipėdiečiai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ir serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį (1:0).
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 20 taškų, Kristupas Bielskis 19 taškų, Kristupas Burneika 15 taškų.

51576956 2323754064323414 4467832612903190528 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) V.Knašiaus KM-I – Klaipėdos KM-II 59:53
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos U11 vaikų čempionate, Andriaus Majauskio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda KM-II komanda išvykoje rungtyniavo su V.Knašiaus KM-I. Šios dvi komandos tarpusavyje čempionate susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo V.Knašiaus KM-I. Antrame susitikime Klaipėdos KM, po įtemptos ir lygios kovos, turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Dominykas Agajev 21 taškas, Kristupas Mitrijevas 15 taškų, Arnas Erlickis 8 taškai.

54217311 2376297289069091 7149266230069690368 o

ŽMKL (2003-2004 m.) Klaipėdos KM-2004 – Klaipėdos KM-2003-II 119:46
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2003-2004 metais gimusių jaunučių komandos startavo Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje. Aivaro Preikšaičio treniruojamos abi komandos atidarė 2018/2019 metų sezoną. Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ (2004 m.) namuose priėmė Klaipėdos KM-2003-II komanda. Pirmąją pergalę iškovojo Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“-2004: Žygimantas Ivanauskas 20 taškų, Viktoras Staponas 18 taškų, Šarūnas Širvinskas 16 taškų.
Klaipėdos KM-2003-II: Arnas Pakalniškis 10 taškų, Faustas Bastys 8 taškai, Matas Vilinauskas 7 taškai.

54514490 2377690192263134 5542734533339643904 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Vilniaus KM-V 81:50
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 B diviziono čempionato II etape, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ namuose žaidė atsakomąsiąs rungtynes su Vilniaus KM-V. Pirmose rungtynėse pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrame susitikime, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučiai rungtynių pradžioje įsiveržė į priekį ir iki rungtynių pabaigos demonstravo pranašumą bei šventė pergalę. Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda pateko į III etapą, kuriame susitiks su Pakruojo SC.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 23 taškai, Eduardas Custodio 17 taškų, Dovydas Lengvys 10 taškų.

53848761 2322693264634528 7777675015545159680 o

KLKML Izoton – Klaipėdos KM 110:49
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos Eurelijaus Žukausko mažosios taurės atkrintamosiose rungtynėse Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniai išvykoje rungtyniavo su Izoton. Atkrintamosiose varžybose serijos rezultatas buvo lygus (1:1). Lemiamose rungtynėse Klaipėdos KM komandai teko pripažinti varžovų pranašumą ir užleisti vietą pusfinalyje Izoton komandai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Augustas Puida 22 taškai, Paulius Gromovas 9 taškai, Arnas Kočmariovas 6 taškai.

54524621 2377784208920399 3576041748343816192 o

ŽMKL (2006-2007 m.) Klaipėdos KM-2006 – Klaipėdos KM-2007-I 76:44
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2018/2019 metų krepšinio sezone startavo 2006-2007 metų amžiaus grupė. Pirmosios rungtynės įvyko tarp Klaipėdos KM-2006 (treneris Andrius Majauskis) ir Klaipėdos KM-2007-I (treneris Laimonas Šapkauskas). Rungtynes sėkmingiau pradėjo Klaipėdos KM-2006 metais gimę berniukai. Po 2 kėlinių rezultatas 35:18. Po pertraukos metais jaunesni krepšininkai demonstarvo norą ir kovingumą, bet pergalę iškovojo vyresnieji Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai.
Klaipėdos KM-2006: Vytautas Mizgiris ir Aurimas Mikutis po 15 taškų, Matas Staugaitis 13 taškų,
Klaipėdos KM-2007-I: Tadas Augustauskas 21 taškas, Erikas Morozov 7 taškai, M.Normantas 5 taškai.

52896812 2348155281883292 2774843288929173504 o

MKL (U14, 2005 m.) Kauno KM „Žalgiris“ I – Klaipėdos KM 68:76
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai rungtyniavo išvykoje su Kauno KM „Žalgiris“ I komanda. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime, Klaipėdoje pergalę iškovojo kauniečiai. Antrame susitikime rungtynes sėkmingiau pradėjo Kauno KM „Žalgiris“ I komanda, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo 20:15. Antrame kėlinyje, Rolando Kasparavičiaus treniruojami vaikai, nesėkmingai stabdė varžovų lyderius ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis atsilikinėdami 43:30. Trečiame rungtynių kėlinyje klaipėdiečiai sušvelnino rungtynių atsilikimą iki 1 taško. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Pademonstravę kovotojų charakterį, klaipėdiečiai išplėšė dešimtąją pergalę pajėgiausių Lietuvos komandų čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij ir Danas Zakarauskas po 16 taškų, Adrijus Bružas 15 taškų.

53395033 2380386205326866 8910415817447833600 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – V.Knašiaus KM I-„Jumex“ 52:58
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A divizione Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ namuose priėmė V.Knašiaus KM I-„Jumex“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą. Pirmame susitikime pergalę iškovojo V.Knašiaus KM I-„Jumex“. Antrosiose tarpusavio rungtynėse abi komandos kovojo taškas į tašką ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis, esant rezultaui 33:33. Po ilgosios pertraukos, svečiai pradėjo spurtu 0:7, bet Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ atsakė tuo pačiu ir rezultatas vėl tapo lygus. Pirmaujanti komanda keitėsi dažnai ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij 14 taškų, Laurynas Vitosis 8 taškai, Viktoras Staponas ir Tautvydas Ivanauskas po 7 taškus.