18 gegužės 05, Šeštadienis 16:36

3X3 TURNYRO RYTAS SU TIME TEAM-2018, PRIZININKAI

1 grupė –  gimę 2008 m. ir jaunesni

1. BAUBOKAI ( Klaipėda)

Orestas Beržinskas, Dovydas Sipavičius, Mindaugas Zalikas, Dominykas Agajev

2. PINGVINAI (Klaipėda)

Emilis Prekevičius, Edenas Žilinskas, Emonas Žilinskas, Aironas Žymantas

3. JUNGTINĖ KOMANDA (Klaipėda)

Eligijus Kleinas, Magnas Butkus, Edanas Nešletys

2 grupė –  gimę 2007 m.

1. Nežinomi (Klaipėda)

Matas Liotisas, Kristupas Gliožys, Tadas Augustauskas, Lukas Dambrauskas

2. KAIMIEČIAI (Klaipėda)

Nikita Čikunov, Simas Šarakauskas, Tadas Rinkevičius, Karolis Lapinskas

3. SNAIPERIS(Kaunas)

Titas Sakalauskas, Matas Danejevas, Nedas Petrauskas, Ridas Lukas

3 grupė –  gimę 2006 m.

1.NAGLIUKAI (Palanga)

Titas Vainoras, Nedas Vydmantas, Adrijus Kozys, Gabrielius Žvinklys

2.TIME TEAM KOMANDA (Klaipėda)

Deinas Kuodys, Aredas Dziuba, Arnas Pryšmantas, Justas Žilius

3.EUROLYGA (Klaipėda)

Džiugas Remeikis, Marijus Meškinis, Paulius Narvilas

4 grupė –  gimę 2005 m.

1.KLIŠARANKIAI (Klaipėda)

Jonas Škarnulis, Dovydas Rupšlaukis, Airidas Savinas, Tomas Zelenskij

2.YZI (Vilnius)

Martynas Juršėnas, Augustas Aukštuolis, Adomas Kavaliauskas

3.POPIERINIAI LĖKTUVĖLIAI (Gargždai)

Arnas Gomas, Mindaugas Šakinis, Arminas Jokubaitis, Dominykas Ilginis

5 grupė –  gimę 2004 m.

1. JUMEX (Klaipėda-Palanga)

Edgaras Pilybas, Rokas Jocys, Arnas Knystautas

2.K&K (Kretinga-Klaipėda)

Viktoras Staponas, Pijus Daukantas, Gintaras Beniušis, Tautvydas Vepšas

3.TORTILIJOS (Klaipėda)

Mantvydas Gedrimas, Arnas Pilipavičius, Rytis Šakaitis, Alanas Zaueras

6 grupė –  gimę 2003 m.

1. VIG (Raseiniai)

Ignas Bytautas, Vaidas Žiauberis, Gražvydas Navickas

2.MAMBA OUT (Klaipėda)

Eivinas Kilinskas, Rėjus Losis, Markas Mockus, Dominykas Sakalauskas

3.KIBIRKŠTIS (Klaipėda)

Gedas Butkevičius, Mindaugas Puškaris, Kornelijus Gustas

.7-8 grupė –  gimę 2001-2002 m.

1. NEPERSKAITAU (Klaipėda)

Matas Staponas, Vilius Bakutis, Edvinas Narkus, Justas Maceikis

2.DESANTININKAI (Šilutė)

Dovydas Rimkus, Kornelijus Stonkus, Tautvydas Rimkus, Domantas Mickus

3.KRETINGALĖ (Kretingalė)

Šarūnas Tiškus, Rokas Tiškus, Eligijus Ruokis, Rokas Žilinskis

9 grupė –  gimę 2000 m.

1. YZI (Gargždai-Kretinga)

Jonas Milašius, Arvydas Toliušis, Edgaras danys, Šarūnas Stankus

2.TRYS DEVYNERIOS (Klaipėda)

Henrikas Kaniava, matas Vaitkus, Deividas Kaupys

3.TOP SPORT (Klaipėda)

Nojus Auškalnis, Juozas Strankauskas, Domantas Bukauskas

10 grupė –  gimę 1999 m. ir vyresni

1. BARAOUT (Klaipėda)

Raidas Putrius, Marius Grigaitis, Jurgis Petrauskas, Rytis Zabita

2.NAMEKAI (Naujoji Akmenė)

Martynas Valters, Mantas Košelis, Justas Janulis, Rokas Milašiūnas

3.FUFLATAMINAS (Klaipėda)

Edgaras Perminas, Rokas Rakevičius, Modestas Jurkaitis, Darius Mockus

 

Baudų metimo konkursas

1. Šarūnas Tiškus (Plungė)

2. Virginijus Venckauskas (Klaipėda)

3. Ramūnas Tiškus (Kretinga)

Tritaškių metimo konkursas

1. Virginijus Venckauskas (Klaipėda)

2. Ramūnas Tiškus (Kretinga)

3. Andrius Skvarčinskas (Klaipėda)

Oro karaliaus konkursas

1. Justas Janulis (Naujoji Akmenė)

 

Papildoma informacija

  • Tel. pasiteiravimui: Vardas

Paveikslėlių galerija

« Spalis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31