Įrašai, filtruoti pagal datą: Sekmadienis, 13 sausio 2019

ŽMKL (U10, 2009 m.) Gargždų SM – Klaipėdos KM-II 13:44
Pirmąją pergalę Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje iškovojo Mindaugo Stašio auklėtiniai, kurie išvykoje nugalėjo Gargždų sporto mokyklos komandą. Visų rungtynių metu užtikrintai puolime ir gynyboje rungtyniavę klaipėdiečiai įrodė savo pranašumą.

48408537 2241995762499245 4775611957904408576 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) V.Knašiaus KM-I – Klaipėdos KM-II 62:25
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, Klaipėdos krepšinio mokyklos II komanda išvykoje susitiko su pogrupio lyderiais , V.Knašiaus KM-I komanda. Rungtynių pradžioje, neišnaudotos progos ir padarytos klaidos gynyboje leido varžovams įsiveržti į priekį ir išlaikyti pranašumą. Galutiniame rezultate pergalę iškovojo V.Knašiaus KM-I.

49671098 2278593592172795 6742869213272080384 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Klaipėdos KM-IV – V.Knašiaus KM-III 14:17
Trenerio Tomo Tupalskio auklėtinės metė rimtą kovą V.Knašiaus KM-III komandai. Pirmame susitikime pergalę iškovojo varžovai. Atsakomosiose rungtynėse, visų rungtynių metu abi komandos įrodinėjo savo pranašumą. Rungtynių pabaigoje, nesėkmingai sužaidusios mergaitės iš savo rankų paleido pirmąją pergalę.

49864960 2283883115182210 2594080446291640320 o

KLKML Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Klaipėdos Baldai 67:141
Grįžus Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos kovoms, šešiolikmečiai stojo į kovą su grupės lyderiais, Klaipėdos Baldais. Pirmame kėlinyje išnaudodami sėkmingai sukurtas progas jaunuoliai neleido varžovams įsiveržti į priekį. Varžovai pakeitę gynybos taktiką pradėjo tolti nuo Klaipėdos krepšinio mokyklos ir susikrovę pranašumą iškovojo pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Kristupas Burneika 18, Dovydas Lengvys 16, Rėjus Losis 10 taškų.

49237425 2281341575231330 7046548436463648768 o

MKL (U16, 2003 m.) Šilutės SM – Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ 65:88
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, Klaipėdos krepšinio mokyklos šešiolikmečiai rungtyniavo išvykoje su Šilutės sporto mokykla. Rungtynių pradžioje, klaipėdiečiai turėjo įgiję 12 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos, trečiame kėlinyje, Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ jaunuoliai suaktyvino gynybą ir padidinę pranašumą iškovojo dešimtąją pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 25 taškai, Kristupas Burneika 23 taškai, Kristupas Bielskis 21 taškas.

47173244 2218903628141792 4650632356665753600 o

MKL (U15, 2004 m.) Šilutės SM – Klaipėdos KM II-„Veloma“ 98:59
Klaipėdos KM II-„Veloma“ 2004 metais gimę jaunučiai rungtyniavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B diviziono čempionate, išvykoje su Šilutės sporto mokykla. Išvykos rungtynėse, neturėdami pilnos sudėties, išretinta traumų ir ligų, klaipėdiečių komanda sugebėjo priešintis varžovams tik pirmus du kėlinius. Antroje rungtynių pusėje nesėkmingai atakuodami iš toli, leido varžovams įsiveržti į priekį ir iškovoti pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Dambrauskas 18 taškų, Danas Zakarauskas 12 taškų.

49819272 2281342605231227 1450535065745358848 o

MKL (U16, 2003 m.) Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ – Skuodo KKSC-„7Bitai“ 77:58
Klaipėdos krepšinio mokyklos šešiolikmečiai, penktadienį namuose priėmė Skuodo KKSC-„7Bitai“ auklėtinius. Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ su varžovais iš Skuodo, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate susitiko jau antrąjį kartą. Pirmame rate, išvykoje pergalę iškovojo klaipėdiečiai. Pirmomis rungtynių minutėmis, Klaipėdos krepšinio mokykla spurtavo į priekį, bet varžovai greitai atsakę tuo pačiu sušvelnino pranašumą. Antroje rungtynių pusėje pavyko pristabdyti varžovų lyderius ir Klaipėdos KM-„Tobula Instaliacija“ iškovojo vienuoliktą pergalę čempionate.
Rezultatyviausi žaidėjai: Eduardas Custodio 26 taškai, Kristupas Bielskis 20 taškų, Kristupas Burneika 10 taškų.

