Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 07 balandžio 2019

ŽMKL (2006-2007 m.) Klaipėdos KM-2007-I – Klaipėdos KM-2007-II 42:54
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2006-2007 berniukų krepšinio čempionate susitiko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2007 metais gimusių berniukų komandos. Pirmoje tarpusavio dvikovoje į priekį įsiveržė Laimono Šapkausko treniruojama Klaipėdos KM-2007-I komanda. Rungtynėms įsibėgėjus, Klaipėdos KM-2007-II komanda išlygino rungtynių rezultatą ir antrojo kėlinio pabaigoje pavyko įgyti 4 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos, komandos kovojo taškas į tašką, o pergalę iškovojo Mindaugo Stašio treniruojama komanda.
Rezultatyviausi komandų žaidėjai:
Klaipėdos KM-2007-I: Tadas Augustauskas 12 taškų, Ąžuolas Šeinas 6 taškai, Erikas Morozov 5 taškai.
Klaipėdos KM-2007-II: Kajus Mikalauskas 21 taškas, Justas Sadauskas 17 taškų, Dominykas Nenartavičius 5 taškai.

52384579 2345392168826270 8613912183232790528 o

ŽMKL (U10, 2009 m.) V.Knašiaus KM-II – Klaipėdos KM-II 43:31
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2009 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda, išvykoje rungtyniavo prieš V.Knašiaus KM-II. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo V.Knašiaus KM-II. Antrame rungtynių susitikime, pirmoje rungtynių pusėje, į priekį įsiveržė V.Knašiaus KM-II (24:11) komanda. Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir komandos kovojo taškas į tašką. Turimą pranašumą išlaikydami varžovai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Gustas Leščinskas 16 taškų, Pijus Venclova 6 taškai, Titas Pudžiavelis 5 taškai.

55470366 2396172507081569 7168524627201753088 o

ŽMKL (2006-2007 m.) V.Knašiaus KM-2006 – Klaipėdos KM-2007-II 42:72
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos 2006-2007 metais gimusių berniukų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama, Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2007 metų II komanda, išvykoje rungtyniavo su V.Knašiaus KM-2006. Pirmoje rungtynių pusėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai sėkmingai stabdydami varžovų lyderius, įsiveržė į priekį 9 taškų persvara. Po ilgosios pertraukos, agresyviau gindamiesi ir puolime išnaudodami turimą pranašumą , Klaipėdos KM-2007-II komanda iškovojo antrąją pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kajus Mikalauskas 23 taškai, Justas Sadauskas 14 taškų, Dominykas Nenartavičius 10 taškų.

56178599 2410002469031906 8831885376982351872 o

KKM (2011-2012 m.) Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ – Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ 18:26
Klaipėdos krepšinio mokyklos 2011 metais gimusių ir jaunesnių vaikų krepšinio čempionate susitiko Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ (treneris Aivaras Preikšaitis) ir Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ (treneris Andrius Majauskis). Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“. Antrame komandų susitikime, sėkmingiau startavo Andriaus Majauskio treniruojama komanda. Pirmojo kėlinio pabaigoje, Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ išlygino rungtynių rezultatą. Rungtynėms įsibėgėjus, komandų žaidimas išsilygino. Rungtynių kulminacija pasiekė aukščiausią lygį ketvirtame kėlinyje, kuomet abi komandos turėjo progą laimėti rungtynes ir sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę, Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“ berniukai, iškovojo pergalę.
Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“: Denas Kontrimas 10 taškų, Justinas Budzinskas 7 taškai, Džiugas Maksimovas 2 taškai.
Klaipėdos KM-„H.Zudermano gimnazija“: Aronas Iliutkinas 8 taškai, Arnas Barauskas ir EdasNorkus po 4 taškus.

56412476 2409995785699241 5034292499498139648 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Šiaulių KA „Saulė“-„ASKA“ 56:82
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos, B diviziono finaliniame ketverte, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ jaunučių komanda ,pusfinalyje susitiko su Šiaulių KA „Saulė“-„ASKA“. Aivaro Preikšaičio treniruojama komanda, pirmomis rungtynių minutėmis, nesėkmingai stabdydami varžovų lyderius, leido šiauliečiams įsiveržti į priekį 7 taškų pranašumu. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai aktyviau pradėję gintis prieš varžovų lyderius, puolime išnaudodami progas priartėjo iki 4 taškų. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame sėkmingiau sužaidę Šiaulių miesto atstovai iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 17 taškų, Kristupas Bielskis 15 taškų, Kristupas Burneika 13 taškų.

