17 gegužės 05, Penktadienis 00:53

Turnyro tvarkaraštis-2017

LAIKAS AIKŠTELĖ RUNGTYNIAUJA AMŽIAUS GRUPĖ
10.30 1 PRADINUKAI - SPORTININKAI  
2 SKRAJŪNAI – GELTONAS VANAGAS 1
3 GELEŽINIAI VILKAI – RISING STARS 2
4 KREPŠINIO MONSTRAI - PAPRASTI 2
5 KNAŠIUKAI - TORONTAS 2
6 LITNAGLIS – KLYVLENDO UGNIS 2
7 PAPRASTIEJI - ŽAIBAI 3
8 XXL - BUMERANGAI 3
       
10.45 1 SUPERMENĖS – RIMTI KENTAI 4
2 BIG TROUBLE – ATSIPŪTĘ 4
3 COME BACK – KNAŠIUS VEŽA 4
4 K&K - TORTILIJOS 4
5 JUMEX-2004 – TREJYB4S TREJETAS 4
6 GAZUOTAS PIENAS - ŽEMAIČIAI 4
7 IKS D – BE PAVADINIMO 6
8 VETERANAI – SAMSE IR KO 6
       
11.00 1 PRADINUKAI - VELNA  
2 BAIBOKAI – NBA ŽVAIGŽDĖS 1
3 KIBIRKŠTIS – ŽIEŽIRBOS 5
4 ELITAS – PEGASAI 5
5 MKD - ŽEMAITE 5
6 SENBUVIAI – RYTO GYNYBA 7
7 PERESTUKINAI – DARŽOVIŲ SULTYS 7
8 AUTSAIDERIAI – UAB ANT MASĖS 8
       
11.15 1 KIAUŠINIAI – NURAŠYTI 8
2 IŠDAVIKAI – TRYS SU PRAŽANGA 8
3 VS-EXPRES - MĖGĖJAI 8
4 VISADA ĮKRENTA – VIRUSAS 9
5 BELENKAS - PAPRASTI 9
6 GELEŽINIAI VILKAI – KREPŠINIO MONSTRAI 2
7 PAPRASTI – RISING STARS 2
8 KNAŠIUKAI – KREPŠINIO ŽAIBAI 2
       
11.30 1 VELNA- SPORTININKAI  
2 SKRAJŪNAI - MONSTRAI 1
3 LITNAGLIS - VILKAI 2
4 PAPRASTIEJI – MAŽI IR ĮSIUTĘ 3
5 XXL - EŠERIAI 3
6 SUPERMENĖS – BIG TROUBLE 4
7 ATSIPŪTĘ – RIMTI KENTAI 4
8 COME BACK – K&K 4
       
11.45 1 TORTILIJOS – KNAŠIUS VEŽA 4
2 BAIBOKAI - ŽAIBAS 1
3 JUMEX-2004 – GAZUOTAS PIENAS 4
4 ŽEMAIČIAI – TREJYBĖS TREJETAS 4
5 IKS D – PARO KALAKUTUS 6
6 VETERANAI – AKMENS LENTPJŪVĖ 6
7 SENBUVIAI - DESANTININKAI 7
8    
       
12.00 1 KIBIRKŠTIS - ŽEMAITIJA 5
2 ELITAS – KOLDUN LAND 5
3 MKD - ZEBRAI 5
4 AUTSAIDERIAI – KIAUŠINIAI 8
5 NURAŠYTI – UAB ANT MASĖS 8
6 IŠDAVIKAI – NEPERSKAITAU 8
7 VS EXPRES – YZI 8
8 VISADA ĮKRENTA - TNT 9
       
12.15 1 DESANTININKAI – RYTO GYNYBA 7
2 NBA ŽVAIGŽDĖS - ŽAIBAS 1
3 GELEŽINIAI VILKAI – PAPRASTI 2
4 KREPŠINIO MONSTRAI – RING STARS 2
5 KREPŠINIO ŽAIBAI – TORONTAS 2
6 VILKAI – KLYVLENDO UGNIS 2
7 MAŽI IR ĮSIUTĘ – ŽAIBAI 3
8 EŠERIAI - BUMERANGAI 3
       
