Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 10 vasario 2019
19 vasario 10, Sekmadienis 18:39

Klaipėdos KM rungtynių gausa čempionatuose

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – Klaipėdos KM-II 15:41
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2010 metais gimusių vaikų krepšinio čempionate, susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Tomo Tupalskio treniruojamos mergaitės namuose priėmė Mindaugo Stašio antrąją komandą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo berniukų komanda, kuri po pirmojo kėlinio įsiveržė į priekį. Rungtynių eiga nesikeitė, Klaipėdos KM-II komanda kontroliavo situaciją ir baigiantis rungtynėms įsirašė ketvirtąją pergalę.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-IV: Evita Šimkutė 10 taškų, Roberta Riaukaitė ir Danielė Mockutė po 2 taškus.
Klaipėdos KM-II: Faustas Leščinskas 15 taškų, Pijus Venclova 14 taškų, Davidas Daugintis 8 taškai.

51612509 2323747727657381 194254395771191296 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts 80:99
Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos Eurelijaus Žukausko mažojoje taurėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos šešiolikmečių komanda sužaidė paskutiniąsias pogrupio rungtynes, namuose su Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts. Rungtynių pradžioje jaunučiai, taikliai mėtydami tritaškius metimus, pirmavo iki ilgosios pertraukos. Po pertraukos, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ komandai pradėjo trūkti jėgų, o varžovai tuo pasinaudojo, surengė spurtą ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Markas Mockus 25 taškai, Dovydas Lengvys 21, Rėjus Losis 16 taškų.

51623535 2322284014470419 6394551450080378880 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM II-„Veloma“ – Mažeikių SM 80:77

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, Klaipėdos KM II-„Veloma“ komanda namuose priėmė Mažeikių SM. Aivaro Preikšaičio treniruojami, 2004 metais gimę jaunučiai, rungtynes pradėjo taikliais metimais ir netrukus į jų rezultatyvumą atsakė svečiai. Antrame rungtynių kėlinyje klaipėdiečiai įsiveržė į priekį 9 taškais. Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė dar kietesnė kova, negu pirmoje rungtynių pusėje. Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 1 minutei iki rungtynių pabaigos, turėjo 7 taškų pranašumą. Mažeikiškiai nepasidavė ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi, likus žaisti 7 sekundėms, kur sėkmingiau sužaidę Klaipėdos KM II-„Veloma“ iškovojo trečiąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Dambrauskas 36 taškai, Danas Zakarauskas 26 taškai, Kipras Jurkus 7 taškai.

51477308 2323754734323347 5687539879710294016 o

ŽMKL (U10, 2009 m.) Klaipėdos KM-I – Klaipėdos KM-II 40:31
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2009 metais gimusių vaikų čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Namų šeimininkai Klaipėdos KM-I komanda (treneris Andrius Majauskis) priėmė Klaipėdos KM-II (treneris Mindaugas Stašys). Pirmoje rungtynių pusėje komandos rungtyniavo atkakliai, bandydamos įrodinėti savo pranašumą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje, kurioje sėkmingiau sužaidė Klaipėdos KM-I komanda ir iškovojo penktąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai:
Klaipėdos KM-I: Arnas Erlickis 7 taškai, Mantas Želvys ir Gvidas Bitinas po 6 taškus.
Klaipėdos KM-II: Faustas Leščinskas 13 taškų, Gustas Leščinskas 10 taškų.

51865948 2323747447657409 183817474918055936 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Gargždų SM 68:45
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionato pogrupio rungtynėse, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ namuose priėmė Gargždų sporto mokyklą. Antrojo rato susitikimą, klaipėdiečiai pradėjo spurtu ir po pirmojo kėlinio įgijo dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Gerai gindamiesi prieš varžovų lyderius klaipėdiečiai susikrovė 30 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje, Klaipėdos krepšinio mokykla išsaugojo turimą pranašumą ir iškovojo tryliktąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 19 taškų, Kristupas Bielskis 15 taškų, Eduardas Custodio 10 taškų.

