16 gegužės 07, Šeštadienis 19:22

3X3 TURNYRO RYTAS SU TIME TEAM-2016, PRIZININKAI

1 grupė –  gimę 2006 m. ir jaunesni

1. TRINTUKAI (Palanga, Plungė, Klaipėda)

Titas Vainoras, Žygimantas Bondauskis, Kristupas Smirnovas, Adrijus Kozys

2. KREPŠINIO MONSTRAI (Klaipėda)

Paulius Narvilas, Marijus Miškinis, Tomas Liaudanskas

3. GERIAUSI ŽAIDĖJAI (Klaipėda)

Džiugas Remeikis, Deimantas Daukšas, Matas Liotisas

2 grupė –  gimę 2005 m.

1. KKM-2005 (Klaipėda)

Kristupas Leščiauskas, Tomas Zelenskij, Dovydas Rupšlaukis, Jonas Škarnulis

2. BEBRO UŽTVANKA (Klaipėda)

Vygantas Zaboras, Adrijus Auškalnis, Airidas Savinas

3. RYKLIAI (Kretinga)

Justas Žiubrys, Faustas Zapalis, Matas Rupšlaukis, Tadas Razgus

3 grupė –  gimę 2004 m.

1.KREPŠINIO KARALIAI (Klaipėda)

Mantas Overlingas, Justas Vaičius, Edgaras Pilybas, Nojus Pabrieža

2.KRETINGOS SM (Kretinga)

Justas Anužis, Justas Žiubrys, Pijus Daukantas, Tautvydas Vepštas

3.ZAVERA - JUMEX (Klaipėda)

Mantas Mockevičius, Arnas Pilipavičius, Rytis Šakaitis, Ilja Sokolov

4 grupė –  gimę 2003 m.

1.ŽEMAITIJA (Palanga)

Rokas Jocys, Nojus Vainoras, Mantas Litvinas, Jonas Ringys

2.KIBIRKŠTIS (Klaipėda)

Gedas Butkevičius, Mindaugas Puškaris, Tadas Jonušas

3.TAMARIJA (Klaipėda)

Arnas Knystautas, Linas Jokubaitis, Gabrielius Mažeika

5 grupė –  gimę 2002 m.

1. TURKISH AIRLINES (Klaipėda)

Titas Lengvinas, Dominykas Burneika, Matas Repšys, Dovydas Piluckis

2.SAULYTĖ (Kretinga)

Šarūnas Tiškus, Rokas Tiškus, Rokas Žilinskas

3.ŠALTI-BARŠČIAI (Gargždai)

Markas Liutika, Evaldas Milius, Vilius Daugėla

6 grupė –  gimę 2001 m.

1. SENBUVIAI (Klaipėda)

Justinas Bardauskas, Gediminas Leščiauskas, Simonas Dong

2.DESANTININKAI (Šilutė)

Tautvydas Rimkus, Kornelijus Stonkus, Dovydas Rimkus, Valentinas Ubartas

3.MEISTRAI (Klaipėda)

Dominykas Venckus, Arminas Bergaudas, Dovydas Kanopa

.7 grupė –  gimę 2000 m.

1. YZI (Gargždai, Kretinga)

Arvydas Toliušis, Jonas Milašius, Edgaras Danys, Šarūnas Stankus

2.KIAUŠINIAI (Kretinga)

Simas Endriekus, Evaldas Paulauskas, Žanas Gedrimas

3.KONKURENTAI (Klaipėda)

Donatas Kerpė, Rokas Navickas, Alanas Urbonas, Mantas Balčiūnas

8 grupė –  gimę 1999 m.

1. PLUNGĖ (Plungė)

Paulius Andrijauskas, Eimantas Žilius, Žilvinas Kubilius, Laurynas Vičius

2.AKVARIUMAS (Gargždai)

Armandas Budvytis, Dominykas Greivys, Martynas Martišauskas

3.XD (Klaipėda)

Motiejus Syminas, Žilvinas Srėbalius, Vygantas Laurinavičius

9 grupė –  gimę 1998 m.

1. UAB ROKUTIS (Tverai)

Edvinas Tamošauskis, Aurelijus Špokas, Antanas Metrikis

2.VIRTUOZAI (Ylakiai)

Paulius Grikštas, Tadas Bukauskas, Dominykas Vaitkus, Dovydas Kaupys

3.MAMYČIUKAI (Klaipėda)

Karolis Opulskis, Rokas Nikitinas, Paulius Piktuižis, Gediminas Vasiliauskas

10grupė – gimę 1997 m. ir vyresni

1. KONFETI (Kaunas)

Mintautas Bulanovas, Justas Nausėdas, Simas Raudys

2.GARGŽDŲ PRAMOGOS (Gargždai)

Renatas Jonelis, Audrius Mineikis, Giedrius Sakalas, Erikas Kaupaitis

3.GARSO IMPULSAS (Plungė)

Gediminas Jakštas, Mindaugas Stropus, Deividas Rasys, Modestas Jurkaitis

Baudų metimo konkursas

1. Gediminas Jakštas (Plungė)

2. Ramūnas Tiškus (Kretinga)

3. Nikita Čikunov (Klaipėda)

Tritaškių metimo konkursas

1. Mintautas Bulanovas (Kaunas)

2. Julius Lakštutis (Klaipėda)

3. Ričardas Jarašius (Klaipėda)

Oro karaliaus konkursas

1. Rokas Nikitinas (Klaipėda)

 

Papildoma informacija

« Sausis 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31