12.30 1 PABANDOM IŠ NAUJO – ALAUS BOKŠTAS 10
2 KURALGYS – SIDNĖJUS 10
3 SKAUDA GALVĄ – SANTA LIUČIJA 10
4 AINA NA – DRAUGAI 10
5 SKM – SESIJA 10
6 TILL THE END – LAVONAI 10
7 ŽMG – KO PIKTA 10
8 ERŽILAI - ILLUMINATI 10
       
12.45 1 RAIDO KOMANDA – TRAJAKŲ NEMĖTOM 10
2 GELTONAS VANAGAS - MONSTRAI 1
3 TNT - VIRUSAS 9
4 SUPERMENĖS - ATSIPŪTĘ 4
5 BID TROUBLE – RIMTI KENTAI 4
6 COME BACK – TORTILIJOS 4
7 K&K – KNAŠIUS VEŽA 4
8 JUMEX-2004 – ŽEMAIČIAI 4
       
13.00 1 GAZUOTAS PIENAS – TREJYBĖS TREJETAS 4
2 PABANDOM IŠ NAUJO – KURALGYS 10
3 SIDNĖJUS – ALAUS BOKŠTAS 10
4 SKAUDA GALVĄ – AINA NA 10
5 DRAUGAI – SANTA LIUČIJA 10
6 SKM – TILL THE END 10
7 LAVONAI - SESIJA 10
8 ŽMG – FRUKTAI 10
       
13.15 1 A1-B2 1
2 A2-B1 1
3 ERŽILAI – TWO BETTER THEN ONE 10
4 RAIDO KOMANDA – GRĖBLYS 10
5 ŽEMAITIJA – ŽIEŽIRBOS 5
6 KOLDUN LAND – PEGASAI 5
7 ZEBRAI - ŽEMAITĘ 5
8 PARO KALAKUTUS – BE PAVADINIMO 6
       
13.30 1 PABANDOM IŠ NAUJO – SIDNĖJUS 10
2 KURALGYS – ALAUS BOKŠTAS 10
3 SKAUDA GALVĄ – DRAUGAI 10
4 AINA NA – SANTA LIUČIJA 10
5 AUTSAIDERIAI – NURAŠYTI 8
6 KIAUŠINIAI – UAB ANT MASĖS 8
7 NEPERSKAITAU – TRYS SU PRAŽANGA 8
8 YZI - MĖGĖJAI 8
       
13.45 1 DĖL I V. 1
2 DĖL III V. 1
3 AKMENS LENTPJŪVĖ – SAMSE IR KO 6
4 SKM – LAVONAI 10
5 TILL THE END – SESIJA 10
6 FRUKTAI – KO PIKTA 10
7 TWO BETTER THEN ONE - ILLUMINATI 10
8 GRĖBLYS – TRAJAKŲ NEMĖTOM 10
       
14.00   ORO KARALIAUS KONKURSAS!  
14.15 1 B2-C1 2
2 A2-C2 2
3 A1-B2 3
4 A2-B1 3
5 B2-C1 4
6 A2-C2 4
7 B2-C1 5
8 A2-C2 5
       
14.30 1 1/8 10
2 1/8 10
3 1/8 10
4 1/8 10
5 A1-B2 6
6 A2-B1 6
7 A1-B2 7
8 A2-B1 7
       
14.45 1 B2-C1 8
2 A2-C2 8
3 A1-B2 9
4 A2-B1 9
5 1/2 2
6 1/2 2
7 1/2 4
8 1/2 4
       
15.00 1 FIN 3
2 DĖL III 3
3 1/2 5
4 1/2 5
5 1/4 10
6 1/4 10
7 1/4 10
8 1/4 10
       
15.15 1 FIN 6
2 DĖL III 6
3 FIN 7
4 DĖL III 7
5 1/2 8
6 1/2 8
7 FIN 2
8 DĖL III 2
       
15.30 1 FIN 4
2 DĖL III 4
3 FIN 9
4 DĖL III 9
5 1/2 10
6 1/2 10
7 FIN 5
8 DĖL III 5
       

15.45

 

1 FIN 10
2 DĖL III 10
3 FIN 8
4 DĖL III 8
5    
6    
7    
8    
       

9 ir 10 aikštelėse  nuo 11.00 val. iki 15.00 val. vyks baudų ir tritaškių metimų konkursai!

Papildoma informacija

« Birželis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30