51482181 2323753514323469 8092419496125399040 o

ŽMKL (U11, 2008 m.) Klaipėdos KM-II – Klaipėdos KM-I 56:47
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2008 metais gimusių vaikų čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos. Pirmame rate, pergalę iškovojo Klaipėdos KM-II komanda. Antrosiose rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokyklos abi komandos rungtyniavo sėkmingai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame Klaipėdos KM-II komanda išnaudojusi progas iškovojo penktąją pergalę.
Klaipėdos KM-II: Arnas Erlickis 11 taškų, Kristupas Mitrijevas ir Dominykas Agajev po 10 taškų.
Klaipėdos KM-I: Orestas Beržinskas 16 taškų, Mantas Gedvilas 10 taškų, Ignas Liešiauskas 9 taškai.

52364149 2323758437656310 8840850519917330432 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-III – V.Knašiaus KM-II 8:43
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2010 metais gimę vaikai, namuose priėmė V.Knašiaus KM-II komandą. Andriaus Majauskio treniruojama komanda jau rungtynių pradžioje atsilikinėjo dviženkliu skirtumu. Po ilgosios pertraukos, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai stengėsi ir bandė vytis varžovus, bet aidint ketvirto kėlinio sirenai turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tajus Razmas 6 taškai, Deividas Lukauskas 2 taškai.

51730783 2301947130042475 7065531126760079360 o

KLKML Klaipėdos KM – Neringa 57:73
Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniai sužaidė paskutines Klaipėdos mėgėjų krepšinio lygos pogrupio rungtynes, namuose priimdami Neringą. Pirmoje rungtynių pusėje, pirmaujanti komanda keitėsi dažnai ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis, esant rezultatui 22:31. Po ilgosios pertraukos, Neringos komandai pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą ir atitolti nuo Klaipėdos krepšinio mokyklos. Ketvirtame kėlinyje jauniai bandė keisti rungtynių rezultatą, perglę iškovojo labiau patyrę varžovai.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Sagaitis 16 taškų, Gustas Staupelis 15 taškų, Nojus Mikalkėnas 10 taškų.

49546004 2272488839449937 7586448305429676032 o

MKL (U14, 2005 m.) V.Knašiaus KM – Klaipėdos KM 88:72
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionato pogrupio rungtynėse, Klaipėdos krepšinio mokykla rungtyniavo išvykoje su V.Knašiaus KM. Šios dvi komandos susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos krepšinio mokykla. Antrosiose rungtynėse į priekį įsiveržė varžovai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo persvarą 25:14. Antrame kėlinyje, komandos rungtyniavo taškas į tašką ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis, esant rezultatui 44:32. Po ilgosios pertraukos, Rolando Kasparavičiaus auklėtiniai bandė vytis varžovus, bet nesėkmingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 17 taškų, Kipras Jurkus 15 taškų, Airidas Savinas 13 taškų.

51777435 2326771384021682 1437323278191427584 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Kauno KM „Perkūnas“ 65:69
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ namuose priėmė Kauno KM „Perkūnas“ jaunuosius krepšininkus. Rungtynių pradžioje sėkmingiau rungtyniavo klaipėdiečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 20:13. Antrąjį rungtynių kėlinį Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pradėjo nesėkmingai stabdydami varžovų lyderius ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo lygus. Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai turėjo vytis varžovus, kurie išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Viktoras Staponas 12 taškų, Vilius Vaičius 11 taškų, Šarūnas Širvinskas 10 taškų.

49351329 2299057343459753 6774174529812955136 o 1

MKL (U12, 2007 m.) KM „Tauragės Žaibas“ – Klaipėdos KM 49:80
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2007 metais gimę vaikai, išvykoje rungtyniavo su KM „Tauragės Žaibas“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingai rungtyniavę Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 29:44 pranašumą. Antroje rungtynių pusėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunieji krepšininkai nemažindami rungtynių tempo, sėkmingai žaisdami gynyboje ir puolime iškovojo devintąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 22 taškai, Kristupas Gliožys 15 taškų, Tadas Augustauskas 14 taškų.