56806502 2410948242270662 1158011745227243520 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ –V.Knašiaus KM-III 60:66
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono finaliniame ketverte, Klaipėdos krepšinio mokyklos jaunučių komanda rungtyniavo dėl III vietos su V.Knašiaus KM-III. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko pogrupio rungtynėse ir pasidalijo po pergalę. Rungtynes dėl bronzos sėkmingiau pradėjo V.Knašiaus KM-III komanda, kuri įgijo dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio treniruojami krepšininkai parodė charakterį, sugebėdami sušvelninti pranašumą iki 1 taško, bet rungtynių pabaigoje nesėkmingai sužaidę kelias atkarpas turėjo pripažinti pralaimėjimą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika ir Dovydas Lengvys po 14 taškų, Kristupas Bielskis 13 taškų.

52520523 2345391802159640 5348454767196635136 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) V.Knašiaus KM-III – Klaipėdos KM-II 23:77
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos, 2010 metais gimusių vaikų čempionate, Mindaugo Stašio treniruojama komanda išvykoje rungtyniavo su V.Knašiaus KM-III. Pirmoje rungtynių pusėje, Klaipėdos krepšinio mokyklos antroji komanda sėkmingai rungtyniavo ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis, pirmaudami (9:45). Antroje rungtynių dalyje, Klaipėdos KM-II komanda įrodė savo pranašumą ir iškovojo šeštąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Pijus Venclova 22 taškai, Faustas Leščinskas 18 taškų, Titas Pudžiavelis 14 taškų.

56232926 2401823399849813 4673468362771136512 o

MKL (U13, 2006 m.) Kauno KM „Perkūnas“ – Klaipėdos KM-„Kanes“ 100:92
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos, A diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2006 metais gimę berniukai rungtyniavo išvykoje su Kauno KM „Perkūnas“. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Antrame rungtynių susitikime, Andriaus Majauskio treniruojami berniukai, pirmoje rungtynių pusėje aktyviai sužaidę ir puolime išnaudoję savo turimą pranašumą pirmavo (26:46). Po ilgosios pertraukos, klaipėdiečiams teko atlaikyti kauniečių spurta ir trečiame kėlinyje varžovai prisivijo Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinius. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi pratęsimo metu, kurį klaipėdiečiai pralaimėjo. Paskutines rungtynes pogrupyje sužaidę Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai užėmė VII vietą, patekdami į atkrintamąsias varžybas.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 24 taškai, Tadas Augustauskas ir Rojus Mančas po 16 taškų.

55575989 2389541577744662 3157922503075037184 o

MKL (U14, 2005 m.) Sostinės KM II-„Naresta Riteriai“ – Klaipėdos KM 77:80
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos, A diviziono čempionate, sėkmingą žaidimą demonstruoja, Rolando Kasparavičiaus treniruojami, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2005 metais gimę berniukai. Klaipėdiečiai išvykoje susitiko su Sostinės KM II-„Naresta Riteriai“ auklėtiniais. Šios dvi komandos tarpusavyje susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškovojo vilniečiai. Antrame rungtynių susitikime į priekį įsiveržė Klaipėdos krepšinio mokykla, kuri įgijo 9 taškų persvarą. Po pertraukos komandos rungtyniavo apylygiai. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, komandos stengėsi įrodinėti savo pranašumą ir sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę iškovojo Klaipėdos krepšinio mokykla.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 32 taškai, Tomas Zelenskij 16 taškų, Dovydas Rupšlaukis 13 taškų.

56237612 2411166315582188 3724800002225078272 o

KKM (2011-2012 m.) Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ – Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“ 33:37
Klaipėdos krepšinio mokyklos, 2011 metais gimę ir jaunesni vaikai, tęsia tarpusavio rungtyniavimą vidiniame krepšinio čempionate. Šeštadienio popietę susitiko Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“ (treneris Aivaras Preikšaitis) ir Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“ (treneris Tomas Tupalskis). Šios dvi komandos jau susitiko antrąjį kartą, pirmame susitikime pergalę iškvojo Technologijų mokymo centro treniruojami vaikai. Antrame susitikime komandos aktyviai rungtyniavo, stengėsi įrodinėti savo pranašumą, po dviejų kėlinių (13:19) priekyje Tomo Tupalskio auklėtiniai. Po ilgosios pertraukos, Aivaro Preikšaičio, metais jaunesni auklėtiniai, įsiveržė į priekį. Rungtynių laimėtojas paaiškėjo tik ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis, kuomet sėkmingiau sužaidę, Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“ iškovojo pergalę.
Klaipėdos KM-„Turizmo mokykla“: Justinas Budzinskas 18 taškų, Denas Kontrimas 9 taškai, Kajus Biškauskas ir Emilis Mitkevičius po 3 taškus.
Klaipėdos KM-„Technologijų mokymo centras“: Augustinas Kazlauskas 11 taškų, Saulius Sodaitis 8 taškai, Arnas Anilionis 7 taškai, Matas Mickus 6 taškai.