49938920 2285136238390231 4948126350209712128 o

KLKML Klaipėdos KM – Pajūris-Jūros Mūša 53:95
Klaipėdos miesto mėgėjų krepšinio lygoje, Klaipėdos krepšinio mokyklos jauniai namuose priėmė Pajūris-Jūros Mūša vyrų komandą. Pirmuosius du kėlinius, Klaipėdos jaunimas kovojo taškas į tašką, bet antroje rungtynių pusėje pritrūkę jėgų, turėjo pripažinti varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Nojus Mikalkėnas ir Paulius Gromovas po 11 taškų, Augustas Puida 10 taškų.

49766450 2282436555121832 1967062555910209536 o

MKL (U13, 2006 m.) Klaipėdos KM-„Kanes“ – Sostinės KM II-„Gealan“ 65:87
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, po pertraukos pratęsė kovas Klaipėdos KM-„Kanes“ berniukai. Jie namuose rungtyniavo su varžovais s iš Vilniaus. Trenerio Andriaus Majauskio auklėtiniai pirmoje rungtynių pusėje stengėsi stabdyti varžovų lyderius ir puolime išnaudoti progas. Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiams pritrūko jėgų. Mūsiškiai pralaimėjo kovą po krepšiu ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Rezultatyviausi žaidėjai: Matas Liotisas 19 taškų, Rojus Mančas 9 taškai, Matas Staugaitis ir Kajus Mikalauskas po 8 taškus.

49546004 2272488839449937 7586448305429676032 o

MKL (U14, 2005 m.) Kauno KM „Žalgiris“ II – Klaipėdos KM 84:77
Rolando Kasparavičiaus treniruojami , Klaipėdos krepšinio mokyklos 2005 metais gimę berniukai rungtyniavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, išvykoje su Kauno KM „Žalgiris“ II jaunimu. Nesėkmingai rungtynes pradėję klaipėdiečiai, antrame kėlinyje atsitiesė ir išlygino rungtynių rezultatą. Po ilgosios pertraukos pirmaujanti komanda keitėsi kas antrą ataką. Rungtynių pabaigoje, likus žaisti 4 minutėms, abi komandos pradėjo dažniau mėtyti iš tolimos distancijos. Netaiklūs metimai rungtynių pabaigoje lėmė Klaipėdos krepšinio mokyklos varžovų pergalę.
Rezultatyviausi žaidėjai: Danas Zakarauskas 18 taškų, Dovydas Rupšlaukis 17 taškų, Airidas Savinas 13 taškų.

48384850 2243184539047034 2936526194620760064 o

ŽMKL (U9, 2010 m.) Šilalės SM – Klaipėdos KM-I 10:24
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje, sekmadienio rytą, Klaipėdos krepšinio mokyklos 2010 metais gimę berniukai rungtyniavo išvykoje su Šilalės sporto mokykla. Trenerio Aivaro Preikšaičio auklėtiniai, neturėdami pilnos sudėties, rungtynes pradėjo blankiai. Antrame rungtynių kėlinyje klaipėdiečiai ėmė sėkmingiau atakuoti ir įgiję dviženklį pranašumą išsivežė pergalę iš Šilalės.
Rezultatyviausi žaidėjai: Domantas Jefimovas 11 taškų, Gediminas Zbormirskas 10 taškų, Jonas Svirka 3 taškai.

49793754 2283904518308369 2609330161467785216 o

MKL (U15, 2004 m.) Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ – Kauno KM „Žalgiris“ I 65:108

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A diviziono čempionate, trenerio Aivaro Preikšaičio auklėtiniai, namuose rungtyniavo su pogrupio lyderiais, Kauno KM „Žalgiris“ I komanda. Klaipėdos KM I-„Tobula Instaliacija“ komanda rungtynes pradėjo neužtikrintais sprendimais ir netaikliais metimais. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pradėjo aktyviau gintis ir kokybiškiau pulti. Tuomet, prieš pajėgius varžovus pavyko rungtyniauti apylygiai, bet nesėkminga pirma rungtynių dalis nulėmė nugalėtoją šiose rungtynėse.
Rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Zelenskij ir Vilius Vaičius po 11 taškų, Laurynas Vitosis 9 taškai.